Golemo
Kradzież
Dodano: Niedziela, 28 czerwca 2020 10:13

Złodziej zastrzelony

W nocy w Kościelisku Kirach miała miejsce akcja policji, która wzbudziła zainteresowanie lokalnych mediów. Jeszcze w nocy portal podhale24.pl pisał o kilku radiowozach i karetce, które przyjechały w rejon stadionu biathlonowego.

Dodano: Niedziela, 14 lipca 2019 10:21

38-latek zatrzymany za kradzież kamieni i żwiru z rzeki

Policjanci z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej zatrzymali 38-letniego mieszkańca tej miejscowości, który ukradł 17 metrów sześciennych kamieni i żwiru z rzeki Białka. Za kradzież i spowodowanie szkód w środowisku mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Dodano: Sobota, 2 marca 2019 20:21

Taksówkarz okradł nietrzeźwego przechodnia

Policjanci zatrzymali 63-letniego taksówkarza, który okradł pijanego mężczyznę, siedzącego na chodniku. Całą sytuację zaobserwował na monitoringu operator krakowskiej straży miejskiej, którego czujność pozwoliła na szybką rekcję policjantów, którzy zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony smartfon.

Dodano: Wtorek, 13 listopada 2018 20:13

Zwyrodnialcy okradli chore dziecko. Szuka ich policja

Dwóch mężczyzn w jednym ze sklepów w Oświęcimiu ukradło skarbonkę ze środkami, które miały być przeznaczone na leczenie chorego dziecka. Miejscowi stróże prawa publikują rysopis sprawców.

Dodano: Środa, 9 maja 2018 19:16

Złodzieje wpadli bo … zabrakło im paliwa

Na środku jednego ze skrzyżowań w Zagórzu (powiat chrzanowski) zatrzymał się Fiat Seicento. Nie jest to typowe miejsce do parkowania, więc przypadkowy świadek powiadomił dyżurnego Komisariatu Policji w Alwerni.

Dodano: Czwartek, 29 marca 2018 15:20

Kradzież kilku maszyn budowlanych i kilkuset litrów paliwa

Dwaj mieszkańcy powiatu tarnowskiego skradli kilka maszyn budowlanych i kilkaset litrów oleju napędowego. Usłyszeli w sumie 45 zarzutów kradzieży z włamaniem oraz 10 zarzutów kradzieży. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodano: Wtorek, 12 grudnia 2017 13:28

Zamiast dostarczać pocztę, kradła

Stróże prawa z Wieliczki zatrzymali 23-letnią listonoszkę, mieszkankę powiatu wielickiego. Jak się okazało kobieta od kilku miesięcy nie dostarczała sporej ilości listów i paczek do adresatów.

Dodano: Wtorek, 14 listopada 2017 12:24

Okradli remizę strażacką, zabrali ważne wyposażenie

Na terenie powiatu myślenickiego doszło do włamania do strażnicy jednej z OSP. Łupem złodziei padł sprzęt, który może pomóc uratować niejedno ludzkie życie. Druhowie proszą o pomoc w odzyskaniu bezcennego sprzętu.

Dodano: Czwartek, 2 listopada 2017 17:59

Kradzież auta, pościg i obława w Starym Sączu

Nawet 10 lat więzienia grozi złodzieje samochodów. W uch ujęciu pomógł m.in. policyjny pies.

Dodano: Czwartek, 19 października 2017 18:40

Okradali groby w biały dzień i na oczach ludzi

Kradli na cmentarzach, by pozyskać surowiec do… montażu grobowców na innych cmentarzach. Brzescy policjanci rozbili grupę przestępców, którzy okradali nekropolie m.in. na terenie powiatu.

Dodano: Poniedziałek, 16 października 2017 09:20

Przyszedł do pracy na dzień próbny - okradł sklep

Jeden dzień pracy wystarczył 20-latkowi, aby ukraść gotówkę z kasy. Złodziej pozostawił pusty sklep i odjechał taksówką.

Dodano: Czwartek, 28 września 2017 09:41

Krakowscy policjanci zatrzymali 39-letnią kobietę, która ukradła ze sklepowej kasy gotówkę

Krakowscy policjanci zatrzymali 39-letnią kobietę, która ukradła ze sklepowej kasy gotówkę. Swoje zachowanie tłumaczyła, że pieniądze zabrała w ramach swojej wypłaty, gdyż postanowiła się zwolnić z pracy.

Dodano: Czwartek, 21 września 2017 09:41

Włamała się do mieszkania i… je posprzątała

Kulturalny złodziej? A dlaczego by nie? Policjanci z Krakowa zatrzymali kobietę, która włamała się do jednego z mieszkań, przenocowała, posprzątała po sobie i … ukradła sukienkę.

Dodano: Wtorek, 12 września 2017 16:34

Złapano sprawcę kradzieży rozbójniczej

Policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali grupę osób, które nielegalnie znajdowały się na terenie zamkniętych pustostanów. Po sprawdzeniu okazało się, ze wśród zatrzymanych znajduje się poszukiwana osoba nieletnia oraz sprawca kradzieży rozbójniczej.

Dodano: Wtorek, 18 kwietnia 2017 21:00

Kradli luksusowe samochody na Zachodzie, legalizowali w Polsce na fałszywych dokumentach

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo–Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myślenicach prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży luksusowych samochodów m.in. z terenu Niemiec i legalizowania ich na podstawie sfałszowanych dokumentów.

Dodano: Sobota, 8 kwietnia 2017 18:56

Kradzieże w myjniach samochodowych

Od kilku tygodni do Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce napływały zgłoszenia od właścicieli myjni samoobsługowych o kradzieżach i włamaniach do automatów wrzutowych. Policjanci podjęli czynności operacyjne, żeby ustalić i zatrzymać sprawców, którzy działali na terenie powiatu wielickiego.

Dodano: Piątek, 7 kwietnia 2017 07:47

Zostawił niedopałek w miejscu przestępstwa. Grozi mu 10 lat więzienia

Złodziej, który swój przestępczy proceder przeniósł do Szwecji, wpadł w ręce policji po siedmiu latach od dokonania przestępstwa w Polsce. W ujęciu bandyty pomógł… niedopałek papierosa.

Dodano: Środa, 5 kwietnia 2017 05:44

Okradali małopolskie plebanie. Wpadli pod Miechowem

Swoisty „gościnny rajd” urządzili sobie mieszkańcy województwa świętokrzyskiego na terenie Małopolski. Z plebanii tutejszych parafii zrabowali sprzęt wart kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Dodano: Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 10:53

Złodziej i oszustka

Bezdomny kradł rowerki dziecięce i upłynniał je w pobliskim komisie. Właścicielka komisu znając pochodzenie rowerów podrabiała na nie dokumenty. Policjanci z IV Komisariatu Policji w Krakowie postawili zarzuty obojgu.

Dodano: Środa, 22 lutego 2017 19:39

Kradł w firmie, w której był szefem

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który z firmy, w której był kierownikiem ukradł 5 telefonów komórkowych. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany przez policjantów z „szóstki”. Decyzją Sądu usłyszał zarzuty kradzieży i oszustwa.

Dodano: Poniedziałek, 20 lutego 2017 12:25

Sześciokrotny złodziej w rękach policjantów

Sądeccy policjanci ustalili włamywacza, który z mieszkania i samochodów w Nowym Sączu kradł m.in. gotówkę, dokumenty firmowe i sprzęt elektroniczny. 34-latek z Muszyny już usłyszał zarzuty. Za kradzieże z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.

Dodano: Środa, 26 października 2016 18:54

Trzech mężczyzn zatrzymanych za kradzieże z włamaniem na terenie powiatu limanowskiego

Limanowscy policjanci zatrzymali trzy osoby: 16-latka i dwóch 18-latków. Wszyscy są mieszkańcami gminy Limanowa. Mężczyźni w okresie od 8 września do 9 października br. dokonali kilku włamań i kradzieży pieniędzy o łącznej kwocie ok 50 tys zł.

Dodano: Środa, 12 października 2016 12:06

Złodziej spodni

Dzięki szybkiej reakcji sadeckich policjantów złodziej sklepowy został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży. Mężczyzna ukradł 25 par spodni za około 2 tys. zł.

Dodano: Wtorek, 11 października 2016 13:39

Pościg w Krakowie za złodziejem paliwa

Po pościgu policjanci zatrzymali 24-letniego złodzieja paliwa. Mężczyzna zatankował samochód, a następnie chcąc uciec – potrącił mężczyznę i staranował kilka samochodów.

Dodano: Wtorek, 23 sierpnia 2016 13:06

Skradziono samochód, którym jeździł na rehabilitację niepełnosprawny chłopiec

W nocy z niedzieli na poniedziałek (z 21 na 22 sierpnia) z parkingu pomiędzy blokiem przy ul. Reja 5 a Reja 8 w Olkuszu skradziono forda s maxa. Autem na rehabilitację był dowożony niepełnosprawny chłopiec.

Dodano: Czwartek, 18 sierpnia 2016 12:42

Zatrzymany złodziej samochodów - próbował uciekać i chciał potrącić jednego z funkcjonariuszy

Krakowscy policjanci zatrzymali 39-letniego złodzieja samochodów. Mężczyzna próbował uciekać i chciał potrącić jednego z policjantów.

Dodano: Wtorek, 16 sierpnia 2016 14:38

Odurzyli i okradli 21-latka

Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odurzyli, a następnie okradli 21-letniego chłopaka. Sprawcy usłyszeli zarzuty rozboju i zostali objęci dozorem policyjnym.

Dodano: Środa, 10 sierpnia 2016 19:27

Zatrzymany hotelowy złodziej

Policjanci z 1 Komisariatu policji w Krakowie zatrzymali 43-letniego złodzieja hotelowego. Mężczyzna, znany już ze swojej kryminalnej przeszłości – usłyszał zarzuty kradzieży.

Dodano: Poniedziałek, 8 sierpnia 2016 18:33

Obrabował stację benzynową przy ul. Stojałowskiego w Krakowie. Policja poszukuje tego mężczyzny

Policja poszukuje sprawcy napadu na stację benzynową przy ulicy Stojałowskiego na Kurdwanowie. 19 lipca, około godziny 23.30 do sklepu na stacji wtargnął mężczyzna, zagroził pracownicy maczetą, zabrał pieniądze i uciekł.

Dodano: Niedziela, 7 sierpnia 2016 10:22

Przez pomyłkę - razem z używaną odzieżą, dała sąsiadowi 18 tys. zł schowane w bucie

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który nie oddał znalezionych pieniędzy, tylko kupił za nie sprzęt RTV i elektronarzędzia. Policjanci odzyskali 11 tysięcy złotych. 51-latkowi z Rajbrotu (pow.bocheński) grozi grzywna, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do jednego roku.

Dodano: Sobota, 6 sierpnia 2016 20:38

Zatrzymany oszust podający się za pracownika Urzędu Celnego. Policja apeluje o zgłaszanie się kolejnych pokrzywdzonych

Mężczyzna podający się za pracownika Urzędu Celnego i oferujący do sprzedaży sprzęt elektroniczny, który miał pochodzić z magazynu likwidowanej placówki celnej został zatrzymany i rozliczony ze swojej działalności przestępczej. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie śledczym. Z uwagi na to, że dopuścił się tych czynów w warunkach recydywy za kratkami może jednak spędzić 12 lat.

Dodano: Poniedziałek, 1 sierpnia 2016 12:43

Zatrzymano 3 mężczyzn podejrzanych o wyłudzenie sprzętu budowlanego

W wyniku działań gorlickich policjantów zatrzymano 3 mężczyzn podejrzanych o wyłudzenie sprzętu budowlanego z jednej z lokalnych firm. Warte 360 tysięcy koparko-ładowarki zostały ujawnione na terenie dwóch posesji w powiecie skarżyskim.

Dodano: Wtorek, 19 lipca 2016 09:33

Okradł dwie Brytyjki i pod wpływem alkoholu uciekał na skuterze

Policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 24-letniego mieszkańca Krakowa, który okazał się być - złodziejem damskich torebek.

Dodano: Poniedziałek, 18 lipca 2016 13:34

27-letni Słowak zatrzymany za kradzieże

Policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie wpadli na trop znanego im z wcześniejszych spraw 27-letniego obywatela Słowacji trudniącego się włamaniami do szafek w obiektach sportowych

Dodano: Piątek, 1 lipca 2016 12:29

Zatrzymano włamywaczy recydywistów którzy okradali domy w powiecie suskim

Metoda działania zatrzymanych była zaskakująca. Pod pretekstem skupu złomu wchodzili na posesję, w momencie kiedy upewnili się, że domowników nie ma, szukali, schowanych najczęściej pod wycieraczkami, kluczy od budynków i wchodzili na tzw. pasówkę do mieszkania, skąd po penetracji pomieszczeń kradli pieniądze i biżuterię.

Dodano: Czwartek, 30 czerwca 2016 09:57

Krakowscy policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy napadli na starszego pana

Zdarzenie miało miejsce w środę (28.06.) w rejonie placu Bohaterów Getta. Do starszego mężczyzny podeszło dwóch mężczyzn oferując sprzedaż skarpetek. Gdy przechodzień odmówił – mówiąc, że nie jest zainteresowany przygodnymi zakupami, sprzedawcy użyli siły. Jeden z nich szarpiąc mężczyznę obezwładnił go, a drugi z nich przeszukał pokrzywdzonego.

Dodano: Środa, 22 lipca 2015 10:28

Skradzione skarby z Muzeum Fotografii w…. skupie surowców wtórnych

Policjanci jednego z komisariatów odkryli w punkcie skupu materiałów wtórnych na krakowskich Bieńczycach przedmioty o wartości historycznej należące najprawdopodobniej do Krakowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Jak się okazało, była to tylko część utraconych zbiorów. Wszystko wskazuje na to, że bardzo dużo różnego rodzaju dokumentów, fotografii czy czasopism mogło już trafić do kolekcjonerów, hobbistów, czy wreszcie do handlarzy, którzy chcieliby zarobić na tych muzealiach.

Dodano: Piątek, 10 lipca 2015 20:19

KRAKÓW. 18-latek chciał wykraść z kościoła czaszki

18-letni obywatel Ukrainy chciał wykraść czaszki ludzkie z krypty bazyliki Bożego Ciała w Krakowie. Twierdzi, że szukał przodków. Uciekając, utknął w otworze wentylacyjnym. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna.

Dodano: Czwartek, 16 kwietnia 2015 13:56

Detektyw Rutkowski szuka sprawców "kradzieży stulecia" w Pyzówce

NOWY TARG. W południe w Miejskim Ośrodku Kultury słynny detektyw Krzysztof Rutkowski spotkał się z dziennikarzami, żeby w towarzystwie okradzionego przedsiębiorcy Jacka Deji poinformować o okolicznościach kradzieży do której doszło w Wielkanoc w Pyzówce.

Dodano: Środa, 4 września 2013 11:07

KRAKÓW. Pseudokibice w rękach policji. Wsród nich jest "Misiek"

Trzech mężczyzn powiązanych ze środowiskami pseudokibiców zostało zatrzymanych pod zarzutem kradzieży maczet ze sklepu. Jeden z nich to znany krakowski pseudokibic - Paweł M., pseudonim "Misiek" - informuje RMF FM.

Dodano: Niedziela, 28 kwietnia 2013 21:39

Ognisko na krakowskim Zakrzówku - dziesiątki skradzionych telefonów, poranieni ludzie

Jak co roku, na krakowskim Zakrzówku odbyło się kwietniowe ognisko. Według szacunków policji, liczba uczestników sięgnęła 22 tys. Tony śmieci i tłuczonego szkła, dziesiątki skradzionych telefonów i portfeli, ludzie poranieni rzucanymi kamieniami i 28-latek walczący o życie w szpitalu - to bilans nocy z soboty na niedzielę.

Dodano: Piątek, 12 października 2012 20:30

Koniec z podglądaniem kozic. Skradziono kamerę spod Łomnicy w Tatrach

Już nie można podglądać tatrzańskich kozic i świstaków. Słowacki Tatrzański Park Narodowy ogłosił zakończenie tego programu z powodu… kradzieży kamery spod Łomnicy - informuje RMF24.

Dodano: Niedziela, 12 czerwca 2011 23:03

Motocykle ukryte wśród opon

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej podczas odprawy granicznej znaleźli 4 kradzione motocykle, ukryte pod starymi oponami.

Reklama
Reklama
Hokej UNIA JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl