Golemo
Konwencja
Dodano: Poniedziałek, 29 czerwca 2015 21:24

Konwencja ludowców. Stanisław Barnaś oficjalnym kandydatem do Sejmu

Ludowcy z powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego spotkali się na konwencji powiatowej w siedzibie Bursy Gimnazjalnej w Nowym Targu. Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób – samorządowców, przedsiębiorców i rolników, sympatyków ruchu ludowego z Pienin, Spisza, Orawy oraz z terenów skalnego Podhala.

Dodano: Środa, 22 kwietnia 2015 15:52

Zjazd Karpacki pod znakiem protestów o patronat prezydenta. Andrzej Skupień zapowiada oficjalną odpowiedź

PODHALE. - Decyzja o zaproszeniu urzędującego prezydenta i przyjęcia patronatu nad Zjazdem Karpackim nie została podjęta przez Zarząd Główny Związku Podhalan, ani przez prezydium, tylko przez wąskie grono osób - mówi b. prezes ZP Jan Hamerski. - Pracuję kolegialnie, wszyscy mnie z tego znają - odpiera zarzuty obecny prezes ZGZP Andrzej Skupień.

Dodano: Środa, 4 marca 2015 12:40

List Otwarty byłych senatorów w sprawie konwencji przemocowej CAHVIO

W tym tygodniu przedmiotem obrad Senatu RP będzie konwencja przemocowa CAHVIO. 16 byłych senatorów - wśród nich małopolscy - podpisało się pod listem otwartym, w którym wyrażają nadzieję, iż obecni senatorowie "nie zadekretują odgórnej dekonstrukcji życia społecznego poprzez demontaż rodziny, ale uwzględnią autentyczne dobro społeczeństwa, rodzin i jednostek.

Dodano: Piątek, 25 października 2013 18:21

Konwencja powiatowa Solidarnej Polski

W niedzielę w Gorlickim Centrum Kultury odbędzie się konwencja powiatowa Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro,. Wezmą w niej udział m.in. posłowie Beata Kempa, Kazimierz Ziobro, Edward Siarka, Andrzej Romanek i Mieczysław Golba.

Dodano: Środa, 28 września 2011 23:07

Konwencja Wyborcza Nowej Prawicy Janusza Korwin - Mikke

Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke w okręgu 14 (Nowy Sącz) organizuje Konwencję Wyborczą. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 2 października br. Początek o godzinie 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy Alejach Wolności 23 w Nowym Sączu.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl