Golemo
Narkotyki
Dodano: Piątek, 30 listopada 2018 12:20

Nie dość że hazard, to jeszcze narkotyki

Wieliccy stróże prawa zlikwidowali jeden z lokali, w którym prowadzone były nielegalne gry hazardowe. Przy okazji w ich ręce wpadł człowiek posiadający amfetaminę.

Dodano: Wtorek, 20 listopada 2018 13:43

Kolejni pseudokibice trafili do aresztu

Prokuratorzy i funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji doprowadzili do zatrzymania i aresztowania pseudokibiców z bojówki krakowskiego klubu. Przemycali narkotyki.

Dodano: Poniedziałek, 15 października 2018 12:00

Mocne uderzenie w przestępczość narkotykową

Dzięki intensywnym działaniom funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej oraz policjantów CBŚP zwalczających przestępczość narkotykową, ogromne ilości marihuany nie trafią na rynek. W minionym tygodniu przeprowadzono dużą realizację. Funkcjonariusze zlikwidowali plantację, na której rosło ponad 1100 krzewów konopi.

Dodano: Piątek, 21 września 2018 14:29

Przydomowe poletko marihuany

Zarzuty uprawy i posiadania marihuany usłyszał 23-letni mieszkaniec Czchowa, który pod oknami swojego domu doglądał zasadzonych krzewów konopi indyjskiej. Z uprawy korzystał również mieszkający wspólnie z 23-latkiem członek rodziny, i on także odpowie za posiadanie narkotyków.

Dodano: Czwartek, 10 maja 2018 23:43

Narkotyki w bagażu Brytyjczyka

28-letni obywatel Wielkiej Brytanii chciał polecieć do Glasgow z krakowskiego lotniska. Nie przeszedł jednak kontroli bezpieczeństwa. W jego bagażu znaleziono haszysz.

Dodano: Poniedziałek, 7 maja 2018 13:32

15 osób oskarżonych o przestępczość narkotykową

Aktem oskarżenia przeciwko 15 osobom zakończyło się śledztwo prowadzone przez Małopolski Wydział Prokuratury Krajowej we współpracy z funkcjonariuszami Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu, Zarządem CBŚP w Krakowie oraz Europolem.

Dodano: Sobota, 31 marca 2018 09:27

Kontrola drogowa zakończyła się znalezieniem narkotyków i broni

Policjanci Komisariatu Policji w Libiążu pełniąc służbę na terenie miejscowości Gromiec zauważyli pojazd osobowy kierowany przez znanego im osobiście 25-letniego mieszkańca Libiąża, który ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dlatego zatrzymali pojazd, a po sprawdzeniu kierującego w policyjnej bazie danych potwierdzono, że zakaz wciąż go obowiązuje.

Dodano: Środa, 28 lutego 2018 12:54

Zarzuty za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Funkcjonariusze krakowskiej komendy dokonali kolejnych zatrzymań osób trudniących się produkcją i rozprowadzaniem narkotyków, dzięki czemu udaremniono wprowadzenie do obiegu znacznych ilości prawnie zabronionych substancji.

Dodano: Sobota, 17 lutego 2018 14:32

Kolegów pomylił z policjantami, którym zakomunikował, że ma „prochy”


NOWY SĄCZ. W sobotę przed północą gdy policyjni wywiadowcy patrolowali ulicę Podmłynie, jakiś mężczyzna zaczął zatrzymywać pojazd, którym jechali. Był to nieoznakowany radiowóz, a funkcjonariusze z uwagi na rodzaj pełnionej służby byli w cywilnych ubraniach. Jak się okazało 25-latek pomylił ich samochód z pojazdem kolegów, z którymi był w tym miejscu umówiony i na wstępie poinformował, że ma przy sobie „prochy”.

Dodano: Wtorek, 13 lutego 2018 16:52

Pili i palili. Wpadli z narkotykami

Stróże prawa dwukrotnie reagowali na pospolite wykroczenia, tym samym ujawnili cięższe przestępstwa. Wpadli posiadacze narkotyków z Zatora.

Dodano: Niedziela, 11 lutego 2018 08:46

Awantura na drodze z finałem w areszcie

Dyżurny Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych otrzymał zgłoszenie o pobiciu z użyciem niebezpiecznych narzędzi dwóch mieszkańców Krakowa 25- i 22-latka.

Dodano: Poniedziałek, 5 lutego 2018 11:20

Zatrzymano trzy osoby za handel narkotykami

Trzy osoby zostały zatrzymane tuż po tym, jak sprzedały 5,5 kg marihuany. Są związane ze środowiskiem pseudokibiców jednego z krakowskich klubów. W domach dwóch podejrzanych znaleziono także kokainę i sterydy.

Dodano: Sobota, 22 kwietnia 2017 13:48

Hodował niebezpieczne gady. Wpadł przez narkotyki

W jednej z miejscowości w okolicach Olkusza śledczy odkryli nielegalną hodowlę węży. Ich właściciel był podejrzewany o związki z handlem narkotykami.

Dodano: Wtorek, 14 marca 2017 15:23

Policjantom zaoferowano kupno... narkotyków

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie pełniący służbę w patrolu nieumundurowanym zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy zaoferowali im do sprzedaży środki odurzające. Narkotykowi dilerzy usłyszą zarzuty posiadania i sprzedaży środków odurzających - za co grozi im do 10 lat więzienia.

Dodano: Wtorek, 21 lutego 2017 10:51

Policjanci odkryli ogromną plantację konopi indyjskich w gminie Czarny Dunajec

Rośliny te, z których powstaje popularny narkotyk marihuana, były tu uprawiane na masową skalę. Policjanci zabezpieczyli na miejscu ponad 2800 krzaków oraz 36,5 kilograma suszu marihuany. Zatrzymano trzy osoby.

Dodano: Niedziela, 19 lutego 2017 11:43

Basia - spec od narkotyków

Basia, przyjazny foksterier, który pełni służbę w placówce straży granicznej w Zakopanem, ujawniła podczas swojej 12-letniej służby ponad 35 kilogramów narkotyków. Jest specjalistą w ich wyszukiwaniu.

Dodano: Środa, 15 lutego 2017 22:40

Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, bo był pod wpływem narkotyków

Krakowscy policjanci podczas pościgu zatrzymali 26-letniego mężczyznę, u którego w samochodzie znaleziono środki odurzające.

Dodano: Piątek, 2 września 2016 14:13

Kibole z Krakowa przemycali narkotyki

Centralne Biuro Śledcze Policji wraz z funkcjonariuszami straży granicznej zatrzymało pięciu pseudokibiców jednego z krakowskich klubów. Usiłowali przemycić marihuanę wartą blisko 2 miliony złotych.

Dodano: Piątek, 31 lipca 2015 13:26

KRAKÓW. Zatrzymany mężczyzna podejrzany o handel narkotykami

W mieszkaniu zatrzymanego 22-letniego mężczyzny znaleziono marihuanę, mefedron, sprzęt do porcjowania narkotyków, a także sporą sumę pieniędzy. Wobec drugiego mężczyzny sąd zastosował dozór policyjny.

Dodano: Poniedziałek, 27 lipca 2015 16:26

Podwójne uderzenie w narkobiznes

Małopolscy policjanci znów zatrzymali dilerów. Tym razem zabezpieczyli ponad 3000 porcji marihuany, 500 działek amfetaminy, broń palną i ostrą amunicję. Do policyjnego aresztu trafiły trzy osoby w wieku od 25 do 37 lat.

Dodano: Piątek, 17 lipca 2015 13:07

"Mocarz" dotarł na Podhale. "To nie są żadne dopalacze. To trucizna".

NOWY TARG. W starostwie powiatowym odbyła się dziś narada Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego poświęcona zagrożeniom środkami psychoaktywnymi. Ostatni wzrost liczby osób zatrutych tego typu specyfikami pokazuje, że ludziom nadal się wydaje, iż zażycie dopalacza jest zabawne.

Dodano: Czwartek, 9 lipca 2015 08:27

Mefedron na kolonii. Zażyły go trzy nieletnie kolonistki

MSZANA DOLNA. Trzy młode dziewczyny z Warszawy trafiły na obserwację do szpitala w Mszanie Dolnej. Uczestniczki kolonii zażywały mefedron. Policja wyjaśnia, skąd miały środki odurzające.

Dodano: Poniedziałek, 22 czerwca 2015 19:53

Narkotyki na lotnisku w Krakowie - Balicach

Na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków – Balice ujawniono u obywatela Hiszpanii haszysz.

Dodano: Środa, 27 maja 2015 07:09

Narkotyki w doniczkach

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który w swoim domu uprawiał marihuanę.

Dodano: Środa, 4 lutego 2015 09:13

7 obywateli Polski oskarżonych o przemyt narkotyków

Funkcjonariusze Śląsko–Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej zakończyli prowadzenie kolejnego postępowania przygotowawczego przeciwko obywatelom Polski podejrzanym o przemyt narkotyków.

Dodano: Czwartek, 22 stycznia 2015 11:45

24 osoby oskarżone o przemyt, posiadanie i rozprowadzanie narkotyków

Funkcjonariusze z Placówki SG w Zakopanem zakończyli postępowanie przygotowawcze przeciwko obywatelom Polski podejrzanym o przemyt, posiadanie oraz dystrybucję narkotyków.

Dodano: Czwartek, 27 listopada 2014 11:07

KRAKÓW. Biegli potwierdzili obecność narkotyku w drożdżówkach

Biegli z Instytutu Ekspertyz Sądowych potwierdzili, że w jednej z krakowskich piekarni sprzedawano drożdżówki z narkotykiem. Badania w laboratorium wykazały, że w drożdżówkach przekroczona została zawartość morfiny.

Dodano: Piątek, 6 czerwca 2014 19:07

Akcja "Alkohol i narkotyki" na drogach powiatu bocheńskiego

Dzisiaj od godzin rannych na bocheńskich drogach trwały działania policjantów pn. „Alkohol – Narkotyki” ukierunkowane na ujawnienie i zatrzymanie kierujących w stanie nietrzeźwym oraz pod wpływem środków odurzających.

Dodano: Wtorek, 14 stycznia 2014 12:45

Krakowscy policjanci zatrzymali 9 hucznie imprezujących osób. Znaleziono narkotyki

W nocy z soboty na niedzielę (11 /12 stycznia) krakowscy policjanci zatrzymali dziewięć hucznie imprezujących osób. Najmłodsza z nich ma 15 lat. W mieszkaniu odnaleziono 180 działek marihuany oraz prawie kilogram kokainy, akcesoria do porcjowania narkotyków, maczetę i farbę w sprayu.

Dodano: Środa, 18 września 2013 11:28

Akcja straży granicznej: znaleziono 5 kg narkotyków

Straż graniczna zatrzymała członków grupy przestępczej zajmującej się handlem narkotykami. Razem z trzema mieszkańcami Podhala i Krakowa w wieku 36-39 lat, w ręce funkcjonariuszy wpadło prawie 5 kilogramów narkotyków. W miejscach pobytu zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, marihuanę, extasy, meta amfetaminę, kokainę. Trzy osoby usłyszało zarzuty posiadania oraz wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl