Likwidacja
Dodano: Wtorek, 20 listopada 2018 15:24

Z początkiem 2019 roku rozpocznie się likwidacja jednego z najbardziej znanych kin w Krakowie

Z początkiem 2019 roku rozpocznie się likwidacja jednego z najbardziej znanych kin w Krakowie - Centrum Kinowego ARS. Jest jednak szansa, że niedługo powróci.

Dodano: Środa, 24 stycznia 2018 08:45

W Krakowie zbierają podpisy pod projektem uchwały Rady Miasta likwidującej opłatę targową

Od czwartku w rejonie krakowskich targowisk będą zbierane podpisy pod projektem uchwały Rady Miasta likwidującej opłatę targową w Krakowie. To akcja stowarzyszenia Logiczna Alternatywa dla Krakowa, które chce zgłosić taki projekt w ramach obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej.

Dodano: Wtorek, 10 października 2017 08:28

Trwa likwidowanie i malowanie nowych miejsc parkingowych w Krakowie

Trwa likwidowanie i malowanie nowych miejsc parkingowych. Prace mogą się wydłużyć. Wszystko przez deszcz i zaparkowane auta. Te są odholowywane, ale urząd mówi, że tak się nie dzieje.

Dodano: Poniedziałek, 18 września 2017 08:21

Ruszyła likwidacja 3 tys. miejsc postojowych

Zmiana organizacji ruchu w strefie płatnego parkowania budzi emocje. O wstrzymanie się ze zmianami apeluje poseł PO Bogusław Sonik, a także radni PiS. Ci ostatni przypominają pismo wojewódzkiego konserwatora zabytków z września zeszłego roku, w którym ten nie zgadza się na malowanie linii wyznaczających miejsca postojowe w zabytkowej części miasta. Urzędnicy miejscy odpowiadają, że nie mogą już wstrzymać prac.

Dodano: Niedziela, 11 stycznia 2015 22:14

Małopolska kopalnia do likwidacji

Cały czas trwa protest w obronie Kopalni Węgla Kamiennego Brzeszcze. Pod ziemią jest już kilkuset górników.

Dodano: Wtorek, 30 grudnia 2014 08:28

Bla Bla Car, czyli alternatywa dla drogich pociągów

Jak pisaliśmy ostatnio zlikwidowano korzystny i tani dla pasażerów przejazd pociągiem Matejko z Krakowa do Warszawy. Pasażerowie mogą dostać się do stolicy Polskim Busem. Koszt wyjazdu wynosi około 56 złotych.

Dodano: Środa, 16 października 2013 00:21

Sąd ogłosił upadłość likwidacyjną Fabryki Maszyn Tarnów

Tarnowski sąd ogłosił we wtorek upadłość likwidacyjną Fabryki Maszyn Tarnów. Z wnioskiem takim wystąpił do sądu niemiecki właściciel firmy, która zatrudnia około 200 pracowników. Sąd wezwał wierzycieli Fabryki Maszyn Tarnów, aby w ciągu trzech miesięcy zgłosili swoje wierzytelności.

Dodano: Piątek, 26 lipca 2013 20:45

Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich

24 lipca, w miejscowości Woźniki na terenie jednej z posesji wadowiccy policjanci ujawnili plantację konopi indyjskich. Zabezpieczono 158 sztuk sadzonek o różnej formie wzrostu.

Dodano: Czwartek, 31 stycznia 2013 13:02

Projekt rozporządzenia MSW - likwidacja placówek SG nie oznacza zwolnień funkcjonaiuszy

Trwają konsultacje społeczne projektu rozporządzenia w sprawie zniesienia niektórych oddziałów Straży Granicznej oraz zmiany rozporządzenia w sprawie utworzenia oddziałów Straży Granicznej. Obecna reorganizacja obejmie głównie południową granicę kraju.

Dodano: Wtorek, 15 stycznia 2013 21:48

Karpacki Oddział Straży Granicznej zostanie jednak zlikwidowany

Mimo protestów i apeli, a także interwencji samorządowych i poselskich - Karpacki Oddział Straży Granicznej zostanie zlikwidowany. Decyzję tę zakomunikował komendantom oddziałów Straży Granicznej - Piotr Stachańczyk, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl