Majówka
Dodano: Poniedziałek, 6 maja 2019 19:12

Majówka na strzelnicy

Z okazji 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja i dnia Flagi Narodowej, Zarząd Powiatowy LOK w Nowym Sączu zorganizował otwarte zawody strzeleckie z broni pneumatycznej i kulowej. Zawody odbyły się dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu.

Dodano: Czwartek, 31 maja 2018 18:29

Jubileuszowa Majówka w Dzianiszu (zdjęcia)

W Dzianiszu już po raz dwudziesty odbyła się Majówka, która rozpoczęła się tradycyjnym nabożeństwem przy przydrożnej kapliczce. Następnie uczestnicy wozami przejechali do Borek, gdzie znajduje się scena plenerowa.

Dodano: Niedziela, 6 maja 2018 18:00

Majówka w skansenie i Miasteczku Galicyjskim

Zapraszamy od 1 do 6 maja do skansenu i Miasteczka Galicyjskiego na rozpoczęcie sezonu turystycznego oraz majówkowe spotkanie z kulturą ludową.

Dodano: Niedziela, 6 maja 2018 12:00

Majówka w Rabce

Cały majowy weekend od 1 do 6 maja w Rabce Zdroju czeka na mieszkańców i turystów wiele atrakcji.

Dodano: Sobota, 5 maja 2018 20:00

III Majówka w Sercu Podhala

Wójt Gminy Szaflary oraz Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach serdecznie zapraszają na III Majówkę w Sercu Podhala, która odbędzie się w sobotę 5 maja na Błoniach Szaflarzańskich (plac pod pomnikiem Św. Andrzeja Apostoła).

Dodano: Sobota, 5 maja 2018 16:00

Święty Maksymilian Maria Kolbe i Jego dzieła

5 maja w rabczańskiej Galerii Pod Aniołem odbędzie się wernisaż wystawy pt. Święty Maksymilian Maria Kolbe i Jego dzieła

Dodano: Sobota, 5 maja 2018 15:32

Rodzinny Piknik na Jaworzynie

W dniach 1-5 maja odbędzie się Rodzinny Piknik na Jaworzynie. Przygotowano mnóstwo atrakcji. Szczegółowy program prezentujemy na plakacie.

Dodano: Sobota, 5 maja 2018 08:25

Wielka Majówka z okazji 225-lecia uzdrowiska Krynica-Zdrój

W dniach 4-5 maja odbędzie się Wielka Majówka z okazji 225-lecia uzdrowiska Krynica-Zdrój. W programie koncerty znanych artystów. Wstęp wolny.

Dodano: Czwartek, 3 maja 2018 14:00

XXXVIII Święto Bacowskie na Tarasówce

Nasi Ostomili !
Piykniy pytomy przyjedźie na Tarasówke w dniu Świynta 3-go Maja na godzine drugom po połedniu koniecnie z pasterskim śpiywaniem. Radzi my Wos widzieć i słyseć na uroczystościak „wieśniane zwyki pasterskie”. Po wspólnyk modlitwach poświyncenie hol, pól i baców. Bedziy i pocynstunek na sałasie. Cekomy.

Dodano: Czwartek, 3 maja 2018 13:49

Majówka w Gorącym Potoku

Majówka tuż tuż... a w tym roku wyjątkowo długa! Kto spędzi ją na Gorącym Potoku na pewno będzie zadowolony i nabierze sił na kolejne miesiące

Dodano: Czwartek, 3 maja 2018 08:23

Święto Konstytucji 3 Maja w Krynicy-Zdroju

3 maja odbędą się uroczyste obchody w Krynicy-Zdroju z okazji 100 lat niepodległości Polski. Na plakacie prezentujemy szczegółowy program.

Dodano: Środa, 2 maja 2018 15:40

Różne wymiary 3 MAJ SIĘ ZDRÓW FETIVAL

Muzyczna i medyczna majówka na Pogórzu już 5 maja w tuchowskim amfiteatrze i na terenach przyległych. Zanim na festiwalowej scenie z akustycznym projektem pojawi się gwiazda wieczoru Marek Piekarczyk zagrają tu także zespoły Atria, Uwaga na Jeże i Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów. Nie zabraknie promocji zdrowia w wykonaniu specjalistów Centrum Zdrowia Tuchów.

Dodano: Wtorek, 1 maja 2018 18:00

Pienińska Majówka

1 maja w Amfiteatrze „Pod Wierzbą” w ramach Pienińskiej Majówki odbędzie się Inauguracja Letniego Sezonu Turystycznego w Małopolsce

Dodano: Wtorek, 1 maja 2018 16:00

Cała Góra Barwinków w Rabce

1 maja w amfiteatrze przy ul. Chopina 17 w Rabce-Zdroju energetyczny mix muzyki zapewni zespół Cała Góra Barwinków.

Dodano: Niedziela, 29 kwietnia 2018 19:33

Rozpoczęcie majówki „ na góralską nutę” (zdjęcia)

Sobota 28 kwietnia była pierwszym dniem Pienińskiej Majówki w Krościenku. Był to również dzień, w którym upamiętniono Jana Kacwina z Krościenka – pienińskiego górala z krwi i kości, muzyka i tancerza regionalnego - w rocznicę jego śmierci.

Dodano: Niedziela, 29 kwietnia 2018 16:00

Majówka z animacjami

SZCZAWNICA. Majówka, czas zabawy, dlatego w Jazz Bar będzie wesoło i kolorowo pod okiem profesjonalnej animatorki.

Dodano: Poniedziałek, 1 maja 2017 21:26

Majówka z Wikingami i Słowianami (zdjęcia)

Do środy na nowotarskim lotnisku w ośrodku Rancho-LOT trwać będzie piknik historyczny przygotowany przez Stowarzyszenie Historyczne Horda Włóczni i Młota.

Dodano: Wtorek, 18 kwietnia 2017 13:27

Majówka z gwiazdą disco polo w Szaflarach

Zespół Łobuzy znany z hitu "Ona czuje we mnie piniądz" będzie główną gwiazdą II Majówki w Sercu Podhala, która odbędzie się 30 kwietnia w Szaflarach na Błoniach Szaflarzańskich (plac pod pomnikiem Św. Andrzeja Apostoła).

Dodano: Sobota, 16 maja 2015 20:21

Majówka Papieska na Bachledówce

W Sanktuarium Maryjnym na Bachledówce w Czerwiennem Górnem odbyła się coroczna Papieska Majówka. Podczas 12. edycji tego popularnego konkursu góralskiej pieśni religijnej udział wzięło wielu młodych artystów z gmin Czarny Dunajec, Szaflary, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Zakopane, Czorsztyn, Nowy Targ i Raba Wyżna. Obecni byli także dorośli wykonawcy.

Dodano: Niedziela, 3 maja 2015 13:34

Majówka w Gorcach i inauguracja kampanii społecznej "Nie rzucim ziemi" (zdjęcia)

W Ochotnicy Górnej oraz Nowym Targu trwa cykl wydarzeń w ramach Majówki w Gorcach. Impreza jest połączona z IV Spotkaniami Artystów i Twórców Ludowych Łuku Karpat. To także okazja do inauguracji kampanii społecznej "Nie rzucim ziemi".

Dodano: Sobota, 11 kwietnia 2015 10:51

Koncertowa majówka w Pieninach

W Schronisku Trzy Korony w Sromowcach Niżnych czeka nas "muzyczna majówka".

Dodano: Poniedziałek, 5 maja 2014 23:00

Majówka w Szczawnicy

Długi weekend majowy za nami. W ofercie kulturalnej przygotowanej przez miasto i gminę Szczawnica oraz Miejski Ośrodek Kultury na 1 maja, znalazł się przemarsz ulicami miasta mażoretek „Fantazja” i Dziecięco – Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Ogrodzieńca.

Dodano: Wtorek, 29 kwietnia 2014 22:40

Majówka Karpacka ze św. Janem Pawłem II

Starosta Tatrzański zaprasza mieszkańców i gości Podhala oraz Polskich Karpat - w czwartek 1 maja br. na wieczorne „majowe” spotkanie przy najbliższej kapliczce lub przydrożnym krzyżu. Zachęcamy do od mówienia modlitwy do Najświętszej Maryi Panny i Świętego Jana Pawła II.

Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl