Muzyka Zaklęta w Drewnie
Dodano: Niedziela, 18 stycznia 2015 16:26

Festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie

Od 9 lat na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce odbywa się Festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie. Każdy rok otwierany jest koncertem kolęd, następnie różnorodna muzyka rozbrzmiewa na Szlaku w letnie niedziele.

Dodano: Sobota, 27 lipca 2013 20:10

Trwa cykl koncertów "Muzyka Zaklęta w Drewnie"

Muzyka Zaklęta w Drewnie to cykl koncertów na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, który jest propozycją na spędzenie letnich weekendów w ciekawy sposób.

Dodano: Czwartek, 16 maja 2013 21:01

Inauguracja cyklu koncertów Muzyka Zaklęta w Drewnie - 25 maja Lipnica Murowana

Muzyka Zaklęta w Drewnie to cykl koncertów na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, który jest propozycją na spędzenie letnich weekendów w ciekawy sposób. Inauguracja koncertów już 25 maja w Lipnicy Murowanej. Towarzyszyć jej będzie koncert Mieczysława Szcześniaka.

Dodano: Piątek, 13 lipca 2012 22:28

Cykl Koncertów Muzyka Zaklęta w Drewnie

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na koncert z cyklu „Muzyka zaklęta w drewnie”, który odbędzie się w niedzielę 22 lipca o godz. 17:00 w Skansenie i Muzeum Pszczelarstwa „Sądecki Bartnik” w Stróżach. W plenerowym koncercie muzyki żydowskiej wystąpi DI GALITZYANER KLEZMORIM. Jego członkowie są absolwentami Akademii Muzycznej w Krakowie. W obecnym składzie występują od 1998 roku.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl