Ochotnica Górna
Dodano: Środa, 17 sierpnia 2016 14:47

Festiwal Wolna Republika Ochotnicka (zdjęcia)

Pierwsza edycja Festiwalu Wolna Republika Ochotnicka ściągnęła do Ochotnicy Górnej fanów muzyki folkowej z całej Polski oraz licznie przybyłych mieszkańców.

Dodano: Niedziela, 7 sierpnia 2016 23:03

Niewiadoma bez medalu. Szóste miejsce Polki

Katarzyna Niewiadoma nie poszła w ślady Rafała Majki. Zawodniczka z Ochotnicy Górnej zajęła szóste miejsce w wyścigu ze startu wspólnego pań. To najlepszy osiągnięcie w historii kobiecego kolarstwa.

Dodano: Piątek, 14 listopada 2014 19:39

Inwestycje drogowo – mostowe na drodze powiatowej w Ochotnicy

Remont mostu na potoku Luboński, nawierzchni drogi powiatowej Harklowa – Tylmanowa, drewnianego na potoku Skrodne, przepustów w ciągu drogi powiatowej, pomostu drewnianego w miejscowości Ochotnica Górna – Forendówki - podsumowanie ostatnich zadań inwestycyjnych w powiecie nowotarskim.

Dodano: Piątek, 15 sierpnia 2014 01:07

XVII Watra Ochotnicka (zdjęcia)

Przy pięknej pogodzie i przed bardzo licznie zgromadzonej publiczności, w amfiteatrze w centrum wsi Ochotnica Górna, odbyła się XVII z kolei kulturowa impreza pn. Watra Ochotnicka.

Dodano: Piątek, 18 lipca 2014 21:59

Impreza edukacyjna pn. "Spotkanie z Gorcami" piknik rodzinny (zdjęcia)

W niedzielę odbyła się cykliczna impreza pn. „Spotkanie z Gorcami” organizowana przez Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej, przy współpracy z miejscowymi organizacjami społecznymi, jak również ze stowarzyszeniami spoza Ochotnicy.

Dodano: Czwartek, 15 sierpnia 2013 22:46

Gorce – góralska tradycja zakorzeniona w szczerej modlitwie i rzetelnej pracy. Redyk Karpacki w Ochotnicy Górnej (zdjęcia)

"Dojeżdżamy z Frankiem Bachledą-Księdzulorzem do Ochotnicy Górnej od strony Nowego Targu. Widać w słońcu gorczańskie pasmo Karpat" - pisze Adam Kitkowski w kolejnej relacji z Redyku Karpackiego. Bacowie dotarli do Ochotnicy Górnej.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl