Hotel
Dodano: Piątek, 19 czerwca 2020 09:00

Nosalowy Park Hotel & Spa - nowy luksusowy hotel w Zakopanem

Już 1 lipca otwarty zostanie nowy, 5* hotel w centrum Zakopanego - Nosalowy Park Hotel & Spa. To elegancki obiekt o wyjątkowym designie, zaprojektowany z myślą o Gościach, którzy chcą doświadczyć nowej jakości wypoczynku w stolicy Tatr.

Dodano: Wtorek, 3 grudnia 2019 17:00

Odkryją świąteczne skarby górali spoza Podhala

Zaplanowane na sobotę seminarium w Rytrze przybliży najciekawsze bożonarodzeniowe zwyczaje, kultywowane przez różne grupy małopolskich Górali. Będzie między innymi o furmańskich rękawicach, pajtoku oraz Betleyemku.

Dodano: Niedziela, 17 marca 2019 16:00

Nowy luksusowy hotel w Pieninach

W Szczawnicy odbyła się uroczysta inauguracja działalności Hotel Szczawnica Park Resort & Spa ****. Na galę otwarcia gości zaprosili właściciele Renata Gorecka i Grzegorz Gacek.

Dodano: Piątek, 30 listopada 2018 12:07

Przy ulicy Wielopole w Krakowie będzie hotel z tarasem na dachu

Magistracki Wydział Architektury uszczegółowił informację o planach inwestora, który chce zamienić budynek banku przy ul. Wielopole na hotel z garażem podziemnym. Nadbudowa częściowo ma być widoczna z poziomu ulicy.

Dodano: Czwartek, 27 września 2018 08:14

POLKI FOLKI - kolejna edycja imprezy poświęconej modzie folkowej

Największy pokaz mody folk w kraju POLKI FOLKI VIII, organizowany przez Folk Designe Aneta Knap, w tym roku odbędzie się 28 października w Hotel Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Dodano: Poniedziałek, 26 marca 2018 17:33

Próba przejęcia hotelu Litwor (zdjęcia)

ZAKOPANE. Kolejna odsłona batalii prawo do pięciogwiazdkowego hotelu, którym zarządza zakopiańska bizneswoman Małgorzata Chechlińska.

Dodano: Piątek, 16 lutego 2018 11:17

Niechlubny symbol znika z krajobrazu miasta

Niegdyś najnowocześniejszy i najbardziej ekskluzywny budynek w mieście i okolicach, od lat straszy swym zaniedbanym wyglądem. Do końca kwietnia były hotel „Glob” w Oświęcimiu zostanie wyburzony.

Dodano: Piątek, 9 lutego 2018 12:27

W dawnym Hotelu Forum otwarto wystawę o Titanicu (zdjęcia)

Na wystawie można zobaczyć przedmioty osobiste, naczynia, biżuteria, odtworzone w skali 1:1 wnętrza.

Dodano: Piątek, 19 stycznia 2018 08:00

Pierwsze, prawdziwe APRES SKI właśnie staruje w Białce Tatrzańskiej

Czego potrzebujesz do udanej zimowej zabawy? Narty, deska, śnieg, grono znajomych i co jeszcze? Brzmienia najlepszych klubów w Polsce!

Dodano: Sobota, 30 grudnia 2017 14:25

Hanna Banaszak w Zakopanem (zdjęcia)

Popularna wokalistka Hanna Banaszak wystąpiła w zakopiańskim hotelu Mercure Kasprowy.

Dodano: Wtorek, 21 listopada 2017 10:19

Zameldował się w hotelu, ale płacić nie zamierzał

Policjanci z 5 Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali mężczyznę wyłudzającego usługi hotelowe. 32-latek został zatrzymany w jednym z krakowskich hoteli, gdzie pomimo nie uregulowanego rachunku próbował przedłużyć swój pobyt. Mężczyzna trafił do aresztu, ponieważ podczas zatrzymania okazało się, ze jest poszukiwany do odbycia kary więzienia za popełnione wcześniej oszustwa.

Dodano: Niedziela, 29 października 2017 10:07

Projekcja filmu Jurek o Jerzym Kukuczce w Kościelisku (zdjęcia)

W Eco Hotelu w Kościelisku miała miejsce projekcja filmu "Jurek" o Jerzym Kukuczce, po której odbyło się spotkanie z reżyserem Pawłem Wysoczańskim oraz kierownikiem produkcji Dominiką Mandlą.

Dodano: Czwartek, 27 kwietnia 2017 14:40

Certyfikaty Eco Zakopane

Piętnaście obiektów hotelarskich z Zakopanego uhonorowanych zostało certyfikatami Eco Zakopane, który potwierdza stosowanie przez nich proekologicznych praktyk.

Dodano: Niedziela, 9 kwietnia 2017 20:35

W dawnym hotelu Forum otwarto największą w Polsce saunę

W dawnym hotelu Forum otwarto największą w Polsce saunę. Miłośnicy saunowania w dawnym hotelu mają do dyspozycji trzy sauny, grotę solną , jacuzzi oraz zewnętrzny basen.

Dodano: Piątek, 4 listopada 2016 12:30

MoneyWell Investment Kager Super Rally w gminie Bukowina Tatrzańska

Już po raz trzeci zawodnicy MoneyWell Investment Kager Super Rally zjadą pod Tatry by przy panoramie strzelistych szczytów rywalizować na najpiękniej i najwyżej położonych trasach w Polsce.

Dodano: Sobota, 15 października 2016 12:33

Hotel dla 152 osób z widokiem na Tatry w Nowym Targu będzie gotowy w listopadzie (zdjęcia)

Trwają prace wykończeniowe w trzygwiazdkowym hotelu, który powstaje na ostatnich piętrach wieżowca nad galerii Buy&Fly w Nowym Targu. Jego otwarcie zaplanowano na koniec listopada. Postępom w pracach przypatrywali się zaproszeni przez inwestora dziennikarze.

Dodano: Piątek, 14 października 2016 13:49

306 rodzin, 56 wolontariuszy i 5513 rodzinnych noclegów - podsumowano rok działalności Domu Ronalda McDonalda (zdjęcia)

W połowie października mija rok od otwarcia pierwszego w Polsce Domu Ronalda McDonalda, bezpłatnego hotelu wybudowanego z myślą o rodzicach i opiekunach małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego na krakowskim Prokocimiu.

Dodano: Piątek, 2 września 2016 10:42

Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej nominowany do nagrody World Ski Awards

Hotel Bania **** Thermal & Ski został nominowany do prestiżowej nagrody World Ski Awards w kategorii Poland's Best Ski Hotel 2016.

Dodano: Czwartek, 25 sierpnia 2016 11:28

W Zakopanem otwarty zostanie hotel sieci Sheraton

Potwierdziły się informacje o budowie nowego hotelu sieci Sheraton w Zakopanem. Ma on powstać na bazie dawnego hotelu Bristol na Bulwarach Słowackiego. Inwestycja ma zostać zrealizowana do 2020 roku.

Dodano: Środa, 8 kwietnia 2015 18:52

Powołano Komitet Honorowy Budowy Sali Koncertowej w Zakopanem

W Hotelu Stamary odbyło się spotkanie Komitetu Założycielskiego oraz Komitetu Honorowego Budowy Sali Koncertowej w Zakopanem zorganizowane przez Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem.

Dodano: Czwartek, 26 marca 2015 14:42

KRAKÓW. Hotel Cracovia będzie zburzony?

Spółka Echo Investment zaprezentowała nową ideę zagospodarowania terenu po hotelu Cracovia. Projekt, zakłada wyburzenie gmachu i realizację dwóch budynków biurowych. Miałyby one poprzez swoje gabaryty i formę odwzorowywać bryłę dawnego hotelu.

Dodano: Wtorek, 10 marca 2015 20:39

Warsztaty z Lidią Popiel „DZIEWCZYNA Z KALENDARZA”

Jesteś fanem fotografii? Chcesz doskonalić swoje umiejętności, a przy tym doskonale się bawić? Spotkaj się znami w marcowy weekend w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój. Już po raz 8.zapraszamy na spotkanie ze znaną fotografką Lidią Popiel. Wszystkich pasjonatów fotografii zachęcamy do kolejnej podróży do świata, w którym światło maluje przepiękne obrazy nasycone ulotnymi emocjami.

Dodano: Sobota, 27 grudnia 2014 07:55

Pożar hotelu Belvedere w Zakopanem (zdjęcia)

ZAKOPANE. Trwa akcja gaśnicza w hotelu Belvedere. 25 zastępów straży pożarnej walczy z ogniem. Ewakuowano ok. 400 gości hotelowych. Nikomu nic się nie stało.

Dodano: Sobota, 27 września 2014 16:45

Szczawnicki hotel nagrodzony

W Warszawie odbyła się gala na której wręczano wyróżnienia „Werandy Weekend”. Wśród nagrodzonych znalazł się szczawnicki Modrzewie Park Hotel.

Dodano: Piątek, 14 lutego 2014 15:07

Pszczoły i motyle będą mieć hotele w Krakowie

Hotele dla pszczół i innych owadów zapylających powstaną w ciągu trzech miesięcy w Krakowie. Na początek ma ich być sześć.

Dodano: Czwartek, 23 stycznia 2014 14:25

KRAKÓW. Jest zgodna na zburzenie Hotelu Cracovia

Wojewódzki Konserwator Zabytków Jan Janczykowski zgadza się na zburzenie Hotelu Cracovia - informuje Radio Kraków. Konserwator stawia jednak warunek. Obiekt, który miałby powstać w jego miejscu, musiałby być zbliżony gabarytami do dawnego hotelu.

Dodano: Niedziela, 24 listopada 2013 12:31

Zakończyło się XV Tatrzańskie Forum Gospodarcze (zdjęcia)

W hotelu Belvedere w Zakopanem odbyło się XV Tatrzańskie Forum Gospodarcze, które połączone było z rocznicą 20-lecia powstania Tatrzańskiej Izby Gospodarczej.

Dodano: Poniedziałek, 22 lipca 2013 21:09

Miss z Nowego Targu, a wicemiss z Nowego Sącza i Tarnowa (zdjęcia)

Podczas sobotniej gali w hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem wybrana została spośród 19 finalistek nowa Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2013, którą została Kaja Wróbel z Nowego Targu. Jury przyznało też pozostałe tytuły.

Dodano: Niedziela, 14 lipca 2013 19:21

Zakopane Fashion - Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2013

ZAKOPANE. W sobotę w hotelu Mercure Kasprowy odbędą się wybory Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2013. Prawie 20 najpiękniejszych dziewcząt z województwa walczyć będą o prawo do udziału w ćwierćfinale konkursu Miss Polonia.

Dodano: Sobota, 6 kwietnia 2013 11:02

III Maraton Teatru w Zakopanem

W zakopiańskim Hotelu „Stamary” Towarzystwo Miłośników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej zainaugurowało III Maraton Teatru. Podczas pierwszego dnia festiwalu wystąpiła artystka krakowskiej Piwnicy pod Baranami, Tamara Kalinowska.

Dodano: Wtorek, 21 sierpnia 2012 11:45

Zakopane: portrety muzyków - wystawa zdjęć Jerzego Z. Kosiuczenki

W Galerii Cieszynianka mieszczącej się w zakopiańskim hotelu Belvedere odbył się wernisaż wystawy Jerzego Z. Kosiuczenki. Wystawa „Jazz i folklor” prezentuje portrety muzyków napotkanych podczas różnych festiwali muzycznych, miedzy innymi Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, Nowej Tradycji, Skrzyżowania Kultur w Warszawie i Bundesmusikfest w Tyrolu.

Dodano: Wtorek, 12 czerwca 2012 22:24

Złoto dla Prywatnego Technikum Hotelarskiego!

SŁOWACJA. Uczennice Prywatnego Technikum Hotelarskiego w Zakopanem wzięły udział w IV Międzynarodowym Konkursie Gastronomicznym Oheň náš darca. Jest to konkurs organizowany przez Hotelową Akademię Otta Brucknera w Kežmaroku.

Dodano: Wtorek, 5 czerwca 2012 15:31

Małopolska edycja Targów Gastro-Hotel (zdjęcia)

ZAKOPANE. Gastronomia i hotelarstwo to tematy przewodnie targów, ale także cukiernie, piekarnie, spa &wellness. Małopolska edycja Targów Gastro-Hotel odbyła się w Zakopiańskim Centrum Edukacji.

Dodano: Środa, 23 maja 2012 17:39

Francuscy mistrzowie kuchni odwiedzą Bukowinę Tatrzańską

W czwartek (31 maja) Bukowinę Tatrzańską odwiedzą francuscy mistrzowie kuchni. W Hotelu BUKOVINA odbędzie się francuski obiad, który przygotują wykładowcy i studenci Lycee Professionnel Hotelier La Segaliere. W menu znajdą się m.in: smażone małże Św. Jakuba, samosy z policzków wieprzowych oraz gruszki gotowane w winie.

Dodano: Czwartek, 15 marca 2012 19:59

Otwarcie Hotelu Olimpijskiego w Oświęcimiu

OŚWIĘCIM. W piątek nastąpi uroczyste otwarcie Hotelu Olimpijskiego. Modernizacja i przebudowa budynku oraz jego przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych było możliwe dzięki dofinansowaniu z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl