Kajak
Dodano: Niedziela, 3 lipca 2022 22:21

Od najmłodszych lat w kajaku (zdjęcia)

Wielkie emocje towarzyszyły dzisiaj młodym zawodnikom, którzy wystartowali w Międzynarodowych Regatach Kajakowych dla Młodzików i Dzieci. Impreza odbyła się na torze w Wietrznicach, a patronat nad nią objął starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Dodano: Czwartek, 16 czerwca 2022 17:00

Kajakarze wyruszyli z Nowego Targu (zdjęcia)

W Boże Ciało z Nowego Targu wystartował jubileuszowy LXXX Międzynarodowy Spływ Kajakowy im. Tadeusza Pilarskiego na Dunajcu.

Dodano: Poniedziałek, 9 sierpnia 2021 15:11

Zmarł legendarny olimpijczyk, kajakarz ze Szczawnicy

W wieku 88 lat w Stanach Zjednoczonych zmarł Stefan "Cenek" Kapłaniak, kajakarz, medalista olimpijski, mistrz świata i rekordzista.

Dodano: Wtorek, 8 maja 2018 05:37

Ruszają spływy kajakowe po Sole

Już od połowy maja będzie można poznać Oświęcim i okolice z pokładów kajaków.

Dodano: Piątek, 20 kwietnia 2018 08:09

Kajakami po Sole

Miasto Oświęcim przygotowało nową atrakcję turystyczną. Będzie to spływ kajakowy Sołą.

Dodano: Piątek, 27 maja 2016 12:16

Kajakarze zmagają się z nurtem Dunajca (zdjęcia)

W zorganizowanym już po raz 75. Międzynarodowym Spływie Kajakowym im. Tadeusza Pilarskiego bierze udział ok. 250 zawodników. Kajakarze rozpoczęli swoją przygodę z górską rzeką w Nowym Targu. Do pokonania mają 70 km wodnej trasy.

Dodano: Poniedziałek, 23 maja 2016 11:59

75 Międzynarodowy Spływ Kajakowy

NOWY TARG. Tradycyjnie, w Boże Ciało spod kładki obok Miejskiej Hali Lodowej wyruszy Międzynarodowy Spływ Kajakowy im. Tadeusza Pilarskiego na Dunajcu. Jest to najstarsza i największa impreza kajakarska w Europie.

Dodano: Wtorek, 9 grudnia 2014 16:17

Pierwszy człowiek, który samotnie przepłynął kajakiem Atlantyk odwiedzi Kraków

Aleksander Doba, pierwszy człowiek, który samotnie przepłynął kajakiem Atlantyk, będzie 13 grudnia gościem Kolosowych spotkań w Dworku. Pokonał kajakiem trasę z Afryki do Ameryki Południowej, a później wyznaczył kolejną - z Lizbony na Florydę.

Dodano: Sobota, 4 października 2014 22:38

VI Ogólnopolski Maraton Kajakowy Szlakami Św. Jana Pawła II

W Szczawnicy odbył się dziś VI Ogólnopolski Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełom Dunajca, Sromowce – Szczawnica, poprzedzony mszą św. w intencji sportowców i flisaków, a także zmarłych niedawno działaczy KS Pieniny. Msza odprawiona została przy polowym ołtarzu na nadbrzeżu Przystani flisackiej.

Dodano: Niedziela, 12 stycznia 2014 16:27

Pierwsza w historii polska grupa kajakowa pokonała przełom rzeki Kolorado

Grand Canyon w końcu zdobyty przez studentów i absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej. Dziewiętnaście lat czekali na zgodę. Pokonali Wielki Kanion Kolorado na ośmiu kajakach i czterech pontonach.

Dodano: Czwartek, 31 października 2013 22:03

Kajakarz Mateusz Polaczyk z tytułem „Perły Pienin” (zdjęcia)

SZCZAWNICA. Mateusz Polaczyk, uczestnik IO w Londynie w kajakarstwie górskim, gdzie zajął 4. miejsce, podczas sesji Rady Miasta został wyróżniony tytułem „Perły Pienin” za osiągnięcia sportowe i promocję miasta Szczawnica.

Dodano: Czwartek, 6 czerwca 2013 21:49

Woda zalewa tor

- Mistrzostwa Europy w kajakarstwie górskim w Krakowie stoją pod znakiem zapytania – informuje mistrzyni świata Maria Ćwiertniewicz. - Woda z Wisły zalewa tor. Najwcześniej start w sobotę? Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji.

Dodano: Piątek, 31 maja 2013 11:47

Ruszył LXXII Międzynarodowy Spływ Kajakowy na Dunajcu im. Tadeusza Pilarskiego (zdjecia)

NOWY TARG. Tradycyjnie w Boże Ciało spod kładki na Czarnym Dunajcu przy lodowisku wystartował LXXII Międzynarodowy Spływ Kajakowy im. Tadeusza Pilarskiego. W tym roku bierze w nim udział około 200 kajakarzy.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Paczka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl