Golemo
Jarosław
Dodano: Niedziela, 31 marca 2019 11:51

Jarosław Gowin: "Oczekiwania płacowe środowiska nauczycielskiego są dla rządu nie do udźwignięcia

Podczas wizyty w Nowym Targu minister nauki i szkolnictwa wyższego odniósł się do zapowiadanego na kwiecień strajku nauczycieli. - Nauczyciele na pewno zarabiają za mało, podobnie jak wiele innych grup zawodowych. Ale oczekiwania płacowe środowiska nauczycielskiego są dla rządu nie do udźwignięcia - mówił. Według prezesa ZNP za strajkiem opowiedziało się w Małopolsce 78 procent nauczycieli i związkowców.

Dodano: Czwartek, 18 października 2018 10:00

Udana inauguracja - 23 miliony dla podhalańskiej uczelni (zdjęcia)

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa uroczyście zainaugurowała nowy rok akademicki. Gościem specjalnym dzisiejszej uroczystości był wicepremier i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin.

Dodano: Czwartek, 15 lutego 2018 09:50

Wyznaczono termin procesu za blokadę Wawelu

Na 21 marca wyznaczono w krakowskim sądzie początek procesu w sprawie blokady Wawelu. Sprawa dotyczy próby zablokowania 18 grudnia ubiegłego roku wjazdu na Wawel politykom PiS, w tym prezesowi partii Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Dodano: Środa, 23 sierpnia 2017 07:39

Pelerynę prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego wyprodukowała firma z Zakopanego

Media w całej Polsce obiegła wczoraj informacja, że Jarosław Kaczyński spędził urlop chodząc po górach m.in. w rejonie gminy Ochotnica Dolna. Największym echem odbiło się jednak nie miejsce pobytu prezesa PiS, ale strój w jakim politycy zaprezentowali się na wakacyjnych zdjęciach.

Dodano: Wtorek, 22 sierpnia 2017 07:38

Prezes Prawa i Sprawiedliwości chodził po górach w naszym regionie

W niedzielę Jarosław Kaczyński wszedł na szczyt Koziarz nad Tylmanową. Znajduje się tam wieża widokowa - jedna z czterech, jakie wybudowała niedawno gmina Ochotnica Dolna.

Dodano: Wtorek, 27 września 2016 09:23

Sesja sejmiku z udziałem wicepremiera Gowina

XXVII sesję sejmiku rozpoczęło wspomnienie radnego Kazimierza Czekaja, który zginął tragicznie 9 września br. w wypadku samochodowym. Gościem obrad był też wicepremier i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, który zaprezentował nową strategię dla nauki i szkolnictwa wyższego.

Dodano: Poniedziałek, 27 października 2014 20:49

Kandydat do sejmiku Marek Wierzba z rekomendacjami od Jarosława Gowina i Edwarda Siarki

NOWY TARG. - Moja obecność jest związana z poparciem, którego osobiście chciałbym udzielić panu Markowi Wierzbie - wyjaśnia Jarosław Gowin. Polityk, chociaż bronił się nieco przed wskazywaniem swoich faworytów w wyborach samorządowych - dwa nazwiska wymienił.

Dodano: Niedziela, 4 maja 2014 11:47

Jarosław Gowin: "Tu serce wolności bije najmocniej"

TATRY. - Chcemy być liderami w Europie. Wnieśliśmy do Europy wspaniałe pokolenie polskiej młodzieży. Nasi rolnicy i przedsiębiorcy podbijają rynki europejskie - mówił podczas wizyty w Morskim Oku Jarosław Gowin.

Dodano: Niedziela, 29 grudnia 2013 11:54

Jarosław Gowin "Nie chodzi o dodatkowe pieniądze, ale o skrócenie procedur administracyjnych"

ZAKOPANE. - Potrzebne jest zdecydowane i szybkie działanie rządu. Zwróciłem się do Ministra Administracji i Cyfryzacji o przygotowanie na najbliższe, wtorkowe posiedzenie rządu, projektu rozporządzenia prezesa Rady Ministrów w sprawie uproszenia procedur administracyjnych - mówił podczas wizyty w Zakopanem Jarosław Gowin.

Dodano: Sobota, 28 września 2013 20:29

Jarosław Gowin zapowiada: Najpierw ruch społeczny, potem partia polityczna

W sobotę w Krakowie Jarosław Gowin, były minister sprawiedliwości oraz były poseł PO, zorganizował pierwszą ze swoich konwencji regionalnych, które będą organizowane w całej Polsce. Zapowiedział najpierw utworzenie nowego ruchu społecznego, a dopiero potem powołanie nowej partii. Termin jej utworzenia związany będzie z wyborami.

Dodano: Niedziela, 4 sierpnia 2013 23:10

Jarosław Gowin z wizytą w Rabce-Zdroju, Nowym Targu i Zakopanem

W poniedziałek i wtorek na Podhalu gościć będzie Jarosław Gowin. Polityk odwiedzi Rabkę -Zdrój, Nowy Targ i Zakopane.

Dodano: Piątek, 5 lipca 2013 21:58

Jarosław Kret odwiedził z ekipą filmową Rabkoland (zdjęcia)

Znany prezenter pogody Jarosław Kret odwiedził z ekipą filmową Rabkoland. Rabka-Zdrój i Park Rozrywki znajdą się w jednym z jego programów "Polska według Kreta".

Dodano: Poniedziałek, 17 czerwca 2013 10:50

Szczawnica według Kreta

Jarosław Kret- popularny prezenter telewizyjny, odwiedził Szczawnicę. Okazję do zaprezentowania się w programie „Polska według Kreta” miało zarówno miasto Szczawnica, jak i Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich na Rzece Dunajec, Polskie Koleje Linowe i ich kompleks rekreacyjny usytuowany na zboczu Palenicy, Arena Narciarska w Jaworkach, hotel Solar Spa oraz Sanatorium Budowlani Spa.

Dodano: Wtorek, 17 lipca 2012 12:17

Spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim w Chrzanowie

W najbliższą sobotę, tj. 21 lipca Chrzanów odwiedzi Prezes Prawa i Sprawiedliwości - Jarosław Kaczyński, aby porozmawiać z mieszkańcami. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30 przy ulicy Sokoła 24 (w dawnym hotelu MOKSiR).

Dodano: Niedziela, 8 stycznia 2012 22:35

Wieczorny koncert Jarosława Śmietany na Równi Krupowej (zdjęcia)

ZAKOPANE. Najwybitniejszy w kraju muzyk jazzowy, gitarzysta i kompozytor jazzowy Jarosław Śmietana ze swoim zespołem wystąpił w niedzielę wieczorem na Równi Krupowej.

Dodano: Sobota, 12 lutego 2011 16:06

Papierosy za ponad 55 tys. zł

W trakcie wspólnych działań prowadzonych przez funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej oraz Urzędu Kontroli Skarbowej, ujawniono 138.800 sztuk papierów bez polskich znaków skarbowych akcyzy o wartości ponad 55.000 zł.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl