MMKS Podhale
Dodano: Poniedziałek, 9 października 2017 11:58

Hokej: HK Poznań – MMKS Podhale Nowy Targ 4:5

Remisem zakończyła się konfrontacja Podhala z HK Poznań. W pierwszym spotkaniu lepsi okazali się górale, w drugim gospodarze wzięli rewanż.

Dodano: Niedziela, 17 maja 2015 15:59

Odnowiona Sala tradycji. Stowarzyszenie Dalej Podhale zadbało o dumę i historię Miasta (zdjęcia)

NOWY TARG. Sala tradycji Klubu Sportowego Podhale została wyremontowana. Miejsce ukazujące wspaniałą historię nowotarskiego, ale i polskiego hokeja bardzo zyskało na tej zmianie. Dokonała tego grupa zapaleńców. W wolnym od pracy i obowiązków domowych czasie postanowili nadać sali nowy blask. Na pomalowanym korytarzu drugiego pietra zawisła wystawa pt. „W blasku 19 koron”.

Dodano: Czwartek, 4 grudnia 2014 19:11

Mikołajki na lodzie. Mecz MMKS Podhale (kobiety) - Nauczyciele

NOWY TARG. Jak co roku tak i w tym Święty Mikołaj zawita na nowotarskie lodowisko. Będą słodkie prezenty, ale przede wszystkim dużo zabawy i śmiechu.

Dodano: Niedziela, 26 października 2014 22:03

Podhale uległo u siebie Cracovii 3:4 (zdjęcia)

NOWY TARG. - Takie porażki bolą. Zagraliśmy lepiej niż w Krakowie, ale straciliśmy punkty. Doświadczona i mocna drużyny każdy błąd potrafi wykorzystać. Szkoda, bo byliśmy bliscy sprawienia kolejnej niespodzianki – powiedział Marek Ziętara.

Dodano: Niedziela, 19 października 2014 22:07

MMKS Podhale przegrało z JKH GKS Jastrzębie 0:2 (zdjęcia)

Dobiegła końca seria ośmiu z rzędu zwycięstw „szarotek”. Kiedyś musiało się to stać. Nikt przecież nie ma patentu na wygrywanie. Nie można cokolwiek złego powiedzieć o drużynie Podhala, byłoby to czepianie się. Chłopcy zostawili serducho na tafli, ale popełnili dwa kosztowne błędy. Mecz był godny dwóch czołowych drużyn.

Dodano: Piątek, 17 października 2014 21:55

Podhale pokonało GKS Tychy 3:1 (zdjęcia)

NOWY TARG. - Wykonaliśmy kawał solidnej roboty – twierdzi Marek Ziętara. - Przez 60 minut chłopcy zagrali odpowiedzialnie, mądrze i ekonomicznie. Nastawiliśmy się na grę defensywną, destrukcję i szybkie kontrataki. Lepiej wytrzymaliśmy fizycznie ten mecz, byliśmy szybsi i dynamiczniejsi - dodaje.

Dodano: Czwartek, 16 października 2014 23:27

Szarotki powalczą o fotel lidera PLH

Szykuje się nam iście hokejowy weekend w Nowym Targu. Do stolicy Polskiego hokeja przyjadą vicemistrz Polski – GKS Tychy (piątek) oraz brązowy medalista z poprzedniego sezonu JKH Jastrzębie (niedziela). Przed hokeistami MMKS Podhale Nowy Targ trudne zadanie, lecz nie niewykonalne podtrzymać passę meczy bez porażek. Ewentualna wygrana w piątkowym meczu spowoduje, że Podhale zostanie samodzielnym liderem tabeli PLH.

Dodano: Niedziela, 12 października 2014 22:14

MMKS Podhale Nowy Targ – Naprzód Janów 4:1 (zdjęcia)

NOWY TARG. - Szło jak po grudzie. Zawodnicy nie założyli halogenów i dlatego gra się nie kleiła. Nie widzieli się we mgle. Klasowy zespół poznaje się po tym, że jak nie idzie, to potrafi przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę – powiedział jeden z kibiców.

Dodano: Niedziela, 12 października 2014 01:37

Dziewczęta MMKS-u na „pudle”

Unihokejowa młodzież MMKS Podhale występowała w międzynarodowym turnieju Stupava Cup. Dwie ekipy dziewcząt stanęły na podium, a chłopcy znaleźli się tuż za nim.

Dodano: Piątek, 10 października 2014 20:27

Unihokeistki MMKS Podhale Nowy Targ nie podbiją Europy, ale nie poddają się

W rozgrywanym w norweskim Fredrikstad finale Pucharu Europy w unihokeju kobiet, Góralki zanotowały dwie porażki i w sobotę zagrają o 5 miejsce.

Dodano: Niedziela, 5 października 2014 21:13

MMKS Podhale Nowy Targ - TMH Polonia Bytom 7:0 (zdjęcia)

NOWY TARG. Drużyna MMKS Podhale Nowy Targ na własnym lodowisku pokonała TMH Polonia Bytom 7:0.

Dodano: Piątek, 3 października 2014 21:28

Podhale pokonało Katowice 12:0! (zdjęcia)

NOWY TARG. Drużyna MMKS Podhale Nowy Targ podejmowała na własnym lodowisku ekipę HC GKS Katowice. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu MMKS Podhale Nowy Targ w stosunku 12:0.

Dodano: Czwartek, 2 października 2014 22:27

Wojas partnerem unihokeistek

W weekend dojdzie do meczu na szczycie w unihokejowej ekstraklasie kobiet. Mistrz Polski - Energia Olimpia Osowa Gdańsk – podejmuje wicemistrza – MMKS Podhale Nowy Targ. Nowotarżanki z Gdańska udadzą się do Norwegii na finał Pucharu Europy.

Dodano: Środa, 1 października 2014 22:12

Hokej. Wejście z przytupem

- W lidze nie będzie łatwych meczów, oprócz konfrontacji z GKS-em Katowice. Podhale okrzepło i trzeba się z nim poważnie liczyć – powiedział Rudolf Rohaček, trener Cracovii, po przegranej konfrontacji z góralami.

Dodano: Wtorek, 30 września 2014 11:15

Hokejowy weekend

NOWY TARG. - Za nami pierwszy mecz hokejowy w Nowym Targu i kolejny dobry występ oraz ciekawy mecz drużyny MMKS Podhale. Nie milkną komentarze i domysły czy zdołamy utrzymać dobrą passę w kolejnych spotkaniach. W Nowym Targu będzie się można przekonać już pod koniec tygodnia, bo przed nami hokejowy weekend i mecze z HC GKS Katowice oraz TMH Polonią Bytom - przypomina Jerzy Pohrebny.

Dodano: Wtorek, 16 września 2014 00:02

Nowotarżanki wywalczyły awans do finału Pucharu Europy. Ale nie stać ich na wyjazd (film)

Pod koniec sierpnia wicemistrzynie Polski w unihokeju, zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ grając w eliminacjach do Pucharu Europy wywalczyły awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 7 – 12 października w Norwegii.

Dodano: Piątek, 29 sierpnia 2014 21:59

W Nowym Targu powstaje Akademicka Drużyna Hokejowa

- To jest zbójnicki krok ze strony uczelni, ale właściwy, który da obfity plon – powiedział senator RP, prof. Stanisław Hodorowicz podczas aktu podpisania umowy o powołaniu hokejowej drużyny akademickiej przez PPWSZ w Nowym Targu i MMKS Podhale Nowy Targ.

Dodano: Poniedziałek, 11 sierpnia 2014 22:14

Powrócić do chlubnej przeszłości. Konferencja prasowa z udziałem sponsorów MMKS Podhale

NOWY TARG. - Budzicie się jak feniks z popiołów – powiedział Mariusz Ziemianczyk prezes Pienińskiego Banku Spółdzielczego, jednego ze sponsorów hokeistów Podhala.

Dodano: Sobota, 5 lipca 2014 22:03

Agata Michalska: Finansowo jest lepiej. Rozmowa z prezes MMKS Podhale Nowy Targ

NOWY TARG. - Finansowo jest lepiej, niż w ubiegłym sezonie, ale jeszcze nie jest doskonale. Jest szansa na sponsora generalnego. Ci co z nami byli nie wycofali się i nadal chcą z nami pracować – mówi prezes MMKS Podhale, Agata Michalska.

Dodano: Środa, 5 marca 2014 16:15

Sprawa przeciwko prezes MMKS Podhale - umorzona

NOWY TARG. Prezes MMKS Podhale stanęła dziś kolejny raz przed sądem, oskarżona o zorganizowanie imprez masowych bez wymaganego zezwolenia. Sędzia nie miał wątpliwości, że Agata Michalska naruszyła przepisy, uznał jednak, że zdarzenie miało "znikomy stopień społecznej szkodliwości".

Dodano: Sobota, 16 listopada 2013 21:58

MMKS Podhale świętuje 80-lecie swojego istnienia (zdjęcia)

NOWY TARG. "Tu 107 razy hokeiści zdobyli mistrzostwo Polski” – taki banner powinien wisieć przy wjeździe do Nowego Targu – mówił Leszek Rafalski podczas uroczystych obchodów 80- lecia Podhala Nowy Targ.

Dodano: Niedziela, 1 września 2013 23:02

Prezes MMKS Podhale: "straciliśmy zaufanie do prezesa PZHL"

"Szarotki" odmówiły udziału w rozgrywkach hokejowej ekstraklasy, które miały być prowadzone przez PHL. Rozgrywki miały rozpocząć się w tym miesiącu. Podobne decyzje podjęły jeszcze cztery kluby - Tyski Sport S.A., JKH GKS Jastrzębie, Aksam TH Unia Oświęcim i MKS Cracovia SSA. 31 sierpnia minął termin wpłaty "wpisowego" do rozgrywek Polskiej Hokej Ligi.

Dodano: Niedziela, 19 maja 2013 01:25

Górale po raz trzeci z rzędu mistrzem!

„Mistrz, Mistrz, Górale!” – śpiewali tańczący zawodnicy, a wtórowała im grupka kibiców nowotarskiej drużyny. Górale obronili mistrzowski tytuł. Królują w kraju już trzeci z rzędu sezon. Tym samym hegemonia Nowego Targu w męskim wydaniu unihokeja trwa już 15 lat (Podhale, Szarotka, Górale).

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl