Muzyka na Szczytach
Dodano: Niedziela, 14 września 2014 19:53

Inauguracja festiwalu Muzyka na Szczytach (zdjęcia)

Koncertem w Kościele św. Krzyża w Zakopanem rozpoczęła się tegoroczna edycja festiwalu Muzyki Kameralnej Muzyka na Szczytach. Już po raz szósty Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza zaprosiło do Zakopanego największe światowe gwiazdy muzyki klasycznej.

Dodano: Wtorek, 10 września 2013 22:08

Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na Szczytach”

Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem zaprasza na V Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na Szczytach”, który trwać będzie od 14 do 21 września, br.

Dodano: Sobota, 22 września 2012 14:38

"Koncert premiery" - IV Festiwal Muzyka na szczytach" (zdjęcia)

ZAKOPANE. W ramach festiwalu "Muzyka na Szczytach" w kościele św. Krzyża zorganizowany został koncert "Premiery". Zgodnie z tytułem było to premierowe wykonanie utworów znanych kompozytorów. Na wiolonczeli zagrał Lars Hoefs, na fortepianie - Marek Żebrowski.

Dodano: Piątek, 14 września 2012 21:25

Rozpoczyna się IV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej "Muzyka na Szczytach"

W sobotę 15 września br. rozpoczyna się największy festiwal muzyki kameralnej na Podhalu. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na szczytach” jest imprezą cykliczną, odbywającą się w Zakopanem od 2009 roku. Zawarte w nazwie projektu słowa „…na szczytach” są symbolem miejsca, w którym festiwal się odbywa, ale przede wszystkim są odwołaniem do wysokiego poziomu artystycznego wydarzenia.

Dodano: Sobota, 6 sierpnia 2011 14:35

"Muzyka na Szczytach" po raz trzeci pod Tatrami

The King's Singers, Mirosław Kultyszew, Mayuko Kamio oraz wielu innych wybitnych muzyków wystąpi podczas III Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej "Muzyka na Szczytach", który odbędzie się we wrześniu w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej i Szczawnicy.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl