Mikołajki
Dodano: Niedziela, 10 grudnia 2017 09:45

Zakopiańskie Mikołajki

Pomimo gęsto padającego śniegu, na Placu Niepodległości w Zakopanem zgromadziły się tłumy. Wszystko za sprawą Festynu Rodzinnego Zakopiańskie Mikołajki.

Dodano: Środa, 6 grudnia 2017 10:52

Nad Sołą powstał szlak dla prawdziwych bibliofilów

Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu Galeria Książki przygotowała specjalny prezent na Mikołajki! Miłośnicy książek będą zachwyceni.

Dodano: Wtorek, 5 grudnia 2017 21:36

Miłośnicy samochodów okazali wielkie serce (zdjęcia i film)

Grupa miłośników i posiadaczy aut z koncernu Volkswagen zorganizowała kolejny Spot Mikołajkowy ze zbiórką nakrętek na rehabilitację Patryka.

Dodano: Niedziela, 3 grudnia 2017 14:47

III Zakopiańskie Mikołajki

ZAKOPANE. W sobotę na placu Niepodległości zorganizowane zostaną "Zakopiańskie Mikołajki", czyli świąteczny kiermasz, koncerty, spektakle uliczne, pokazy cyrkowe, konkursy z nagrodami, spotkanie z Mikołajem oraz uroczysta zapalenie światełek na miejskiej choince.

Dodano: Sobota, 6 grudnia 2014 23:08

Mikołajki na Orawie (zdjęcia)

JABŁONKA. Na dzień 6 grudnia dzieci z Orawy przygotowywały się od dłuższego czasu. Na konkurs "Mikołajki" zorganizowany przez Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce nadesłano ponad 1000 prac wykonanych przez dzieci nie tylko z Orawy.

Dodano: Niedziela, 8 grudnia 2013 00:23

Orawskie Mikołajki. Ordery św. Mikołaja dla Zofii Palenik i szkoły w Kiczorach (zdjęcia)

JABŁONKA. Mszą św. w kościele pw. św. Brata Alberta w Jabłonce Borach, z udziałem uczniów startujących w konkursach „Mikołajki 2013” oraz zaproszonych gości i parafian rozpoczęły się w sobotę tradycyjne orawskie Mikołajki.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl