Golemo
Mszana Dolna
Dodano: Piątek, 17 maja 2019 20:00

Koncert proAge w Muzycznym Folwarku

Muzyka POP&ROCK

Dodano: Czwartek, 7 grudnia 2017 22:00

Mieszkańcy Mszany Dolnej zyskają bezkolizyjne rondo (zdjęcia)

To dobra wiadomość dla mieszkańców oraz kierowców poruszających się drogą wojewódzką 968 łączącą Łącko i Mszanę Dolną z zakopianką. Za półtora roku w miejscu istniejącego skrzyżowania z ul. Orkana w Mszanie Dolnej powstanie rondo, które nie tylko usprawni ruch w tej części miasta, ale przede wszystkim poprawi bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pieszych.

Dodano: Środa, 21 września 2016 10:17

Zlot harcerzy z Chorągwi Krakowskiej (zdjęcia)

Harcerze z Chorągwi Krakowskiej ZHP rozpoczęli nowy rok harcerski zlotem w Mszanie Dolnej. Przez trzy dni tysiąc harcerzy z całej Małopolski wędrowało po górach oraz brało udział w grach i koncertach. W inauguracji wzięli udział również harcerze z Podhala.

Dodano: Czwartek, 9 lipca 2015 08:27

Mefedron na kolonii. Zażyły go trzy nieletnie kolonistki

MSZANA DOLNA. Trzy młode dziewczyny z Warszawy trafiły na obserwację do szpitala w Mszanie Dolnej. Uczestniczki kolonii zażywały mefedron. Policja wyjaśnia, skąd miały środki odurzające.

Dodano: Poniedziałek, 23 lutego 2015 12:27

Mszana Dolna: Bezpłatne warsztaty wokalne dla młodzieży

Dziś i jutro w kinie "Luboń" zorganizowane zostaną pierwsze warsztaty muzyki gospel odbywające się w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.

Dodano: Środa, 6 sierpnia 2014 15:05

Ogromne straty po nawałnicy w rejonie Mszany Dolnej

Na kilkadziesiąt milionów złotych szacowane są straty, jakie wyrządziły nocne nawałnice w mieście i gminie Mszana Dolna. Najgorzej sytuacja wygląda w miejscowości Kasinka Mała, gdzie rzeka porwała drzewo z tartaku i wylała, niszcząc wszystko po drodze. W Kasince zerwane są m.in. dwa mosty. Miejscowość odwiedził już wicewojewoda Małopolski Andrzej Harężlak, pod wieczór ma przyjechać minister administracji i cyfryzacji Rafał Trzaskowski.

Dodano: Piątek, 24 stycznia 2014 17:46

Wypadek pijanego policjanta w Mszanie Dolnej - śledztwo przeniesiono

Decyzją prokuratora apelacyjnego w Krakowie śledztwo w sprawie policjanta, który, prowadząc samochód w stanie nietrzeźwym, spowodował wypadek w Mszanie Dolnej, zostanie przeniesione do Prokuratury Rejonowej w Tarnowie.

Dodano: Poniedziałek, 13 stycznia 2014 20:44

Nowe fakty ws. wypadku Porsche

Kierowca Porsche, który w niedzielny poranek rozbił się samochodem w Mszanie Dolnej (powiat limanowski), w wyniku czego ranny została pasażer-policjant, opuścił limanowski szpital zanim policja zdążyła go zbadać alkomatem.

Dodano: Poniedziałek, 13 stycznia 2014 02:58

MSZANA DOLNA. Spłonęło porsche w wyniku wypadku

W niedzielę, 12 grudnia ok. godz. 6:00 na drodze krajowej nr 28 w Mszanie Dolnej doszło do wypadku. Rozpędzone porsche, jadące od strony Kasiny Wielkiej, wpadło w poślizg na ul. Piłsudskiego, uderzyło w słup energetyczny, odbiło się od niego i zaczęło się palić na jezdni.

Dodano: Piątek, 27 grudnia 2013 13:57

MSZANA DOLNA. Pijany mężczyzna napadł na kolędników i chciał odebrać im pieniądze

W drugi dzień świąt, 26 grudnia, pomiędzy godz. 18 a 18.30 w Mszanie Dolnej do idących chodnikiem nastoletnich kolędników podszedł młody mężczyzna i szarpiąc za odzież jednego z nich zażądał oddania uzbieranych przez nich pieniędzy. Szybko wezwano pomoc, dzięki czemu policyjny patrol zatrzymał napastnika. Żadnemu z kolędników nic się nie stało.

Dodano: Poniedziałek, 22 lipca 2013 21:12

Janusz YANINA Iwański w Starej Winiarni

MSZANA DOLNA: Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów - Janusz YANINA Iwański - wystąpił z koncertem w Folwarku Starej Winiarni.

Dodano: Czwartek, 18 kwietnia 2013 18:30

Katyńsko-smoleńskie uroczystości w mszańskim parku

W Mszanie Dolnej odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej, którym zadedykowano Dęby Pamięci i pamiątkowe tablice na obelisku w Parku Miejskim. W uroczystościach wzięła udział Zuzanna Kurtyka, wdowa po śp. prezesie Instytutu Pamięci Narodowej Januszu Kurtyce, który zginął na pokładzie tupolewa w 2010 roku oraz krewni ofiar zbrodni komunistycznej.

Dodano: Czwartek, 11 kwietnia 2013 17:36

Policjanci zatrzymali sprawcę napadu na starszą kobietę

W Mszanie Dolnej (powiat limanowski) idącą po ścieżce obok torowiska 65-letnią kobietę zaatakował młody człowiek. Napastnik przewrócił kobietę na ziemię i usiłował wyrwać jej torebkę.

Dodano: Środa, 11 stycznia 2012 19:39

NIECH CZAD BĘDZIE Z WAMI, A GŁUPOTA DALEKO!

18 lutego kolejny koncert w Klubie Czarny Kot w Mszanie Dolnej. Na scenie pojawią się ZESPOŁY POŁUDNIA łączące regiony: Krakowa, Czechowic Dziedzic, Rabki i pobliskiej Limanowej. Zagra SKTC, Tripis, Theffekt i Here Comes The Pain.

Dodano: Poniedziałek, 6 czerwca 2011 18:18

Rodzinny Dzień Dziecka w Starej Winiarni (film)

Takiego oblężenia nie przeżywał Folwark Stara Winiarnia od zamierzchłych czasów. Tłumy mieszkańców Mszany Dolnej i okolicznych miejscowości wzięły udział w Rodzinnym Dniu Dziecka. Nawet gwałtowna burza nie zniechęciła uczestników imprezy, a humor i dobra zabawa to były hasła tego dnia.

Dodano: Wtorek, 5 kwietnia 2011 14:39

Wiosenne atrakcje w Folwarku Stara Winiarnia

MSZANA DOLNA. W kwietniu i maju Folwark Stara Winiarnia zaprasza na kolejne degustacje wina, koncerty i wernisaż. Szczegóły - poniżej.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl