Marek Sowa
Dodano: Sobota, 29 listopada 2014 21:41

Marek Sowa ponownie Marszałkiem Małopolski

Sejmik Województwa Małopolskiego wybrał władze na kolejną czteroletnią kadencję. Marszałkiem pozostał Marek Sowa. Do zarządu województwa weszli: Wojciech Kozak i Stanisław Sorys (wicemarszałkowie) oraz Leszek Zegzda i Jacek Krupa - członkowie zarządu.

Dodano: Czwartek, 13 listopada 2014 02:20

Zakończył się II etap rozbudowy SAG w Gorlicach

Wzmocniona infrastruktura drogowa w południowej części SAG oraz zupełnie nowy układ komunikacyjny i uzbrojenie na terenie wschodniej części SAG to efekty realizacji projektu „Budowa układu komunikacyjnego i infrastruktury technicznej na terenie strefy gospodarczej przy ul. Bieckiej w Gorlicach – etap II”. W oddaniu inwestycji do użytku uczestniczył marszałek Marek Sowa.

Dodano: Wtorek, 28 października 2014 21:01

Zdążyć z pomocą

Na temat metod leczenia zawałów serca w Małopolsce, o tym jak zmieniało się to na przestrzeni lat, jak sytuacja wygląda dzisiaj oraz standardów do których dążymy w Teatrze im. Juliusza Słowackiego dyskutowali wybitni małopolscy specjaliści w tej dziedzinie. Wydarzenie było również okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień. Z rąk marszałka Marka Sowy odebrali je najlepsi kardiolodzy z regionu.

Dodano: Sobota, 27 września 2014 21:25

Estakada pod Gubałówką oficjalnie otwarta (zdjęcia)

ZAKOPANE. Obdarowany góralskim kapeluszem i ciupagą marszałek Marek Sowa w towarzystwie starosty tatrzańskiego i okolicznych samorządowców dokona oficjalnego otwarcie zmodernizowanej drogi powiatowej - ul. Powstańców Śląskich, czyli estakady. Wśród uczestników uroczystości nie było przedstawicieli władz Zakopanego.

Dodano: Czwartek, 11 września 2014 20:54

Kluczowe inwestycje dla regionu - spotkanie samorządowców

KRAKÓW. Marszałek Marek Sowa i Jacek Krupa, członek Zarządu Województwa Małopolskiego, zaprezentowali przedstawicielom jednostek samorządu z całej Małopolski wstępne stanowisko ZWM dotyczącego zakresu i treści dokumentu, o nazwie Kontrakt Terytorialny dla Województwa Małopolskiego. To umowa, która zostanie zawarta pomiędzy rządem a samorządem województwa w sprawie kluczowych inwestycji.

Dodano: Czwartek, 11 września 2014 20:50

Jutro wielkie otwarcie Cricoteki

- Jestem przekonany, że Kraków otrzymał obiekt, którym będzie się szczycił przez pokolenia, miejsce, które sam Tadeusz Kantor sobie wymarzył – mówił w przeddzień oficjalnego otwarcia nowego budynku Cricoteki marszałek Marek Sowa.

Dodano: Poniedziałek, 1 września 2014 17:02

Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego

Prawie 700 uczniów z gminy Łącko rozpoczęło dziś naukę w nowych salach lekcyjnych rozbudowanego i zmodernizowanego Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łącku. W wojewódzkiej inauguracji roku szkolnego uczestniczył marszałek Marek Sowa.

Dodano: Poniedziałek, 14 lipca 2014 13:57

Wicepremier Bieńkowska zapowiada: "będzie nowy most w Białym Dunajcu"

Minister infrastruktury i rozwoju spotkała się w Nowym Targu z Ewą Tomala-Borucką, dyrektor GDDKiA, marszałkiem Markiem Sową oraz parlamentarzystami PO - posłem Andrzejem Gutem-Mostowym i senatorem Stanisławem Hodorowiczem. Po tej rozmowie, goście kilka minut poświęcili dziennikarzom.

Dodano: Piątek, 25 kwietnia 2014 12:50

Władze Małopolski na kanonizacji w Watykanie

W niedzielę odbędą się uroczystości związane z kanonizacją Jana Pawła II. W Rzymie są już marszałek Marek Sowa, wicemarszałek Roman Ciepiela oraz przewodniczący Sejmiku Kazimierz Barczyk. Władze województwa małopolskiego wezmą udział w uroczystościach na Placu św. Piotra.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl