Golemo
Karpaty
Dodano: Środa, 15 sierpnia 2018 12:40

X Małopolska Karpaty OFFer - okrągłe święto karpackiej kultury

Nie ma chyba w sztuce piękniejszego i bardziej pełnego połączenia, jakim jest związek tradycji ze współczesnością. W związku tym zawiera się nie tylko szacunek do dziedzictwa, na którym owa sztuka bazuje, ale też odwaga czerpania z niego i tworzenia nowych, niebanalnych zjawisk artystycznych.

Dodano: Poniedziałek, 4 grudnia 2017 15:17

Woda w "Karpatach" znowu czysta

Państwowy Inspektor Sanitarny w Nowym Sączu dopuścił do użytkowania ujęcie, zaopatrujące w wodę Spółdzielnię Inwalidów "Karpaty" w Białej Niżnej.

Dodano: Niedziela, 23 kwietnia 2017 23:37

Przejazd najpiękniejszą linią kolejową Karpat

Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają na przejazd linią kolejową trasą Sianki – Wołosianka, która została nazwana „najpiękniejszą linią kolejową północnych Karpat”. Pociąg na odcinku 18 kilometrów ma aż 6 tuneli i 27 wiaduktów, serpentyny torów, pokonujące 370 m różnicy poziomów.

Dodano: Środa, 13 sierpnia 2014 16:45

VI edycja Festiwalu Karpaty Offer

NOWY SĄCZ. OFFer – oczekujący, otwarty i atrakcyjny! W myśl tego hasła obędzie się już VI edycja Międzynarodowego Multimedialnego Festiwalu Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer.

Dodano: Wtorek, 11 marca 2014 20:08

Ruszył konkurs fotograficzny Nasze Karpaty

National Geographic Polska jest partnerem międzynarodowego konkursu fotograficznego Nasze Karpaty organizowanego przez Fundację Karpacką. Zdjęcia, prezentujące walory regionu Karpat można przesyłać do 31 maja br.

Dodano: Niedziela, 29 września 2013 10:48

Trzej podróżnicy z Polski w 57 dni przemierzyli ponad 3 tys 200 km Karpat

SZCZAWNICA. Trójka przyjaciół Krzysztof Mroszczak, Szymon Pietrowski i Wojciech Stolarczyk przemierzyła w rekordowym czasie 57 dni 3240 kilometrów Karpat i Dunaju siłą własnych mięśni, kajakiem, biegiem oraz marszem.

Dodano: Poniedziałek, 3 czerwca 2013 20:26

Konferencja naukowa - Karpaty pełne czarów

NOWY TARG. Konferencja naukowa poświęcona tej tematyce została zorganizowana po wielu latach przerwy. Poruszy tematy niezwykle ważne (i niejednokrotnie wciąż żywe), kształtujące od wieków kulturę duchową południowej Polski.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl