Koncert Hip-Hopowy
Dodano: Czwartek, 9 października 2014 15:01

Koncert O.S.T.R. już w sobotę na krynickim deptaku!

W najbliższą sobotę (11 października) na krynickim deptaku odbędzie się wielki koncert hip-hopowy. Gwiazdą wieczoru - zgodnie z życzeniem internautów - będzie łódzki raper O.S.T.R. W programie imprezy nie zabraknie również pokazów breakdance, zośki i występów lokalnych grup hip-hopowych. Imprezę poprzedzi zbiórka charytatywna na rzecz 2-letniego Maksymiliana Smolenia z Tylicza, który urodził się z wadą wrodzoną zwaną radial club hand. Zbiórkę przeprowadzi Stowarzyszenie SURSUM CORDA z Nowego Sącza.

Dodano: Wtorek, 16 września 2014 20:03

O.S.T.R. zagra na krynickim deptaku!

Już 11 października na krynickim deptaku odbędzie się wielki koncert hip-hopowy. Gwiazdą wieczoru - zgodnie z życzeniem internautów - będzie łódzki raper O.S.T.R. W programie imprezy nie zabraknie również pokazów breakdance, zośki i występów lokalnych grup hip-hopowych.

Dodano: Środa, 20 sierpnia 2014 11:51

Hip-hopowy koncert w Krynicy-Zdroju. Wybierz artystę!

Po raz kolejny, na krynickim deptaku zagoszczą hip-hopowe rytmy. Już 11 października do kurortu przybędzie artysta z czołówki polskiego rapu. Jednak Dariusz Reśko, burmistrz Krynicy-Zdroju oddaje fanom hip-hopu nie tylko deptak, ale też możliwość wyboru rapera, który na nim wystąpi. A wybór nie jest łatwy. O wasze głosy powalczy pięciu, najlepszych polskich raperów!

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl