Mecz
Dodano: Niedziela, 23 lutego 2020 09:24

Mecz hokejowy na tafli Morskiego Oka (zdjęcia)

To był klasyczny winter classic, czyli mecz na otwartej przestrzeni. A owej przestrzeni nie zabrakło, bowiem zawodnicy drużyny Gazdy postanowili rozegrać spotkanie w Tatrach, na tafli Morskiego Oka. Duże przedsięwzięcie? Tak, ale organizatorzy zapowiadają, że za rok będzie jeszcze większe.

Dodano: Wtorek, 27 listopada 2018 10:33

I Ty możesz zostać ARTYSTĄ. Pomagamy w Oświęcimiu z HRAP

Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zaprosiła dzieci i młodzież do udziału w zabawie. Nagrody ufundował HRAP i wydawnictwo EDIPRESSE Książki.

Dodano: Sobota, 17 listopada 2018 16:00

Piąty dla Pięciu – jubileuszowy wielki mecz charytatywny

Na zaproszenie Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy piąty raz do Oświęcimia przyjadą sportowcy - amatorzy z Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich.

Dodano: Piątek, 2 listopada 2018 12:43

Piąty dla Pięciu – jubileuszowy wielki mecz charytatywny

Na zaproszenie Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy piąty raz do Oświęcimia przyjadą sportowcy - amatorzy z Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich.

Dodano: Poniedziałek, 11 czerwca 2018 23:50

Mecz siatkówki z zawodnikami IKS Atak Elbląg a gwiazdami (zdjęcia)

Po emocjach finału 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, 10 czerwca w niedzielne przedpołudnie na krakowskim Rynku Głównym upłynęło pod znakiem sportowych zmagań. Ale nie tylko…

Dodano: Środa, 28 marca 2018 19:20

Kolejne posiedzenie wojewódzkiego zespołu ds. bezpieczeństwa imprez masowych

Wojewoda małopolski Piotr Ćwik przewodniczył kolejnemu już posiedzeniu Wojewódzkiego zespołu ds. bezpieczeństwa imprez masowych. Tym razem spotkanie dotyczyło zabezpieczenia meczu Wisła Kraków – Lech Poznań, który otrzymał status podwyższonego ryzyka. Rozgrywki odbędą się w drugi dzień Świąt Wielkanocnych na stadionie Wisły.

Dodano: Poniedziałek, 30 marca 2015 11:24

KRAKÓW. Prokuratura i policja poszukują Dominika Lutego - chłopak zaatakował maczetą mężczyznę

Do 10 lat kary pozbawienia wolności grozi Dominikowi Lutemu, pseudonim "Baca", który w grudniu 2014 na osiedlu Prokocim zaatakował maczetą mężczyznę tylko dlatego, że tamten miał na sobie czapkę w barwach klubowych Cracovii.

Dodano: Piątek, 17 października 2014 20:10

Międzynarodowy mecz bokserski

W sobotę 18 października br. w Wieliczce odbędzie się międzynarodowy mecz bokserski między Polską a Ukrainą. Odbędzie się 11 walk z udziałem kobiet i mężczyzn.

Dodano: Środa, 13 listopada 2013 15:15

Czesław Borowicz: "Chcemy pokazać, że hokej nie zginął". Walenty Ziętara: "Ten mecz to będzie wielkie święto"

NOWY TARG. W sobotę rozegrany zostanie w mieście mecz hokejowy pomiędzy Olimpijczykami Podhala, a Reprezentacją Polski. - Będzie to ukoronowanie i podsumowanie obchodów 80-lecia Klubu - podkreśla Jerzy Pohrebny z MMKS Podhale Nowy Targ.

Dodano: Niedziela, 25 sierpnia 2013 23:24

Mistrzowie kontra Olimpijczycy. Pokazowy mecz unihokeja zakończył się remisem (film)

NOWY TARG. Jednym z elementów ostatniego dnia XIII Jarmarku Podhalańskiego był mecz unihokeja rozegrany pomiędzy KS Górale Nowy Targ a Olimpijczykami. Pojedynek zakończył się wynikiem 4:4.

Dodano: Czwartek, 25 kwietnia 2013 20:14

Mecz Wisła Kraków – Widzew Łódź bez udziału kibiców gości

Decyzją wojewody - piątkowy mecz T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków – Widzew Łódź na stadionie przy ulicy Reymonta 22 rozegrany zostanie bez udziału kibiców drużyny przyjezdnej.

Dodano: Poniedziałek, 31 grudnia 2012 09:47

Legendy nowotarskiego hokeja kontra drużyna Artystów - hokejowy mecz charytatywny (zdjęcia)

Okres świąteczno-noworoczny sprzyja organizowaniu rozrywkowo-sportowych imprez. Jedna z nich odbyła się w niedzielę na nowotarskim lodowisku. W Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy zagrali symfonię na kije i krążek nowotarscy olimpijczycy i gwiazdy telewizyjnych seriali.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl