Konferencja Naukowa
Dodano: Poniedziałek, 9 marca 2015 20:15

Międzynarodowe seminarium naukowe - "Stosunki polsko-węgiersko-słowackie na przestrzeni wieków"

NOWY TARG. Minął pierwszy dzień dwudniowej konferencji naukowej przygotowanej przez Koło Doktorantów Historii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Polskie Towarzystwo Historyczne Oddziału w Nowym Targu, Studenckie Koło Naukowe Historyków im. Joachima Lelewela UP w Krakowie i Towarzystwo Bursy Gimnazjalnej im. dra Jana Bednarskiego w Nowym Targu.

Dodano: Wtorek, 29 lipca 2014 23:29

Konferencja Naukowa w 70. rocznicę Zagłady Romów

W dniach 31 lipca – 1 sierpnia 2014 r. w Krakowie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa, poświęcona Zagładzie Romów. Będzie to pierwsze spotkanie ekspertów w zakresie edukacji o zagładzie Romów, organizowane w Polsce na tak dużą skalę.

Dodano: Wtorek, 19 listopada 2013 22:22

Międzynarodowa Multidyscyplinarna Konferencja Naukowa. Kobiety w malarstwie Teresy Łucji Tonar (zdjęcia)

Na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbyła się Międzynarodowa Multidyscyplinarna Konferencja Naukowa poświęcona zagadnieniu – „Kobieta w mozaice Kulturowej – Wymiary przestrzeni życia i aktywności obywatelskiej”, w której uczestniczyli naukowcy z 5 kontynentów. Dlatego na sztalugach ukazały się koła olimpijskie.

Dodano: Niedziela, 10 listopada 2013 12:55

Konferencja naukowa - Badania naukowe w Pieninach 2013, pt. Natura 2000 – doświadczenia pienińskie

KROŚCIENKO. W budynku Pienińskiego Parku Narodowego odbyła się dwudniowa międzynarodowa konferencja naukowa „Badania naukowe w Pieninach 2013” pt. Natura 2000 - doświadczenie pienińskie. Wzięli w niej udział pracownicy z PPN i słowackiego PIENAP oraz specjaliści w zakresie ochrony przyrody i programu Natura 2000. Konferencji przewodził prof. dr hab. Roman Soja, przewodniczący Rady Naukowej PPN.

Dodano: Czwartek, 26 września 2013 20:48

Konferencja naukowa "Społeczna rola architektury"

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu informuje, iż do 18 października 2013 r. przyjmowane są zgłoszenia na ogólnopolską konferencję naukową „Społeczna rola architektury”, która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2013 r. w PPWSZ.

Dodano: Poniedziałek, 3 czerwca 2013 20:26

Konferencja naukowa - Karpaty pełne czarów

NOWY TARG. Konferencja naukowa poświęcona tej tematyce została zorganizowana po wielu latach przerwy. Poruszy tematy niezwykle ważne (i niejednokrotnie wciąż żywe), kształtujące od wieków kulturę duchową południowej Polski.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl