Ksiądz
Dodano: Czwartek, 20 lutego 2020 08:29

Ksiądz przed sądem

Przed Sądem Rejonowym w Nowym Targu rozpoczął się proces przeciwko Marianowi W., będącemu w przeszłości proboszczem kilku parafii rzymskokatolickich diecezji tarnowskiej, w tym w Grywałdzie w powiecie nowotarskim. Proces, z uwagi na dobro pokrzywdzonych, został utajniony.

Dodano: Środa, 19 grudnia 2018 14:30

Spotkanie z księdzem Adamem Bonieckim w MOS Kraków 18.12.2018

We wtorek, 18 grudnia wieczorem w Małopolskim Ogrodzie Sztuki odbyło się spotkanie z księdzem Adamem Bonieckim. Prowadził je Michał Olszewski.

Dodano: Piątek, 6 października 2017 11:32

Odznaczenia państwowe dla śp. Księży Kurzei i Kuczkowskiego (zdjęcia)

W czwartek 5 października w kościele św. Maksymiliana w Krakowie-Mistrzejowicach nadano odznaczenia państwowe Słudze Bożemu ks. Józefowi Kurzei oraz ks. Mikołajowi Kuczkowskiemu.

Dodano: Niedziela, 29 maja 2016 17:21

Wyświęcono nowych księży (zdjęcia)

W Archikatedrze pw. Świętych Stanisława i Wacława na Wawelu święcenia prezbiteriatu z rąk Metropolity Krakowskiego przyjęło 15 diakonów z Archidiecezji Krakowskiej. Większość nowych księży związana jest lub będzie z racji pełnionej posługi - z Podhalem.

Dodano: Sobota, 20 grudnia 2014 19:07

Konfesjonał przed Galerią Krakowską

Już po raz kolejny ksiądz Jacek Stryczek zasiadł w konfesjonale przed Galerią Krakowska. Jak sam mówi: "wydaje mi się, że szał przedświątecznych zakupów jest "zamiast". Zamiast czegoś bardzo ważnego, bo przecież święta to doświadczenie duchowe".

Dodano: Środa, 3 grudnia 2014 18:28

Ksiądz Mateusz Dziedzic o sile modlitwy na antenie RDN

- Wszystko dzieje się po coś. Pan Bóg w tym był, wyreżyserował każdy moment - tak o swoim porwaniu mówił na antenie RDN uwolniony już z rąk rebeliantów ks. Mateusz Dziedzic - tarnowski misjonarz pracujący w Republice Środkowej Afryki.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl