Golemo
Handel
Dodano: Wtorek, 5 maja 2020 13:27

Ograniczenia zmniejszone - galerie otwarte

Od wczoraj przy zachowaniu zaostrzonych zasad bezpieczeństwa i ograniczeniach ilości osób robiących zakupy otwarte zostały galerię handlowe. W Centrum Handlowym Nowe Czyżyny większość sklepów jest już otwarta.

Dodano: Poniedziałek, 5 marca 2018 08:33

Na Polach Półchłopka powstaje "Galeria Wieliczka"

Inwestorzy zapowiadają, że obiekt handlowo-usługowy na Polach Półchłopka w Wieliczce zostanie otwarty za dwa lata. Część wielickich przedsiębiorców stara się wstrzymać budowę galerii. Miasto pokazuje dokumenty, gwarantujące zabezpieczenie interesów gminy.

Dodano: Poniedziałek, 5 lutego 2018 11:20

Zatrzymano trzy osoby za handel narkotykami

Trzy osoby zostały zatrzymane tuż po tym, jak sprzedały 5,5 kg marihuany. Są związane ze środowiskiem pseudokibiców jednego z krakowskich klubów. W domach dwóch podejrzanych znaleziono także kokainę i sterydy.

Dodano: Piątek, 8 grudnia 2017 14:08

Jubileus Kongregacji Kupieckiej Zrzeszenia Handlu i Usług w Nowym Sączu (zdjęcia)

Członek Zarządu Powiatu Nowosądeckiego Marian Ryba wziął dziś udział w obchodach 95-lecia istnienia Kongregacji Kupieckiej Zrzeszenia Handlu i Usług w Nowym Sączu.

Dodano: Środa, 15 listopada 2017 11:48

"Wyzysk w pracy jest formą handlu ludźmi"

Przekonywali o tym przedstawiciele holenderskiej i polskiej Policji podczas spotkania ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. W ramach projektu „Twoje bezpieczeństwo – nasza sprawa – praca w Holandii” młodzież usłyszała od praktyków na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty pracy za granicą, by wyjazd był legalny i bezpieczny.

Dodano: Piątek, 13 października 2017 19:20

Młodzi Niemcy uczą się handlu i logistyki w sądeckich firmach

Starosta nowosądecki Marek Pławiak spotkał się dzisiaj ze studentami Hansa Barufskolle z zaprzyjaźnionego z powiatem nowosądeckim niemieckiego powiatu Unna. Młodzi Niemcy przez trzy tygodnie będą odbywać praktyki w nowosądeckich firmach Dako, Fakro i Wiśniowski.

Dodano: Piątek, 21 kwietnia 2017 19:29

Święto Rolniczo-Handlowej Spółdzielni Pracy (zdjęcia)

Dzisiaj rozpoczął się 10. Dzień otwarty w Rolniczo-Handlowej Spółdzielni Pracy w Nowym Sączu. Jubileuszowa impreza przyciągnęła wielu rolników i hodowców bydła, którzy na co dzień korzystają z oferowanych przez spółdzielnię produktów.

Dodano: Czwartek, 6 października 2016 10:59

Awantura w Nowym Targu. Inkasentów nie wpuszczono na plac handlowy

NOWY TARG. Powtórzyła się sytuacja z soboty. Poborcy opłaty targowej z ramienia Urzędu Miasta w Nowym Targu nie zostali rano wpuszczeni na plac targowy na terenie starej zajezdni. Wejście na plac w celu pobrania opłaty zablokowała im grupa kilkunastu osób. Inkasenci wezwali policję i urzędników z magistratu.

Dodano: Czwartek, 22 września 2016 12:51

Sieć handlowa ALMA ogłosiła, że będzie likwidować sklepy

We komunikacie giełdowym, który ukazał się we środę po południu napisano, że spółka Alma Market planuje zwolnienie 1321 pracowników i w związku z tym przystąpiła do procedury zawiadomienia zakładowej organizacji związkowej, a następnie zawiadomienia urzędu pracy.

Dodano: Niedziela, 18 września 2016 12:47

Oszuści podszyli się pod nowotarski sklep RTV/AGD

NOWY TARG. Istniejący od wielu lat niewielki sklep przy ul. Kopernika stał się fasadą dla oszustów. Podszywający się pod placówkę - otworzyli stronę internetową. Posługując się danymi sklepu - nazwą, adresem i numerem REGON uwiarygodnili się na tyle, że oszukali kilka osób.

Dodano: Czwartek, 1 września 2016 11:49

Centrum Handlowe Bonarka zmieni właściciela

O podpisaniu wstępnego porozumienia w sprawie sprzedaży centrum handlowego Bonarka poinformował jego właściciel, firma TriGranit. Wartość transakcji między firmą TriGranit a południowoafrykańskim funduszem Rockcastle to 360 mln euro.

Dodano: Piątek, 19 sierpnia 2016 19:16

Rozpoczął się nowotarski Jarmark Podhalański (zdjęcia)

NOWY TARG. Porwanie Katarzyny, negocjacje co do okupu i polubowne załatwienie targów rozpoczęły oficjalnie kolejną edycją nowotarskiego Jarmarku Podhalańskiego.

Dodano: Piątek, 21 lutego 2014 09:14

Oświęcimscy kupcy protestują

Kupcy w Oświęcimiu protestują przeciwko opłatom za handlowanie na placu targowym. Jak mówią - przez zbyt wysokie koszty znaleźli się na skraju bankructwa. Władze Oświęcimia płat nie zmniejszają, ale proponują rozmowy.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl