Festiwal Kiepury
Korupcja
Dodano: Czwartek, 5 października 2017 16:45

Kolejne zatrzymania ws. korupcji w krakowskim sądzie

Były zastępca dyrektora z Ministerstwa Sprawiedliwości i biznesmen zatrzymani przez agentów rzeszowskiej delegatury CBA w sprawie korupcji w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie. W związku z ta sprawą zatrzymano już szesnaście osób. Podejrzanym przedstawiono zarzuty przywłaszczenia blisko 21 mln zł. Straty sądu mogą sięgać w sumie ponad 35 mln zł.

Dodano: Środa, 15 marca 2017 09:09

Korupcja w krakowskim sądzie: kolejne zatrzymanie

Już osiem osób zostało ujętych w związku ze sprawą dotyczącą korupcji w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie. Agenci CBA z Rzeszowa zatrzymali Jarosława B. – przedsiębiorcę z województwa mazowieckiego działającego w branży doradztwa i organizacji szkoleń.

Dodano: Czwartek, 23 lutego 2017 06:29

CBA zatrzymało małopolską urzędniczkę

Trzy osoby w rękach funkcjonariuszy z krakowskiej delegatury CBA. Wśród zatrzymanych jest była zastępca naczelnika z Urzędu Miasta w Krzeszowicach. Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Dodano: Sobota, 28 września 2013 20:38

Podejrzany o korupcję prezydent Tarnowa - został aresztowany

Przyjęcie 50 tys. zł łapówki od jednej z firm budowlanych zarzuciła w piątek krakowska prokuratura prezydentowi Tarnowa Ryszardowi Ś. - poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska. W piątek wieczorem sąd aresztował Ryszarda Ś. na trzy miesiące.

Dodano: Czwartek, 2 maja 2013 21:13

Korupcja w ULC. Akt oskarżenia dotyczy 26 osób. W prowadzonym od 2009 r. postępowaniu pojawił się wątek podhalański

- Warszawska prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie przyjmowania korzyści majątkowej przez pracowników Urzędu Lotnictwa Cywilnego w związku z naruszeniem procedur wydawania licencji lotniczych i egzaminów teoretycznych przeprowadzanych przez Lotniczą Komisje Egzaminacyjną - informuje prok. Dariusz Ślepokura.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl