Kino Kijów
Dodano: Czwartek, 3 maja 2018 11:30

Finał Script Pro 2018 - Kino Kijów Centrum (zdjęcia)

Jury w składzie: Małgorzata Jurczak, Michał Komar, Maciej Sobieszczański, Małgorzata Szczepkowska-Kalemba oraz Anna Waśniewska-Gill wybrało 10 finałowych scenariuszy. Laureatów poznaliśmy 2 maja podczas festiwalu NETIA OFF CAMERA w Krakowie.

Dodano: Niedziela, 7 stycznia 2018 22:34

Lady Pank – „Zimowe Graffiti 2“

7 stycznia w Kijów Centrum przy al. Krasińskiego 34 zobaczymy legendarny polski zespół Lady Pank.

Dodano: Niedziela, 19 marca 2017 12:32

Koncert Alicji Majewskiej (zdjęcia)

W krakowskim kinie Kijów, Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, zagrała swój koncert promujący najnowszą płytę – „Wszystko może się stać”.

Dodano: Czwartek, 23 lutego 2017 10:40

Premiera filmu „Maria Skłodowska-Curie” (zdjęcia)

KRAKÓW. W czasach zdominowanych przez mężczyzn, genialna kobieta dokonała odkrycia, które zmieniło nasz świat na zawsze. Jej świat to pasja. Jej świat to siła. Jej świat to miłość. Jedyna kobieta na świecie, dwukrotna laureatka Nagrody Nobla – Maria Skłodowska-Curie. Film w reżyserii Marie Noëlle podbije serca polskich widzów. A wczoraj w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta krakowska premiera filmu.

Dodano: Sobota, 20 sierpnia 2016 10:14

Premiera "Czerwonego kapitana"

W kinie Kijów. Centrum odbyła się uroczysta premiera filmu „Czerwony kapitan”. Na czerwonym dywanie zobaczyliśmy twórców filmu, a wśród gwiazd kina takie postacie jak m.in.: Maciej Stuhr i Marián Geišberg.

Dodano: Czwartek, 7 maja 2015 20:10

CAMERA ON: Wentworth Miller (zdjęcia)

Dzisiaj odbyło się spotkanie z Wentworthem Millerem z cyklu „Camera On”w kinie Kijów.Centrum. Rozmowę w języku angielskim poprowadził Aaron Hillis.

Dodano: Wtorek, 24 czerwca 2014 23:40

Festiwal Filmów dla dzieci potrwa do czwartku

Jak co roku w krakowskim kinie Kijów odbywa się Festiwal Filmów dla najmłodszych. Na ekranach dzieci nie zobaczą Reksia ani Misia Uszatka, lecz filmy z całego świata.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl