MCK
Dodano: Piątek, 9 listopada 2018 21:00

Promocja książki „Tysiąc skarbów Krakowa. Dzieje i sztuka” w MCK

9 listopada w Międzynarodowym Centrum Kultury odbyło się spotkanie promujące najnowszą publikację MCK pt. "Tysiąc skarbów Krakowa. Dzieje i sztuka". W rozmowie poświęconej temu wyjątkowemu wydawnictwu udział wzięli wiceprezydent Krakowa Andrzej Kulig, prof. Jacek Purchla, prof. Waldemar Łazuga oraz dr Joanna Ziętkiewicz-Kotz.

Dodano: Czwartek, 8 listopada 2018 13:28

Wystawa Architektura niepodległości w Europie Środkowej w MCK

8 listopada, a więc tuż przed dniem, w którym cała Polska świętować będzie setną rocznicę odzyskania niepodległości, zapraszamy na wernisaż wystawy zatytułowanej Architektura niepodległości w Europie Środkowej.

Dodano: Środa, 9 maja 2018 10:44

"Stambuł. Dwa światy, jedno miasto" w MCK (zdjęcia)

Nowa wystawa została otwarta w Międzynarodowym Centrum Kultury. Jest to ekspozycja zatytułowana „Stambuł. Dwa światy, jedno miasto”, która daje wyjątkową możliwość zanurzenia się w klimat codziennego życia stambulczyków, zachowany na archiwalnych fotografiach i pocztówkach, a także na obrazach i rysunkach zauroczonych orientem polskich artystów, w tym Jana Matejki.

Dodano: Środa, 24 stycznia 2018 23:06

MCK w Krakowie: 100-lecie odzyskania niepodległości, Europejski Rok Dziedzictwa Kulturowego

KRAKÓW. W Międzynarodowym Centrum Kultury odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowano najważniejsze punkty programu instytucji w tym roku. Była to także okazja do rozmowy z nową dyrekcją MCK: Agatą Wąsowską-Pawlik oraz Łukaszem Galuskiem.

Dodano: Środa, 19 kwietnia 2017 22:00

Wernisaż wystawy "Zsolnay. Węgierska secesja" (zdjęcia)

W Międzynarodowym Centrum Kultury otwarta została dziś wystawa prezentująca secesyjną ceramikę z węgierskiej manufaktury Zsolnay.

Reklama
Reklama
Hokej UNIA JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl