Golemo
Karków
Dodano: Wtorek, 20 marca 2018 18:22

Unieważniony został przetarg na budowę węzła Niepołomice, w ciągu autostrady A4

- Dzisiaj, 20 marca 2018 r. unieważniony został przetarg na budowę węzła Niepołomice w ciągu autostrady A4, na odcinku Kraków – Tarnów, pomiędzy węzłami Kraków Wieliczka i Targowisko. Powodem unieważnienia było przekroczenie budżetu przeznaczonego na budowę węzła przez wszystkie firmy, które złożyły oferty - informuje Iwona Mikrut z GDDKiA.

Dodano: Piątek, 19 stycznia 2018 09:20

28 kwietnia w Krakowie odbedzie się beatyfikacja Hanny Chrzanowskiej (zdj. z konferencji)

28 kwietnia w Krakowie nastąpi beatyfikacja Hanny Chrzanowskiej. Poinformował o tym metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski. Przyszła błogosławiona była pielęgniarką, współpracownicą kard. Karola Wojtyły i prekursorką pielęgniarstwa domowego w Polsce.

Dodano: Wtorek, 16 stycznia 2018 15:02

Nowa ścieżka rowerowa wzdłuż Nowohuckiej usprawni przejazd z Podgórza do Huty

W miejscu starego chodnika powstała asfaltowa ścieżka rowerowa oraz chodnik z kostki i betonowych płyt. Oddana do użytku ścieżka rowerowa usprawni m.in. przejazd rowerem z Podgórza do Nowej Huty i z powrotem. Prace budowlane prowadzone były od listopada do grudnia 2017 roku.

Dodano: Piątek, 15 grudnia 2017 14:21

Pobił dwie osoby w tramwaju

Przez kilka minut tramwaje nie kursowały przy Poczcie Głównej w Krakowie. W tramwaju linii nr 3 mężczyzna pobił dwie osoby. Motorniczy natychmiast wezwał na miejsce policję, a pasażerowie zatrzymali sprawcę do przyjazdu policji.

Dodano: Poniedziałek, 27 listopada 2017 13:14

Następni zatrzymani w sprawie śledztwa o korupcję w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie

Funkcjonariusze CBA zatrzymali dziś dziesięć osób w związku z podejrzeniem o korupcję. Zatrzymani to obecni i byli dyrektorzy sądów.

Dodano: Poniedziałek, 23 października 2017 17:21

Przewoził węża dusiciela w autobusie

Sądeccy policjanci przy współpracy z funkcjonariuszami z Gorlic ustalili kto przewoził boa dusiciela w kursowym autobusie na trasie Kraków – Nowy Sącz. 28-letni właściciel zwierzęcia z terenu powiatu gorlickiego usłyszał zarzuty.

Dodano: Wtorek, 26 września 2017 16:36

NFZ podał, gdzie będzie udzielana opieka medyczna w nocy i święta

Od 1 października pacjentów z całego kraju czekają nie lada utrudnienia. Zmieniają się bowiem zasady udzielania nocnej i świątecznej opieki medycznej. W razie potrzeby na terenie Małopolski można udać się do jednej z blisko 50. placówek.

Dodano: Niedziela, 24 lipca 2016 20:54

Wizyta Premier Beaty Szydło w Sankturium Świętego Jana Pawła II

W poniedziałek prezes Rady Ministrów Beata Szydło weźmie udział w uroczystości otwarcia Parku Miłosierdzia w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie.

Dodano: Poniedziałek, 12 maja 2014 22:29

Hagart rozwija skrzydła - pomóżcie... (zdjęcia)

Są młodzi, utalentowani i grają na rogach myśliwskich. To członkowie zespołu "Hagart" - studenci wydziału leśnego z krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego. To oni uświetniają ważne myśliwskie imprezy, kultywują tradycje kultury myślistwa polskiego i zdobywają nagrody dla Małopolski.

Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl