OZE
Dodano: Niedziela, 22 września 2019 16:33

OZE i ciepło sieciowe, czyli konferencja w Geotermii Podhalańskiej (zdjęcia)

- Jeśli na danym terenie ceny nośników ciepła są porównywalne, bo będzie obowiązek podłączenia się mieszkańców do ciepła sieciowego - zapowiedziała Anna Paluch. Posłanka wraz z prezesem Geotermii Podhalańskiej i wiceprezesem zarządu NFOŚ i GW była gościem na konferencji zorganizowanej w siedzibie spółki w Bańskiej.

Dodano: Niedziela, 10 grudnia 2017 12:59

Podhalańskie gminy wspólnie będą starać się o środki na wykorzystanie OZE

Gminy Zakopane, Kościelisko, Biały Dunajec, Czarny Dunajec i Szaflary podpisały umowę partnerską w celu wspólnego aplikowania o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na instalację Odnawialnych Źródeł Energii.

Dodano: Czwartek, 30 listopada 2017 14:27

Syn legendarnego Żołnierza Wyklętego pozywa państwo polskie za zbrodnie komunistów

Dziś przed Sądem Okręgowym w Nowym Sączu rozpoczyna się proces, w którym syn Żołnierza Wyklętego, legendarnego przywódcy ruchu oporu i podziemia antykomunistycznego na Podhalu, mjr. Józefa Kurasia „Ognia” pozywa państwo polskie za krzywdy wyrządzone jego rodzinie przez system totalitarny. Zbigniew Kuraś domaga się miliona złotych zadośćuczynienia.

Dodano: Niedziela, 30 listopada 2014 15:34

Spadkobiercy hrabiego Uznańskiego walczą o kolejkę na Kasprowy Wierch

Spadkobiercy właściciela części lasów tatrzańskich złożyli pozew przeciwko Skarbowi Państwa i Polskim Kolejom Linowym. Zdaniem rodziny Uznańskich grunty ich przodka zostały bezprawnie zabrane pod budowę kolejki na Kasprowy Wierch i sprzedane prywatnemu inwestorowi.

Dodano: Sobota, 17 sierpnia 2013 21:20

Tomasz Kuczawski z Jaworzna - mistrzem Polski 2013 w jeździe na mobilnych muszlach klozetowych (zdjęcia)

RABKA-ZDRÓJ. W rozegranych na terenie Parku Rozrywki „Rabkoland” XIV Mistrzostwach Polski w jeździe na mobilnych muszlach klozetowych zwyciężył Tomasz Kuczawski z numerem startowym 24. W rozgrywce półfinałowej udział wzięło 27 zawodników.

Dodano: Czwartek, 25 kwietnia 2013 20:14

Mecz Wisła Kraków – Widzew Łódź bez udziału kibiców gości

Decyzją wojewody - piątkowy mecz T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków – Widzew Łódź na stadionie przy ulicy Reymonta 22 rozegrany zostanie bez udziału kibiców drużyny przyjezdnej.

Dodano: Sobota, 9 lutego 2013 19:36

Samorządy pozywają państwo

Miasto Kraków przygotowuje pozew do sądu przeciwko Skarbowi Państwa - Nowy Sącz i Tarnów też się nad tym zastanawiają. Chcą walczyć o dodatkowe pieniądze na zadania zlecone im przez rząd.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl