Lekkoatletyka
Dodano: Niedziela, 5 czerwca 2016 20:58

Małopolska Licealiada, finał Ligi Lekkoatletycznej (zdjęcia)

Jedenaście damskich i dwanaście męskich drużyn, przystąpiło do drugiego, finałowego, rzutu Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych. Uczestników najbardziej prestiżowej imprezy szkolnej gościł, jedyny w Województwie Małopolskim obiekt lekkoatletyczny z prawdziwego zdarzenia, stadion AWF Kraków.

Dodano: Niedziela, 29 maja 2016 18:22

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkoatletyce. 10 medali zawodników UKS „Gimpel” Nowy Targ (zdjęcia)

Wielkie emocje towarzyszyły występom dziewcząt i chłopców, rywalizujących w grupach wiekowych junior i junior młodszy o tytuły Mistrzów Województwa. Jak to w ostatnich latach bywa, zdecydowanie więcej osób startowało kategorii junior młodszy, a i poziom sportowy w tej grupy był wyższy.

Dodano: Niedziela, 29 maja 2016 17:13

Ogólnopolska Liga Lekkoatletyczna Juniorów (zdjęcia)

MKS-MOS Sosnowiec był organizatorem pierwszego rzutu Ligi Juniorów, obejmującej województwa Śląskie, Łódzkie, Opolskie i Małopolskie. Zawody przeprowadzono równocześnie w pozostałych czterech grupach, w Białymstoku, Rzeszowie, Zielonej Górze i w Gdańsku.

Dodano: Poniedziałek, 27 października 2014 00:03

Małopolska Licealiada – I rzut Ligi Lekkoatletycznej Chłopców (zdjęcia)

Po raz piętnasty, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego przystąpili do rywalizacji w Małopolskiej Lidze Lekkoatletycznej. Najważniejszym osiągnięciem w dotychczasowych startach był udział w finałach krajowych w roku 2002 i w 2011- dziewczęta zajęły szóste miejsce, a chłopcy dziesiąte.

Dodano: Niedziela, 26 października 2014 17:36

Małopolska Licealiada – I rzut Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt (zdjęcia)

Startem na stadionie AWF w Krakowie, lekkoatletki zrobiły pierwszy krok do wielkiej przygody, jaką jest rywalizacja o udział w Krajowym Finale, który odbędzie się we wrześniu przyszłego roku. Zadecyduje o tym suma punktów z dwóch rzutów Ligi, drugi planowany jest na 23.05.2015 r.

Dodano: Niedziela, 19 października 2014 18:29

Trzynaście medali Goszczyńskiego w Indywidualnej Powiatowej Licealiadzie w Lekkoatletyce (zdjęcia)

Na Miejskim Stadionie w Rabce Zdroju, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu przeprowadziło Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce dla uczennic i uczniów z roczników 1997-98. Organizatorzy odnotowali wyniki 264 osób startujących w 16 konkurencjach. Była to jedna z najliczniej obsadzonych dyscyplin sportu przeprowadzanych w ramach Licealiady.

Dodano: Niedziela, 5 października 2014 12:49

Klasyfikacja Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych 2013/2014 (zdjęcia)

Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego wydał oficjalny komunikat dotyczący kolejności drużyn w Ogólnopolskiej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2013/2014.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl