Matka
Dodano: Piątek, 16 listopada 2018 18:25

W Krakowie zmarła najstarsza siostra zakonna na świecie – Matka Cecylia Maria Roszak

W Krakowie zmarła najstarsza siostra zakonna na świecie – Matka Cecylia Maria Roszak z klasztoru sióstr dominikanek „Na Gródku”.

Dodano: Środa, 7 marca 2018 12:03

Matka i żona Piotra Kijanki potwierdziły jego tożsamość

Matka i żona Piotra Kijanki potwierdziły we wtorek jego tożsamość — poinformował we wtorek po południu PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie, prokurator Janusz Hnatko. Ciało mężczyzny poszukiwanego od 6 stycznia wyłowiono w poniedziałek przy stopniu wodnym Dąbie na Wiśle w Krakowie.

Dodano: Niedziela, 31 grudnia 2017 20:39

Złodziejski duet: matka kradła, córka - sprzedawała towar w Inernecie

Matka sprzątała w hurtowni i systematycznie wynosiła z niej drogi towar , a córka kradzione przedmioty wystawiała w Internecie. Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali obie podejrzane.

Dodano: Czwartek, 30 listopada 2017 10:08

Prokuratura czeka na wyniki sekcji zwłok matki i noworodka, które znaleziono w bloku w Krakowie

Prokuratura czeka na wyniki sekcji zwłok matki i noworodka, które znaleziono w bloku w Krakowie. Nadal nie wiadomo, jak doszło do tragedii.

Dodano: Wtorek, 28 listopada 2017 14:06

Tragiczne odkrycie w jednej z piwnic - znaleziono ciała matki i noworodka

Przy ulicy Krowoderskich Zuchów w Krakowie policjanci w jednej z piwnic odnaleźli ciała noworodka i jego matki. Obie osoby były poszukiwane przez funkcjonariuszy.

Dodano: Środa, 28 maja 2014 21:03

Pozytywni Ludzie. Matka-Polka

Obraz przeciętnej matki-Polki mimo mód i nowych ekip rządowych nie zmienia się. W latach sześćdziesiątych matka-Polka była zabieganą, ale uroczą kobietą w szpilkach - ale i i z siatami w obu rękach, popularnie zwana "kurą" rasy domową. W czasach stanu wojennego to właśnie ona stała w kolejkach po papier toaletowy lub inne rarytasy i swoim tylko znanym sposobem zdobywała niedostępne w sklepach produkty.

Dodano: Środa, 6 listopada 2013 18:17

Tragedia w Zabrzeżu. Trzy osoby - rodzice oraz 14-letni chłopiec nie żyją

- Nie żyje 14-latek, jego 46-letnia matka i 52-letni ojciec. Ciężko ranny jest 27-letni brat. Jak informuje TVN24 - najprawdopodobniej syn i matka zostali zamordowani. Ojca znaleziono powieszonego.

Dodano: Wtorek, 3 lipca 2012 00:15

I pielgrzymka do Matki Bożej Jaworzyńskiej (zdjęcia)


W niedzielę zorganizowana została pielgrzymka mieszkańców Bukowiny Tatrzańskiej oraz Brzegów do Matki Bożej Jaworzyńskiej. Peregrynacja odbyła się w 80. rocznicę odprawienia pierwszej mszy w Kaplicy Matki Boski Królowej Tatr.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl