Kolędowanie
Dodano: Piątek, 17 stycznia 2020 15:50

Kolędowali w Domu Wczasów Dziecięcych

Dom Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej Zdroju wypełnił się śpiewem kolęd i muzyką. Wszystko za sprawą spotkania noworoczno-kolędowego, w którym wziął udział m.in. starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Dodano: Poniedziałek, 28 stycznia 2019 23:50

Śpiewaj Z NAMI! Kolędowanie z krakowskimi chórami 28. 01.2019

Wspólne kolędowanie to jedna z najstarszych i najpiękniejszych polskich tradycji. Przynosi nam zawsze szczególną bliskość i radość ze spotkania z drugim człowiekiem.
Kolędy, które znamy, lubimy i pamiętamy z dzieciństwa, te najbardziej ciepłe, melodyjne i piękne zabrzmiały 28 stycznia w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
Za nami druga edycja tego wyjątkowego projektu.

Dodano: Sobota, 31 stycznia 2015 18:41

"Polaniarskie Kolędowanie" (zdjęcia)

W Domu Ludowym w Kościelisku odbyło się "Polaniarskie Kolędowanie" zorganizowane w ramach cyklu "Ferie z Folklorem" przez Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej, zespół Polaniorze i Związek Podhalan w Kościelisku.

Dodano: Poniedziałek, 12 stycznia 2015 01:30

Orawskie Kolędowanie w Gminie Jabłonka (zdjęcia)

JABŁONKA. W Centrum Kultury Górnej Orawy miało miejsce wielkie orawskie kolędowanie. Do wspólnego śpiewania wójt Antoni Karlak zaprosił wszystkich Orawian od najmłodszych po najstarszych.

Dodano: Piątek, 10 stycznia 2014 10:33

"Kolędowanie z Janem Pawłem II – Śpiewajmy i Grajmy Mu" (zdjęcia)

Członkowie bukowiańskiego zespołu „Wiyrchowianie” wzięli udział w „Kolędowaniu z Janem Pawłem II – Śpiewajmy i Grajmy Mu” w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Dodano: Niedziela, 15 grudnia 2013 23:25

Kolędowanie na nowotarskim Rynku (zdjęcia)

NOWY TARG. Kilkunastu miejskich radnych wystąpiło na scenie, ustawionej na Rynku i śpiewem przywoływała ducha Świąt. Kolędy w wykonaniu radnych to nie jedyna atrakcja Nowotarskich Targów Bożonarodzeniowych. Targom patronuje Malopolskaonline.

Dodano: Piątek, 18 stycznia 2013 23:10

Kany Tyn Cas - kolędowanie w Czarnej Karczmie (zdjęcia)

W Muzeum-Orawskim Parku Etnograficznym, w budynku Czarnej Karczmy odbyło się kolędowanie pod hasłem "Kany Tyn Cas”, będące podsumowaniem projektu pod tą samą nazwą. Organizatorami spotkania było Muzeum w Zubrzycy oraz Stowarzyszenie Razem Orawscy Twórcy Artyści.

Dodano: Poniedziałek, 31 grudnia 2012 17:47

Hania Rybka kolędowała na Krzeptówkach (zdjęcia)

Trwa zakopiański Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych. Tym razem w Sanktuarium na Krzeptówkach wystąpiła Hania Rybka z zespołem. Towarzyszył jej Józef Pitoń, który złożył tłumnie zebranym gościom tradycyjne góralskie życzenia noworoczne.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl