Jordanów
Dodano: Poniedziałek, 15 lipca 2019 21:56

„Z babcinej szafy”

Taki tytuł nosi projekt, który jest realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie w Łętowni w filii GOKSiP. Projekt został dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „EtnoPolska2019” i obejmuje cykl spotkań dla dorosłych z zakresu haftu tradycyjnego.

Dodano: Sobota, 17 listopada 2018 11:00

Baśnie w kolorze serca w Gminie Jordanów

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie otrzymał dofinansowanie na projekt pt. Baśnie w kolorze serca w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. EtnoPolska 2018.

Dodano: Poniedziałek, 12 listopada 2018 21:00

Święto Niepodległości w Toporzysku

Szwadron Toporzysko i Stowarzyszenie Kawaleria w ramach organizacji obchodów Dnia Niepodległości przygotował zajęcia edukacyjne i pokazy kawaleryjskie.

Dodano: Sobota, 27 października 2018 09:14

Partnerstwo dla książki w Jordanowie

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie w którego strukturze organizacyjnej działają Biblioteki Publiczne, w okresie od września do listopada prowadzi projekt w ramach programu „Partnerstwo dla książki 2018” pod nazwą ,,PARADUJEMY ORAZ INSPIRUJEMY TAK JAK BOLEK I LOLEK, TYTUS ROMEK I ATOMEK’’.

Dodano: Poniedziałek, 19 lutego 2018 13:52

Duże inwestycje w Jordanowie

Prawie 21 mln zł wynosi dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, które trafiło właśnie do gminy Jordanów. Dzięki tym środkom uda się zrealizować cztery projekty. W efekcie, w tym zlokalizowanym w malowniczej okolicy Beskidu Makowskiego mieście, niebawem powinny ruszyć inwestycje w przedsięwzięcia ekologiczne i drogowe.

Dodano: Piątek, 15 grudnia 2017 14:41

Poważna kolizja w Jordanowie

Na DK 28 w rejonie Jordanowa zderzyły się dwa samochody osobowe. Cztery osoby są ranne.

Dodano: Czwartek, 16 lutego 2017 20:58

Świat jest w grochy kolorowe...

Projekt Świat jest w grochy kolorowe czyli pochwała różnorodności traktuje o różnorodności kulturowej, o tym, że ludzie żyją w różnych zakątkach świata, wyglądają i odbierają świat w sposób czasem bardzo odmienny od naszego. Projekt Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie współfinansowany jest ze środków Fundacji BGK w ramach programu Na dobry początek.

Dodano: Piątek, 21 października 2016 20:35

Historyczna gra terenowa w Jodanowie (zdjęcia)

Wczoraj odbyła się trzecia z cyklu sześciu gier terenowych opartych o historię II wojny światowej na terenie Gminy Jordanów.

Dodano: Sobota, 16 sierpnia 2014 23:31

450-lecie lokacji Miasta Jordanowa - koncert Brathanków (zdjęcia)

Z okazji wyjątkowej rocznicy 450-lecia lokacji Jordanowa burmistrz oraz Rada Miasta Jordanowa zorganizowali obchody tego Jubileuszu. Dla zaproszonych gości zaplanowano sporo atrakcji.

Dodano: Poniedziałek, 12 sierpnia 2013 12:30

Krystyna Prońko i Bel Canto z koncertem w Wilczkowicach

JORDANÓW. Chór Bel Canto z Jordanowa po raz kolejny wziął udział w niezwykłym przedsięwzięciu artystycznym. Tym razem był to koncert gwiazdy polskiej piosenki Krystyny Prońko oraz orkiestry Wieniawa z Raciborowic k/Krakowa.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl