Kantor
Dodano: Czwartek, 27 września 2018 13:07

Policja zatrzymała sprawcę brutalnego napadu w Nowym Targu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie zatrzymali 24-latka, który był jednym ze sprawców brutalnego napadu na właściciela kantoru.

Dodano: Poniedziałek, 15 stycznia 2018 16:44

Zapadły wyroki ws. „kantoru Wielopole”

Śledztwo w sprawie działającej na terenie Małopolski zorganizowanej grupy przestępczej prowadziła Prokuratura Okręgowa w Kielcach. Wśród podejrzanych znaleźli się także dwaj notariusze Maciej K. i Robert L. oraz adwokat Andrzej G.

Dodano: Niedziela, 5 marca 2017 11:49

Komedia muzyczna „Kantor w Paryżu – z piosenką francuską” (zdjęcia)

W Śródmiejskim Ośrodku Kultury wieczorem 4 marca odbyła się prezentacja sztuki komedii muzycznej"Kantor w Paryżu – z piosenką francuską”.

Dodano: Niedziela, 16 listopada 2014 11:43

Sprawcy napadu na kantor w Jabłonce - zatrzymani

POWIAT NOWOTARSKI. Czterech sprawców napadu na kantor w Jabłonce zostało zatrzymanych. Obecnie są przewożeni do Małopolski, gdzie zostaną przesłuchani. Jak informuje gazeta.pl - zatrzymano ich dziś rano w ich domach. Trzej z nich to mieszkańcy woj. pomorskiego, czwarty mieszka na Warmii. Mają od 19 do 33 lat.

Dodano: Czwartek, 30 października 2014 10:46

Orawa: napad na kantor wymiany walut

W Jabłonce miał miejsce napad na kantor. Dwóch zamaskowanych mężczyzn sterroryzowało gazem pracowników kantoru. Napastnicy skradli ok 200 tys zł i uciekli granatowym samochodem typu combi. Policja ustala rysopis sprawców.

Dodano: Wtorek, 28 października 2014 16:51

Poilicja publikuje Portret pamięciowy sprawcy napadu w Bochni

Poszukiwany wystrzelił kilka kul - trzy z nich trafiły 41-letniego pracownika kantoru. Został ranny w klatkę piersiową, udo i ramię. Ofiara strzelaniny zmarła w szpitalu. Policja od wczoraj poszukuje zabójcy. Opublikowano jego portret pamięciowy.

Dodano: Poniedziałek, 28 stycznia 2013 18:27

Grób Tadeusza Kantora został zdewastowany

Grób Tadeusza Kantora na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie został zdewastowany. Elementy znajdującej się na nim rzeźby z brązu, przedstawiającej chłopca czytającego książkę zostały skradzione.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl