Handel
Dodano: Wtorek, 5 maja 2020 13:27

Ograniczenia zmniejszone - galerie otwarte

Od wczoraj przy zachowaniu zaostrzonych zasad bezpieczeństwa i ograniczeniach ilości osób robiących zakupy otwarte zostały galerię handlowe. W Centrum Handlowym Nowe Czyżyny większość sklepów jest już otwarta.

Dodano: Poniedziałek, 5 marca 2018 08:33

Na Polach Półchłopka powstaje "Galeria Wieliczka"

Inwestorzy zapowiadają, że obiekt handlowo-usługowy na Polach Półchłopka w Wieliczce zostanie otwarty za dwa lata. Część wielickich przedsiębiorców stara się wstrzymać budowę galerii. Miasto pokazuje dokumenty, gwarantujące zabezpieczenie interesów gminy.

Dodano: Poniedziałek, 5 lutego 2018 11:20

Zatrzymano trzy osoby za handel narkotykami

Trzy osoby zostały zatrzymane tuż po tym, jak sprzedały 5,5 kg marihuany. Są związane ze środowiskiem pseudokibiców jednego z krakowskich klubów. W domach dwóch podejrzanych znaleziono także kokainę i sterydy.

Dodano: Piątek, 8 grudnia 2017 14:08

Jubileus Kongregacji Kupieckiej Zrzeszenia Handlu i Usług w Nowym Sączu (zdjęcia)

Członek Zarządu Powiatu Nowosądeckiego Marian Ryba wziął dziś udział w obchodach 95-lecia istnienia Kongregacji Kupieckiej Zrzeszenia Handlu i Usług w Nowym Sączu.

Dodano: Środa, 15 listopada 2017 11:48

"Wyzysk w pracy jest formą handlu ludźmi"

Przekonywali o tym przedstawiciele holenderskiej i polskiej Policji podczas spotkania ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. W ramach projektu „Twoje bezpieczeństwo – nasza sprawa – praca w Holandii” młodzież usłyszała od praktyków na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty pracy za granicą, by wyjazd był legalny i bezpieczny.

Dodano: Piątek, 13 października 2017 19:20

Młodzi Niemcy uczą się handlu i logistyki w sądeckich firmach

Starosta nowosądecki Marek Pławiak spotkał się dzisiaj ze studentami Hansa Barufskolle z zaprzyjaźnionego z powiatem nowosądeckim niemieckiego powiatu Unna. Młodzi Niemcy przez trzy tygodnie będą odbywać praktyki w nowosądeckich firmach Dako, Fakro i Wiśniowski.

Dodano: Piątek, 21 kwietnia 2017 19:29

Święto Rolniczo-Handlowej Spółdzielni Pracy (zdjęcia)

Dzisiaj rozpoczął się 10. Dzień otwarty w Rolniczo-Handlowej Spółdzielni Pracy w Nowym Sączu. Jubileuszowa impreza przyciągnęła wielu rolników i hodowców bydła, którzy na co dzień korzystają z oferowanych przez spółdzielnię produktów.

Dodano: Czwartek, 6 października 2016 10:59

Awantura w Nowym Targu. Inkasentów nie wpuszczono na plac handlowy

NOWY TARG. Powtórzyła się sytuacja z soboty. Poborcy opłaty targowej z ramienia Urzędu Miasta w Nowym Targu nie zostali rano wpuszczeni na plac targowy na terenie starej zajezdni. Wejście na plac w celu pobrania opłaty zablokowała im grupa kilkunastu osób. Inkasenci wezwali policję i urzędników z magistratu.

Dodano: Czwartek, 22 września 2016 12:51

Sieć handlowa ALMA ogłosiła, że będzie likwidować sklepy

We komunikacie giełdowym, który ukazał się we środę po południu napisano, że spółka Alma Market planuje zwolnienie 1321 pracowników i w związku z tym przystąpiła do procedury zawiadomienia zakładowej organizacji związkowej, a następnie zawiadomienia urzędu pracy.

Dodano: Niedziela, 18 września 2016 12:47

Oszuści podszyli się pod nowotarski sklep RTV/AGD

NOWY TARG. Istniejący od wielu lat niewielki sklep przy ul. Kopernika stał się fasadą dla oszustów. Podszywający się pod placówkę - otworzyli stronę internetową. Posługując się danymi sklepu - nazwą, adresem i numerem REGON uwiarygodnili się na tyle, że oszukali kilka osób.

Dodano: Czwartek, 1 września 2016 11:49

Centrum Handlowe Bonarka zmieni właściciela

O podpisaniu wstępnego porozumienia w sprawie sprzedaży centrum handlowego Bonarka poinformował jego właściciel, firma TriGranit. Wartość transakcji między firmą TriGranit a południowoafrykańskim funduszem Rockcastle to 360 mln euro.

Dodano: Piątek, 19 sierpnia 2016 19:16

Rozpoczął się nowotarski Jarmark Podhalański (zdjęcia)

NOWY TARG. Porwanie Katarzyny, negocjacje co do okupu i polubowne załatwienie targów rozpoczęły oficjalnie kolejną edycją nowotarskiego Jarmarku Podhalańskiego.

Dodano: Piątek, 21 lutego 2014 09:14

Oświęcimscy kupcy protestują

Kupcy w Oświęcimiu protestują przeciwko opłatom za handlowanie na placu targowym. Jak mówią - przez zbyt wysokie koszty znaleźli się na skraju bankructwa. Władze Oświęcimia płat nie zmniejszają, ale proponują rozmowy.

Reklama
Reklama
Hokej UNIA JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl