Golemo
Małopolski Festiwal Innowacji
Dodano: Czwartek, 27 października 2016 10:15

MFI: Tydzień kreatywności

43 partnerów, prawie 100 wydarzeń i ponad 4 tys. uczestników - za nami szósta edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji, największego w regionie wydarzenia poświęconego innowacjom i przedsiębiorczości.

Dodano: Piątek, 6 czerwca 2014 14:11

Małopolski Festiwal Innowacji – jedyny taki tydzień w roku (zdjęcia)

118 wydarzeń, 34 partnerów, 30 firm i 20 instytucji prezentujących się na Targach Innowacji, niezliczona ilość spotkań i całe województwo zaangażowane w wyjątkowy projekt – to najkrótsze z możliwych podsumowań zakończonego 31 maja Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Festiwalu, który od czterech edycji pokazuje jak ważne miejsce w naszym życiu zaczynają zajmować innowacyjne rozwiązania.

Dodano: Poniedziałek, 12 maja 2014 20:02

Małopolski Festiwal Innowacji - przyjdź i daj się zaskoczyć!

Promując i wspierając rozwój w oparciu o nowe technologie oraz szeroko pojętą współpracę Samorząd Województwa Małopolskiego zaprasza na szereg wydarzeń edukacyjno- informacyjnych, które w tym roku odbywać się będą na terenie całego województwa w dniach 26 do 31 maja w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Dodano: Piątek, 7 lutego 2014 12:06

Małopolski Festiwal Innowacji

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza instytucje oraz firmy z regionu do włączenia się w organizację Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Dodano: Piątek, 24 maja 2013 19:11

Konferencja „Młoda przedsiębiorczość - nowe pokolenie w biznesie” oraz panele dyskusyjne "Przy kawie o innowacjach"

KRAKÓW. Na początku czerwca zorganizowana zostanie konferencja pt. „Młoda przedsiębiorczość – nowe pokolenie w biznesie” oraz panele dyskusyjne „Przy kawie o innowacjach”. Oba wydarzenia odbywają się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Dodano: Sobota, 6 października 2012 13:24

W poniedziałek startuje Małopolski Festiwal Innowacji

Od 8 do 12 października w kilku miastach Małopolski odbywać się będą wydarzenia w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Festiwal otworzy organizowana w Międzynarodowym Centrum Kultury konferencja „Innowacje - niezbędny czynnik nowoczesnej architektury gospodarczej”, a zakończą Małopolskie Targi Innowacji.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl