WSB
Napad
Dodano: Środa, 21 kwietnia 2021 21:10

Góralska gościnność z finałem w sądzie

Dziś zakopiański sąd po raz drugi zebrał się, by rozpoznać sprawę turystów ze Stargardu Szczecińskiego, którzy w sierpniu 2019 roku - jak zeznają - zostali napadnięci przez właścicielki apartamentu, który wynajęli.

Dodano: Środa, 14 listopada 2018 13:02

Pościg w Krakowie. Bandyci skradli walizki z biżuterią

W Krakowie trwa policyjna obława. Bandyci ukradli walizki ze złotą biżuteria i uciekają srebrnym passatem.
Czterech zamaskowanych bandytów przed godziną 10 napadło na ul. Bratysławskiej na dwóch obcokrajowców - obywateli Turcji, którzy wychodzili z hotelu. Ukradli im dwie walizki ze złotą biżuterią i odjechali dwoma samochodami.

Dodano: Czwartek, 27 września 2018 13:07

Policja zatrzymała sprawcę brutalnego napadu w Nowym Targu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie zatrzymali 24-latka, który był jednym ze sprawców brutalnego napadu na właściciela kantoru.

Dodano: Poniedziałek, 3 września 2018 14:48

Założyli się, czy są w stanie dokonać napadu - ofiarą miał być nastolatek

Krakowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o usiłowaniu rozboju, do którego doszło kilka minut wcześniej w rejonie Czerwonych Maków w Krakowie. Według uzyskanych informacji, trzech sprawców w wieku ok. 17 lat zaczepiło swojego rówieśnika, żądając pieniędzy oraz telefonu komórkowego. W trakcie zdarzenia, jeden z nich trzymał w ręku kij bejsbolowy.

Dodano: Czwartek, 8 marca 2018 11:53

Zamaskowani napastnicy obrabowali sklep w Białce Tatrzańskiej

Do napadu doszło wczoraj wieczorem. Do sklepu handlującego alkoholem na terenie Białki Tatrzańskiej weszły dwie zamaskowane osoby - jedna miała na głowie kominiarkę, druga naciągnięty kaptur. Nie było widać ich twarzy.

Dodano: Poniedziałek, 26 lutego 2018 13:31

34-latek zaatakował kasjerkę i rozpylił w jej kierunku gaz

34-latek zaatakował kasjerkę i rozpylił w jej kierunku gaz. Napastnika obezwładnił jeden z klientów. Do zdarzenia doszło w jednym z krakowskich sklepów spożywczych.

Dodano: Poniedziałek, 5 lutego 2018 09:10

Napad na Biedronkę w Krakowie

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21 niedaleko ronda Matecznego. Tuż przed zamknięciem sklepu pięć młodych osób, trzech chłopaków oraz dwie dziewczyny, próbowało ukraść drogie alkohole.

Dodano: Wtorek, 19 grudnia 2017 18:36

Napad na bank w Nowym Targu

Po zmroku, przed godziną 17:00 do placówki Getin Banku przy ulicy Szaflarskiej wszedł mężczyzna z bronią.

Dodano: Czwartek, 9 listopada 2017 15:04

Brutalny atak na staruszkę. Sprawcy w rękach policji

Krakowscy kryminalni zatrzymali trzy osoby związane z brutalnym atakiem na 85-letnią kobietę. Nie tylko okradli starszą panią, ale i poturbowali krakowiankę.

Dodano: Środa, 11 października 2017 15:56

Straszył napadem, a potem sam zgłosił się na komisariat

Jakież było zaskoczenie krakowskich policjantów, kiedy kilka dni temu w I Komisariacie Policji w Krakowie pojawił się 50-letni mężczyzna prosząc o dobrowolne zatrzymanie. Mężczyzna oświadczył funkcjonariuszom, że jest przestępcą.

Dodano: Czwartek, 23 lutego 2017 15:12

Bandycki napad

Prokurator Rejonowy w Gorlicach zastosował dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych wobec 5 mężczyzn, którzy w noc poprzedzającą Sylwestra 2016 roku pobili 3 mieszkańców gminy Łużna. Do pobicia doszło przed jednym z gorlickich lokali, a sprawcy używali maczety, noża i metalowej rurki.

Dodano: Czwartek, 16 lutego 2017 21:07

O „Napadzie” na scenie

Reżyser i scenarzysta Szymon Jakubowski tym razem napisał książkę pod tytułem „Napad”. Absolwent brzeskiego ogólniaka opowie o niej podczas spotkania autorskiego w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku 20 lutego o godzinie 17-ej.

Dodano: Czwartek, 30 czerwca 2016 09:57

Krakowscy policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy napadli na starszego pana

Zdarzenie miało miejsce w środę (28.06.) w rejonie placu Bohaterów Getta. Do starszego mężczyzny podeszło dwóch mężczyzn oferując sprzedaż skarpetek. Gdy przechodzień odmówił – mówiąc, że nie jest zainteresowany przygodnymi zakupami, sprzedawcy użyli siły. Jeden z nich szarpiąc mężczyznę obezwładnił go, a drugi z nich przeszukał pokrzywdzonego.

Dodano: Niedziela, 16 listopada 2014 11:43

Sprawcy napadu na kantor w Jabłonce - zatrzymani

POWIAT NOWOTARSKI. Czterech sprawców napadu na kantor w Jabłonce zostało zatrzymanych. Obecnie są przewożeni do Małopolski, gdzie zostaną przesłuchani. Jak informuje gazeta.pl - zatrzymano ich dziś rano w ich domach. Trzej z nich to mieszkańcy woj. pomorskiego, czwarty mieszka na Warmii. Mają od 19 do 33 lat.

Dodano: Czwartek, 30 października 2014 10:46

Orawa: napad na kantor wymiany walut

W Jabłonce miał miejsce napad na kantor. Dwóch zamaskowanych mężczyzn sterroryzowało gazem pracowników kantoru. Napastnicy skradli ok 200 tys zł i uciekli granatowym samochodem typu combi. Policja ustala rysopis sprawców.

Dodano: Wtorek, 28 października 2014 16:51

Poilicja publikuje Portret pamięciowy sprawcy napadu w Bochni

Poszukiwany wystrzelił kilka kul - trzy z nich trafiły 41-letniego pracownika kantoru. Został ranny w klatkę piersiową, udo i ramię. Ofiara strzelaniny zmarła w szpitalu. Policja od wczoraj poszukuje zabójcy. Opublikowano jego portret pamięciowy.

Dodano: Środa, 19 lutego 2014 12:53

Napad na sklep w Niepołomicach.

Do napadu doszło w piątek. Policja została powiadomiona o zaistniałym zdarzeniu dzień później. Do sklepu wtargnął młody mężczyzna w kominiarce i z nożem kuchennym w ręce.

Dodano: Piątek, 27 grudnia 2013 13:57

MSZANA DOLNA. Pijany mężczyzna napadł na kolędników i chciał odebrać im pieniądze

W drugi dzień świąt, 26 grudnia, pomiędzy godz. 18 a 18.30 w Mszanie Dolnej do idących chodnikiem nastoletnich kolędników podszedł młody mężczyzna i szarpiąc za odzież jednego z nich zażądał oddania uzbieranych przez nich pieniędzy. Szybko wezwano pomoc, dzięki czemu policyjny patrol zatrzymał napastnika. Żadnemu z kolędników nic się nie stało.

Dodano: Poniedziałek, 23 grudnia 2013 20:35

KRAKÓW. Napad w salonie gier

Policjanci ujęli mężczyznę, który napadł na pracownika salonu gier w Krakowie. .
Mężczyzna spędzał czas w salonie gier. Gdy po kilkugodzinnych zmaganiach wygrana nie nadchodziła a pieniądze zaczęły się kończyć, mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie.

Dodano: Czwartek, 3 października 2013 14:09

Napadł na bank i ukradł fałszywe banknoty

Policja zatrzymała mężczyznę, który napadł na bank w Radgoszczy. Zagroził kasjerce przedmiotem przypominającym broń i zażądał pieniędzy. Kobieta wydała mu plik banknotów. Dodajmy - nieprawdziwych banknotów.

Dodano: Poniedziałek, 10 czerwca 2013 17:52

KRAKÓW. Kupcy z Sukiennic boją się kolejnych napadów

Kupcy z Sukiennic obawiają się, że ktoś z nich może być kolejną ofiarą napadu. Dla swojej ochrony zaopatrzyli się w gaz. Wszystko po dwóch rabunkowych napadach na osoby wracające do domu po pracy w Sukiennicach.

Dodano: Czwartek, 11 kwietnia 2013 17:36

Policjanci zatrzymali sprawcę napadu na starszą kobietę

W Mszanie Dolnej (powiat limanowski) idącą po ścieżce obok torowiska 65-letnią kobietę zaatakował młody człowiek. Napastnik przewrócił kobietę na ziemię i usiłował wyrwać jej torebkę.

Partnerzy malopolskaonline.pl