Leczenie
Dodano: Poniedziałek, 18 grudnia 2017 15:06

W krakowskim „Rydygierze” będą leczyć poparzone dzieci

Wkrótce jedyny w Małopolsce ośrodek leczenia oparzeń i jeden z czterech w kraju ośrodków replantacyjnych poszerzy swoją działalność. Specjalistyczną pomocą zostaną tu objęci nie tylko dorośli, ale i poparzone dzieci. To właśnie z myślą o nich w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie powstaną oddziały: oparzeń, chirurgii plastyczno-rekonstrukcyjnej oraz intensywnej opieki medycznej. W nowym obiekcie swoją siedzibę znajdzie też oddział chirurgii plastycznej dla dorosłych.

Dodano: Czwartek, 28 sierpnia 2014 19:42

Zbiórka pieniędzy na leczenie10-letniej Emilki

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy na uzupełnienie standardowego procesu leczenia 10-letniej Emilki Pawłowskiej z Rożnowa (niedaleko Nowego Sącza), u której w czerwcu 2014 roku zdiagnozowano złośliwy nowotwór kości Osteosarcoma w okolicach kolana.

Dodano: Wtorek, 19 marca 2013 12:17

Szansa na macierzyństwo

Ponad dwa miliony ludzi w Polsce z różnych przyczyn nie mogą mieć dzieci. Co trzeciej osobie lekarze mogą pomóc w spełnieniu marzeń o rodzicielstwie. Bezpłatne diagnozowanie i leczenie niepłodności kobiet metodą laparoskopii rozpoczyna Centrum Zdrowia Tuchów. Zabiegi wykonuje lekarz ginekolog Grzegorz Sałata, do niedawna ordynator oddziału ginekologii Szpitala Św. Łukasza w Tarnowie.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl