Motocross
Dodano: Niedziela, 15 października 2017 20:58

Tragiczny wypadek na torze motocrossowym w Osielcu

22-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego ćwiczył ewolucje na motocyklu na torze motocrossowym w Osielcu. W trakcie wykonywania jednej z figur - stracił panowanie nad maszyną i z dużą siłą uderzył w ziemię.

Dodano: Środa, 30 sierpnia 2017 13:38

Mistrzostwa Polski na torze w Osielcu

W miniony weekend tor motocrossowy Przykiec koło Osielca stał się kolejną areną zmagań o punkty podczas V Rundy Mistrzostw Strefy Polski Południowej. Gospodarze Klub MTR Osielec pomimo twardego i kamienistego podłoża przygotowali dla zawodników idealne warunki do ścigania, a wszystkim fanom ryku silników wspaniałe widowisko pełne widowiskowych skoków, ostrych zjazdów i jeszcze ostrzejszych podjazdów.

Dodano: Czwartek, 1 czerwca 2017 09:47

II Runda Mistrzostw Polski w Motocrossie

W ostatni weekend maja na tor Motoklubu Olsztyn zjechała plejada najlepszych zawodników walczących o punkty Motocrossowych Mistrzostw Polski. Na starcie w stolicy Warmii i Mazur zameldowało się 232 zawodników, którzy przez dwa dni zawzięcie walczyli o najważniejsze punkty w krajowej serii we wszystkich mistrzowskich kategoriach.

Dodano: Piątek, 13 marca 2015 13:29

Rajd motocrossem po tarnowskiej galerii handlowej

Swój popis nastoletni motocyklista nagrał kamerą umieszczoną na kasku. Film pojawił się w Internecie i pomógł policji ustalić kim jest kierowca crossowej maszyny, który przejechał przez galerię handlową między klientami.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl