Lodowisko
Dodano: Środa, 28 listopada 2018 13:35

Otwieramy lodowisko koło Nowohuckiego Centrum Kultury na sezon 2018/19

Już za trzy dni, w najbliższy piątek 30 listopada o godz. 13.00, skwer przed NCK wszystkich łyżwiarzy, zapraszamy na lodowisko o powierzchni 800 m2. Możecie już ostrzyć łyżwy i przypominać sobie podstawowe figury – piruety, skoki i atrakcyjne wywrotki. Od rana do wieczora, indywidualnie i zespołowo, na swoich lub wypożyczonych łyżwach, przy muzyce i w miłym towarzystwie. Aż do wiosny!

Dodano: Sobota, 20 stycznia 2018 16:00

A może na łyżwy?

Gdy już wyszalejemy się na stoku, lub gdy warunki oferowane przez pogodę nie zachęcają do wyjścia na narty ciekawą alternatywą dają nam lodowiska.

Dodano: Wtorek, 28 listopada 2017 12:51

Przedszkolaki poślizgają się za darmo

Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela podjął dzisiaj decyzję o bezpłatnym wstępie na tarnowskie lodowiska dla dzieci do lat sześciu.

Dodano: Piątek, 30 grudnia 2016 08:41

Półfinał Pucharu Polski: GKS Tychy – Tempish Polonia Bytom 5:1

Pierwszy półfinał przebiegł bez niespodzianki. Tylko w pierwszych minutach gra była wyrównana. W miarę upływu czasu rosła przewaga tyszan. Grali z rozmachem, a ich akcje ofensywne, na dużej szybkości, mogły się podobać. Bytomianie z kolei ograniczali się do czyhania na błędy przeciwnika i kontrach, ale Żigardy nie miał zbyt wiele pracy.

Dodano: Niedziela, 11 stycznia 2015 20:19

Pierwsza na Podhalu szkoła jazdy figurowej na lodzie

Na lodowisku w Czarnym Dunajcu rozpoczęła działalność szkoła jazdy figurowej na lodzie. Zajęcia prowadzi Dorota Pieńkoś, dwukrotna mistrzyni Polski w tej dyscyplinie.

Dodano: Niedziela, 21 grudnia 2014 12:55

Lodowisko w Czarnym Dunajcu już otwarte (zdjęcia)

CZARNY DUNAJEC. Amatorzy jazdy na łyżwach mogą już korzystać z krytego lodowiska w Czarnym Dunajcu. Obiekt znajduje się obok Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II zostało wybudowane na zlecenie gminy.

Dodano: Sobota, 13 grudnia 2014 15:58

Niebawem rusza lodowisko w Kraków Arenie

Od 26 grudnia zostanie udostępniona największa kryta ślizgawka w Krakowie. Wstęp dla dzieci to 5 zł za godzinę, dla dorosłych 10 zł. Parking naziemny zostanie udostępniony bezpłatnie.

Dodano: Czwartek, 4 grudnia 2014 19:11

Mikołajki na lodzie. Mecz MMKS Podhale (kobiety) - Nauczyciele

NOWY TARG. Jak co roku tak i w tym Święty Mikołaj zawita na nowotarskie lodowisko. Będą słodkie prezenty, ale przede wszystkim dużo zabawy i śmiechu.

Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl