Golemo
Jan Paweł II
Dodano: Wtorek, 5 maja 2020 16:00

Laurka dla Jana Pawła II

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych oraz całe rodziny do udziału w konkursie "Laurka dla Jana Pawła II", który został zorganizowany dla uczczenia 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II.

Dodano: Poniedziałek, 8 lipca 2019 13:00

Wieś Kołami się kręci

Rusza konkurs Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na najpiękniejsze stoisko Koła Gospodyń Wiejskich. Rozpoczął się okres wielu wydarzeń związanych z rolnictwem i umiejscowionych na terenach wiejskich.

Dodano: Niedziela, 23 czerwca 2019 13:33

Złoty Krzyż Małopolski dla Wandy Półtawskiej

Długoletnia praca naukowa oparta na zasadach filozofii Jana Pawła II, a przede wszystkim ofiarowanie życia upowszechnianiu dzieła Wielkiego Polaka – to zadania, którym poświęciła się dr n. med. Wanda Półtawska.

Dodano: Poniedziałek, 10 czerwca 2019 08:35

Prawda o wolności, pięknie i rodzinie. 40. rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Nowym Targu

- Zwracając się do Was, ludzi polskich gór i okolic podgórskich, ludzi wolnych i pięknych, ludzi kochających wolność i piękno – co słyszymy w waszej niezwykłej, tak oryginalnej muzyce i co można podziwiać w waszych wspaniałych góralskich strojach – proszę was słowami Jana Pawła II: „abyście całe to duchowe dziedzictwo, któremu na imię „Polska”, raz jeszcze przyjęli z wiarą, nadzieją i miłością. - mówił metropolita krakowski Marek Jędraszewski na nowotarskim rynku, gdzie przewodniczył Eucharystii z okazji 40. rocznicy wizyty św. Jana Pawła II w Nowym Targu.

Dodano: Sobota, 1 czerwca 2019 19:20

Radni przyjęli rezolucję ws. ustanowienia Jana Pawła II patronem województwa

Radni na sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego przegłosowali rezolucję, która rozpoczyna procedurę ustanowienia św. Jana Pawła II na patrona Małopolski.

Dodano: Niedziela, 19 maja 2019 07:41

99. rocznica urodzin papieża Jana Pawła II

W kościele Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny Wadowicach odprawiona została msza św. z okazji 99. rocznicy urodzin Jana Pawła II. W Eucharystii wzięła udział m.in. młodzież ze szkół i placówek, które noszą imię Świętego Papieża.

Dodano: Środa, 8 maja 2019 08:00

Piknik rodzinny dla zdrowia w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II

W sobotę 11 maja Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II przy ul. Prądnicka 80 zaprasza na rodzinny piknik dla zdrowia, który odbędzie się w salach Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym (Pawilon A-V) w godzinach od 10.00 do 13.00

Dodano: Środa, 3 kwietnia 2019 09:46

Górale pamiętają o Janie Pawle II (zdjęcia)

W 14. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II mieszkańcy Nowego Targu spotkali się wieczorem na szczycie Działu, żeby pomodlić się i wspomnieć największego z Polaków.

Dodano: Wtorek, 2 kwietnia 2019 14:02

Rocznica śmierci Jana Pawła II

- W tym dniu, czternaście lat temu, późną wieczorną porą, o 21.37, w wigilię święta Miłosierdzia Bożego, odszedł do domu Ojca Papież Jan Paweł II. Skończył się jego długi pontyfikat, ale nie skończyła się jego obecność w wierze i świadomości Kościoła. – mówił kardynał Stanisław Dziwisz podczas porannej Mszy św. w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.

Dodano: Czwartek, 8 listopada 2018 22:00

XIII Dni Jana Pawła II – „NIEPODLEGŁOŚĆ”

Od 6 listopada pod hasłem „Niepodległość” trwają w Krakowie XIII Dni Jana Pawła II. Celem wydarzenia jest popularyzacja bogatej spuścizny Świętego Papieża wśród akademickiej społeczności Krakowa i Małopolski.

Dodano: Środa, 24 października 2018 15:00

Święto patrona w Szlachtowej

Wyjątkowo podniosła atmosfera towarzyszyła tegorocznym obchodom Święta Szkoły, które w piątek 19 października odbyły się w Szlachtowej (pow. nowotarski)

Dodano: Środa, 17 października 2018 10:00

Inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

- Możemy z podniesionym czołem, a także z poczuciem osobistej godności iść na spotkanie świata, głosząc jemu kerygmat o Chrystusie, a w ten sposób sprawiając, że wszystkie inne dziedziny poznania naukowego zyskują dla siebie niezwykle ważne wsparcie – mówił abp Marek Jędraszewski podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Dodano: Wtorek, 16 października 2018 20:00

Tryptyk Rzymski na Krzeptówkach (zdjęcia)

W wigilię 40. rocznicy wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w Sanktuarium Narodowym Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem odbył się koncert „Tryptyk Rzymski” w wykonaniu Stanisława Soyki i Kwintetu.

Dodano: Niedziela, 14 października 2018 13:00

Kraków rozpoczął obchody Dnia Papieskiego


40 lat po wyborze kardynała Karola Wojtyły na papieża, stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia organizują w Krakowie XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”.

Dodano: Niedziela, 30 września 2018 22:31

List metropolity na 40-lecie pontyfikatu Jana Pawła II

W niedzielę w kościołach w całej Małopolsce i na Podhalu odczytany zostanie list arcybiskupa Metropolity Krakowskiego Marka Jędraszewskiego z okazji obchodów 40. rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. Poniżej jego treść.

Dodano: Czwartek, 27 września 2018 21:36

"Kazanie na Areopagu" Karola Wojtyły w Wydawnictwie Literackim

W Wydawnictwie Literackim odbyła się prezentacja książki "Kazanie na Areopagu" Karola Wojtyły
Odnalezione „Kazanie na Areopagu" ukazało się drukiem, niepublikowane wcześniej rozważania - zainspirowane kazaniem św. Pawła na Areopagu - trafią do księgarń w całym kraju 3 października.

Dodano: Niedziela, 23 września 2018 10:00

Inauguracja wystawy – „Karol Wojtyła Trentino”

W Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” metropolita krakowski Marek Jędraszewski, w obecności przedstawicieli władz Trentino, otworzył wystawę „Karol Wojtyła Trentino”. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnej modlitwy w Kaplicy Kapłańskiej, w której znajduje się płyta z grobu Jana Pawła II.

Dodano: Czwartek, 7 czerwca 2018 10:00

VII Rajd Rowerowy Śladami św. Jana Pawła II (foto)

Młodsze i starsze dzieci, młodzież i dorośli wzięli udział w tegorocznym VII Rajdzie Rowerowym Śladami św. Jana Pawła II który odbył się 1 czerwca w Nowym Targu.

Dodano: Poniedziałek, 21 maja 2018 21:40

Nowy Targ zatańczył dla św. Jana Pawła II (zdjęcia)

Stolica Podhala przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji FISHMOB – Cała Polska tańczy dla św. Jana Pawła II. Na nowotarskim Rynku około stu osób tańcem i muzyką wychwalało Boga.

Dodano: Środa, 16 maja 2018 23:20

„Musicie być mocni mocą wiary, nadziei i miłości” – obchody 40. rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową

Pod hasłem „Musicie być mocni mocą wiary, nadziei i miłości”, zaczerpniętym z homilii Jana Pawła II wygłoszonej na krakowskich Błoniach podczas pierwszej pielgrzymki do Ojczyzny w 1979 roku, odbędą się w Krakowie obchody 40. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Cykl wydarzeń religijnych, kulturalnych i naukowych zostanie zainaugurowany 18 maja, w 98. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, a ich kulminacja nastąpi w październiku.

Dodano: Wtorek, 15 maja 2018 14:45

Msza św. z okazji rocznicy urodzin św. Jana Pawła II na inaugurację obchodów jubileuszu 40-lecia pontyfikatu papieża Polaka

98 lat temu, 18 maja 1920 roku wadowicka ziemia wydała na świat przyszłego Papieża - świętego Jana Pawła Wielkiego. To tutaj młody Karol Wojtyła dorastał i rozeznawał swoje powołanie, które zaowocowało podjęciem decyzji o wstąpieniu na drogę kapłańską, a następnie, za przyczyną Ducha Świętego poprowadziło Go jako pasterza Kościoła w Polsce i na świecie.

Dodano: Poniedziałek, 2 kwietnia 2018 23:24

Wieczorne czuwanie wiernych w 13. rocznicę śmierci papieża-Polaka (zdjęcia)

Polska wspomina zmarłego papieża Jana Pawła II. W poniedziałek minęła 13. rocznica jego śmierci. W Krakowie - odbyły się wieczorne czuwania i modlitwy.

Dodano: Poniedziałek, 2 kwietnia 2018 20:37

13. Rocznica śmierci Jana Pawła II. w Sanktuarium JPII w Krakowie pod przewodnictwem i z homilią Kard. Stanisława Dziwisza (zdj.)

KRAKÓW. - W centrum jego życia był Bóg, którego imieniem i twarzą było i jest imię oraz twarz Jezusa Chrystusa - mówił o Janie Pawle II kard. Stanisław Dziwisz w Centrum Jana Pawła II w Krakowie w Poniedziałek Wielkanocny, który jest zarazem 13. rocznicą odejścia do Domu Ojca papieża Polaka.

Dodano: Środa, 8 listopada 2017 11:30

Projekt "Jan Paweł II i Brat Albert - apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni św. Jana Pawła II" - zaproszenie na wydarzenia w Krakowie

Projekt Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II trwać będzie jeszcze niespełna miesiąc. Tym goręcej zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w krakowskich, listopadowych wydarzeniach Projektu.

Dodano: Niedziela, 5 listopada 2017 13:03

XII Dni Jana Pawła II w Krakowie (7 – 9 listopada 2017 r.)

Po raz dwunasty ludzie Kościoła, nauki i sztuki - hierarchowie, profesorowie akademiccy, artyści poddadzą refleksji temat: „Prawa człowieka i prawa narodów", odnosząc go do nauki Kościoła powszechnego i Jana Pawła II.

Dodano: Wtorek, 2 maja 2017 09:03

Rajd Rowerowy Śladami św. Jana Pawła II (zdjęcia)

VI Rajd Rowerowy Śladami św. Jana Pawła II wystartował sprzed nowotarskiego kościoła pod wezwaniem patrona wydarzenia. Piękną aurę na pewno zapewnił patron wydarzenia – św. Jan Paweł II, wielki entuzjasta sportu i rekreacji.

Dodano: Niedziela, 26 lutego 2017 12:28

Musical "Karol" - opowieść o życiu Jana Pawła II (zdjęcia)

Wieczorem w Tauron Arenie Kraków odbyła się premiera musicalu "Karol" o życiu Karola Wojtyły. W roli Jana Pawła II wystąpił Jacek Kawalec. Obok niego zaśpiewali także: Edyta Geppert, Anna Wyszkoni, Piotr i Wojciech Cugowscy. Wydarzeniu patronowała Malopolskaonline.

Dodano: Niedziela, 16 października 2016 23:38

"Jan Paweł II – święty z polskiej ziemi" - pokaz laserowy w nowotarskiej parafii (zdjęcia)

NOWY TARG. W 38. rocznicę wyboru papieża Polaka, w kościele pw. św. Jana Pawła II zaprezentowany został pokaz laserowy pt. "Jan Paweł II – święty z polskiej ziemi".

Dodano: Niedziela, 16 października 2016 17:20

Konsekracja kościoła św. Jana Pawła II w Krakowie

- Chcemy utrwalać pamięć o Janie Pawle II, wyjątkowej osobie, która nadal przemawia, inspiruje, stanowi punkt odniesienia dla wielu ludzi na całym świecie – mówił metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz w czasie konsekracji kościoła pw. św. Jana Pawła II. Poświęcony obiekt ma być miejscem szczególnej pamięci o papieżu Polaku.

Dodano: Sobota, 15 października 2016 21:25

Premier Szydło weźmie udział w konsekracji Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie

Centrum Informacyjne Rządu potwierdza, że w niedzielę, 16 października br. prezes Rady Ministrów Beata Szydło weźmie udział w konsekracji Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie.

Dodano: Wtorek, 2 sierpnia 2016 09:24

Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach odwiedziło ponad 37 tys. pielgrzymów

Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach był dla pielgrzymów, którzy przybyli na Światowe Dni Młodzieży obowiązkowym miejscem do odwiedzenia. Tylko w drugiej połowie lipca przybyło tam ponad 37 tys. osób ze wszystkich kontynentów.

Dodano: Piątek, 29 lipca 2016 20:26

"Karol Wojtyła na turystycznym szlaku" - wystawa na zakopiańskiej Równi Krupowej (zdjęcia)

ZAKOPANE. Na Dolnej Równi Krupowej z okazji Światowych Dni Młodzieży oglądać można wystawę „Karol Wojtyła na turystycznym szlaku”. Jej autorem jest fundacja „Szlaki Papieskie”.

Dodano: Piątek, 29 lipca 2016 01:03

Oświadczyny w muzeum Jana Pawła II

„Czy wyjdziesz za mnie?” – takie pytanie zadał w czwartek Vinicius, pielgrzym z Brazylii, swojej ukochanej Thaisie. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że oświadczyny odbyły się w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Św. Jana Pawła II w Wadowicach. Jak zdradzili narzeczeni – miasto rodzinne Karola Wojtyły jest dla nich szczególnym miejscem, bo swoją miłość zawdzięczają właśnie papieżowi Polakowi.

Dodano: Wtorek, 26 lipca 2016 20:37

Narciarskie pamiątki po Janie Pawle II na Kasprowym Wierchu (zdjęcia)

Zimowa kurtka, buty narciarskie, czekan, lina i beret – zbiór pamiątek po Janie Pawle II, który był wielkim miłośnikiem gór, można oglądać na wystawie przygotowanej przez Polskie Koleje Linowe z okazji Światowych Dni Młodzieży.

Dodano: Środa, 20 lipca 2016 22:30

Powstał teledysk Galicja Projekt "Siła jest w jedności", czyli młodzi górale Janowi Pawłowi II

45 godzin spędzonych w studio, 100 osób zaangażowanych w projekt, 20 godzin na planie, 100 GB materiału filmowego, 40 godzin montażu i jest efekt - teledysk nakręcony przez górali z okazji zbliżających się Światowych Dni Młodzieży: Galicja Projekt "Siła jest w jedności" (Młodzi Górale drogą Jana Pawła II).

Dodano: Czwartek, 23 czerwca 2016 22:38

"Karol" - musical o życiu Jana Pawła II

Już za kilka miesięcy na wielkiej scenie TAURON Areny Kraków odbędzie się światowa prapremiera musicalu "Karol" - pierwszego polskiego musicalu o życiu Jana Pawła II. Wydarzeniu patronuje Malopolskaonline.

Dodano: Poniedziałek, 5 maja 2014 12:23

Wizyta Papieża w inscenizacji nowotarżan

„Wizyta - czyli jak witano Jana Pawła II na Podhalu” - to widowisko przedstawiające z humorem, ale też i przy zachowaniu należnego szacunku, okoliczności wizyty św. Jana Pawła II na Podhalu. W wyreżyserowanym przez krakowskiego aktora Marcina Kobierskiego przedstawieniu wystąpili w niedzielę na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury aktorzy-amatorzy z grupy teatralnej działającej przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Dodano: Wtorek, 29 kwietnia 2014 22:40

Majówka Karpacka ze św. Janem Pawłem II

Starosta Tatrzański zaprasza mieszkańców i gości Podhala oraz Polskich Karpat - w czwartek 1 maja br. na wieczorne „majowe” spotkanie przy najbliższej kapliczce lub przydrożnym krzyżu. Zachęcamy do od mówienia modlitwy do Najświętszej Maryi Panny i Świętego Jana Pawła II.

Dodano: Wtorek, 29 kwietnia 2014 21:32

Uzdrowiona przez św. Jana Pawła II Kostarykanka przyleci do Polski

W pierwszych dniach maja do Polski przyleci bohaterka książki Elżbiety Ruman "Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II”. Wizyta Floribeth Moraz Diaz potrwa 6 tygodni. Kobieta odwiedzi m.in. Dom Jana Pawła II w Wadowicach, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach i Obóz Koncentracyjny w Oświęcimiu. Będzie gościem zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach - także w Zakopanem.

Dodano: Poniedziałek, 28 kwietnia 2014 11:23

Kobieta oblała nieznaną substancją ołtarz i obraz Jezusa Miłosiernego w Łagiewnikach

W niedzielę, 27 kwietnia została zatrzymana 37-letnia kobieta, która oblała ołtarz i obraz Jezusa Miłosiernego nieznanym płynem. Obraz jest chroniony szybą, więc nie został uszkodzony.

Dodano: Niedziela, 27 kwietnia 2014 11:39

Uroczystości kanonizacyjne na zakopiańskich Krzeptówkach (zdjęcia)

ZAKOPANE. Kościół na Krzeptówkach wzniesiony jako wotum wdzięczności za ocalenie życia Jana Pawła II jest jednym z miejsc, w których dziś zebrali się Podhalanie by za pośrednictwem łączy telewizyjnych uczestniczyć w uroczystościach kanonizacyjnych papieży - Jan Pawła II i Jana XXIII.

Dodano: Sobota, 26 kwietnia 2014 21:05

Kanonizacja w rodzinnym mieście Ojca Świętego i wspomnienie z beatyfikacji (zdjęcia)

W niedzielę dwaj papieże Jan XXIII i wadowiczanin Jan Paweł II zostaną wpisani w poczet świętych. Małopolanie , którzy nie będą uczestniczyć w uroczystościach kanonizacyjnych w Watykanie osobiście ani przed telewizorem mogą odwiedzić krakowskie Łagiewniki a także Wadowice-rodzinne miasto polskiego papieża.

Dodano: Środa, 23 kwietnia 2014 21:45

Dzień wspomnień o błogosławionym Janie Pawle II (zdjęcia)

JABŁONKA. W Orawskiej Bibliotece Publicznej w Jabłonce odbył się dzień wspomnień o błogosławionym Janie Pawle II.

Dodano: Środa, 9 kwietnia 2014 22:02

Małopolscy kolejarze uruchomili Pociąg Papieski. Dar ich miłości dla Jana Pawła II

Po półtorarocznej przerwie kolejarze z Przewozów Regionalnych uruchomili dla Krakowian pociąg papieski. Powodem było otwarcie Domu Rodzinnego Jana Pawła II. Pociąg ku czci Ojca Świętego wyruszył z Krakowa-Głównego do Wadowic.

Dodano: Wtorek, 8 kwietnia 2014 22:12

Otwarcie nowego muzeum w Wadowicach - Dom Rodzinny Ojca Świętego (zdjęcia)

WADOWICE. W środę otwarte zostanie muzeum - Dom Rodzinny Jana Pawła II. Uroczystość rozpocznie się o godz. 16.00. mszą św. odprawioną w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach.

Dodano: Poniedziałek, 7 kwietnia 2014 00:39

Orawa: Msza na Przełęczy Krowiarki (zdjęcia)

W rocznicę śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II, na Przełęczy Krowiarki odbyła się coroczna polowa Msza Św. dziękczynna za wyniesienie Jana Pawła II na ołtarze.

Dodano: Poniedziałek, 31 marca 2014 14:35

KRAKÓW. Czuwanie organizowane przez studentów w rocznicę śmierci Jana Pawła II

W środę, 2 kwietnia przypada dziewiąta rocznica śmierci Jana Pawła II. Studenci Politechniki Krakowskiej postanowili zorganizować uroczyste czuwanie i uczcić ten dzień w szczególny sposób.

Dodano: Niedziela, 23 marca 2014 13:29

W wadowickim muzeum papieskim można zobaczyć broń, z której strzelano do Jana Pawła II

W sobotę w krakowskiej Kurii kardynał Stanisław Dziwisz zaprezentował pistolet Browning HP (High Power), z którego Ali Agca strzelał do Jana Pawła II. Broń została wypożyczona z rzymskiego muzeum kryminalistyki na trzy miesiące i będzie ją można zobaczyć w papieskim muzeum w Wadowicach.

Dodano: Środa, 23 października 2013 11:19

Białodunajecki XX Festiwal papieski „Jan Paweł II – Papież Dialogu” - wyniki i zdjęcia

BIAŁY DUNAJEC. W auli Zespołu Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Białym Dunajcu odbył się XX Festiwal Papieski „Jan Paweł II – Papież Dialogu”, w którym wzięli liczny udział dzieci, młodzież i dorośli z całego niemal Podhala.

Dodano: Czwartek, 7 marca 2013 18:18

Tryptyk rzymski"w zakopiańskiej Księżówce (zdjęcia)

ZAKOPANE. Wczoraj, w 10. rocznicę wydania poemat papieża Jana Pawła II - „Tryptyk rzymski” recytowali artyści z Towarzystwa Miłośników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Zakopanem - Scena A2 - Ewa Czamańska i Krzysztof Michno. Na skrzypcach zagrali Ilona Nieciąg i Krzysztof Waldemar Leksycki.

Dodano: Piątek, 14 października 2011 19:21

Koncert dla bł. Jana Pawła II pod Oknem Papieskim

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na koncert pod Oknem Papieskim, który odbędzie się 16 października o godz.16.00. W trakcie koncertu grupa poetycka „Poetica” działająca w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta zaprezentuje teksty Jana Pawła II o kulturze oraz człowieku i jego obecności we współczesnym świecie. Grupie poetyckiej towarzyszyć będzie orkiestra dęta z Zielonek w repertuarze religijnym.

Dodano: Wtorek, 10 maja 2011 16:36

Papieskie Wadowice - galeria zdjęć

WADOWICE. Na zdjęciach Michała Bachulskiego widzimy m. in. zegar słoneczny na który patrzył z okna swojego domu Karol Wojtyła. Fotograf odwiedził także wadowickie muzeum, w którym wykonano rekonstrukcję domu Jana Pawła II (dom rodzinny Wojdyłów jest w trakcie remontu, który ma zakończyć się z w przyszłym roku).

Dodano: Niedziela, 8 maja 2011 17:42

Orawianie na uroczystościach beatyfikacyjnych w Watykanie (galeria)

Wróćmy raz jeszcze do ubiegłotygodniowej beatyfikacji Jana Pawła II. W Rzymie była między innymi delegacja z Orawy. W galerii - zdjęcia z Placu Świętego Piotra oraz Via della Conciliazione i Zatybrza.

Dodano: Wtorek, 23 marca 2010 10:38

Rozpoczęła się zbiórka pamiątek po Janie Pawle II

Instytut Dialogu Międzykulturowego przy Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w Krakowie rozpoczął zbiórkę pamiątek, pozostałych po Ojcu Świętym.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl