Golemo
Krościenko nad Dunajcem
Dodano: Środa, 2 września 2020 12:12

Pienińskie Sacrum

Fundacja Promocji Kultury i Sztuki ARS PRO ARTE wraz z Parafią Wszystkich Świętych, Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem jako Partnerem oraz Ars Sonora Studio jako Producentem zrealizowała cykl pięciu filmów cyklu „Pienińskie Sacrum” dofinansowanych ze środków Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”

Dodano: Piątek, 3 maja 2019 10:00

Rajd Doliną Dunajca 2019

II edycja rowerowego rajdu Doliną Dunajca, którego trasa przebiega najpiękniejszymi zakątkami z widokami na Pieniny, Tatry, Gorce, Beskid Wyspowy i Sądecki. Ci z Was, którzy byli podczas I edycji wiedzą, że mało jest takich tras w Polsce

Dodano: Środa, 25 kwietnia 2018 11:50

Skaldowie w Krościenku na Inaugurację Letniego Sezonu Turystycznego w Małopolsce

Tegoroczna inauguracja Letniego Sezonu Turystycznego w Małopolsce będzie miała miejsce 1 maja w Amfiteatrze „Pod Wierzbą” w Krościenku nad Dunajcem, a gwiazdą majówki będzie legendarna grupa Skaldowie.

Dodano: Wtorek, 24 kwietnia 2018 12:44

Beata Szydło z wizytą w Krościenku

Wicepremier Beata Szydło podczas pobytu w Pieninach odwiedziła również Krościenko nad Dunajcem. W miejscowej remizie spotkała się z mieszkańcami.

Dodano: Wtorek, 3 kwietnia 2018 16:20

Nowy zastępca komendanta Policji w Krościenku

Dziś w Komisariacie Policji w Krościenku nad Dunajcem odbyło się uroczyste wprowadzenie nadkomisarza Szymona Kowalczyka, któremu Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu inspektor Robert Bartosz powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem.

Dodano: Wtorek, 5 sierpnia 2014 23:31

Zagospodarowanie bulwarów w Krościenku – plaża nad Dunajcem (zdjęcia)

KROŚCIENKO n/DUNAJCEM. Dziś zostało oddane do użytku miejsce rekreacyjne wraz z plażą na bulwarach nad Dunajcem. Realizacja inwestycji obejmowała wykonanie i wyposażenie plaży trawiastej, piaskownicy, miejsca pod ognisko, montaż ławek oraz nasadzenie wieloletnich drzew, krzewów i zieleni.

Dodano: Piątek, 16 maja 2014 17:40

Zalane Krościenko (zdjęcia)

W Krościenku od wczorajszego popołudnia obowiązuje alarm przeciwpowodziowy. - Sytuacja przez całą noc była bardzo ciężka. Zniszczone zostały przepusty, drogi, mostki, wystąpiły bardzo liczne osuwiska ziemi. Zalane są oba place zabaw na bulwarach, siłownia - informują pracownicy UG.

Dodano: Czwartek, 15 maja 2014 23:48

W Krościenku n/Dunajcem coraz groźniej (zdjęcia)

Dunajec, w wyniku zrzutu wody z Zapory ZEW Niedzica i nieustających opadów staje się coraz bardziej niszczycielski.

Dodano: Piątek, 2 maja 2014 21:26

Wernisaż wystawy fotografii Jerzego Zięby (zdjęcia)

W piątkowe popołudnie został zorganizowany wernisaż wystawy fotografii Jerzego Zięby. Rozlegający się w kierunku rynku głos trombity Jana Kubika zaprosił mieszkańców Krościenka oraz licznych turystów do galerii Gminnego Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem.

Dodano: Niedziela, 2 marca 2014 00:23

Otwarcie wystawy fotograficznej Wiktora Ćwiertniewicza (zdjęcia)

W galerii Gminnego Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem został zorganizowany wernisaż wystawy fotografii Wiktora Ćwiertniewicza. Wystawa nosi tytuł: "Według własnego widzimisię".

Dodano: Wtorek, 13 sierpnia 2013 08:27

Koncert finałowy IV Festiwalu Pieniny-Kultura-Sacrum (zdjęcia)

W minioną sobotę w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Krościenku nad Dunajcem odbył się koncert zamykający IV Letni Festiwal "Pieniny-Kultura-Sacrum". W finałowym koncercie wystąpili: organista Bogdan Narloch i trębacz Roman Gryń.

Dodano: Niedziela, 4 sierpnia 2013 22:45

Jubileusz Orkiestry Dętej OSP w Krościenku nad Dunajcem (zdjęcia)

"Trudno wyobrazić sobie ważną uroczystość związaną ze świętami narodowymi czy religijnymi zorganizowaną na terenie Krościenka, w której nie uczestniczyłaby nasza Orkiestra. Nic w tym dziwnego, bowiem orkiestra dęta funkcjonująca stale w miejscowości z czasem staje się jej wizytówką" - podkreśla radny Zdzisław Soliwoda.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl