O. S. T. R
Dodano: Piątek, 17 października 2014 20:18

Tysiące fanów na koncercie O.S.T.R.! (zdjęcia)

Krynicki deptak okupowały tysiące sympatyków hip-hopowych brzmień. Ponad 3-godzinną imprezę zakończył występ łódzkiego rapera O.S.T.R., który porwał krynicką publiczność do wspaniałej zabawy. Podczas koncertu przeprowadzona została również zbiórka charytatywna na rzecz 2-letniego Maksymiliana Smolenia z Tylicza, który urodził się z wrodzą wadą dłoni. Dzięki niej na leczenie chłopca zostanie przekazane prawie 3 tysiące złotych.

Dodano: Czwartek, 9 października 2014 15:01

Koncert O.S.T.R. już w sobotę na krynickim deptaku!

W najbliższą sobotę (11 października) na krynickim deptaku odbędzie się wielki koncert hip-hopowy. Gwiazdą wieczoru - zgodnie z życzeniem internautów - będzie łódzki raper O.S.T.R. W programie imprezy nie zabraknie również pokazów breakdance, zośki i występów lokalnych grup hip-hopowych. Imprezę poprzedzi zbiórka charytatywna na rzecz 2-letniego Maksymiliana Smolenia z Tylicza, który urodził się z wadą wrodzoną zwaną radial club hand. Zbiórkę przeprowadzi Stowarzyszenie SURSUM CORDA z Nowego Sącza.

Dodano: Wtorek, 16 września 2014 20:03

O.S.T.R. zagra na krynickim deptaku!

Już 11 października na krynickim deptaku odbędzie się wielki koncert hip-hopowy. Gwiazdą wieczoru - zgodnie z życzeniem internautów - będzie łódzki raper O.S.T.R. W programie imprezy nie zabraknie również pokazów breakdance, zośki i występów lokalnych grup hip-hopowych.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl