Glob
Dodano: Piątek, 9 marca 2018 16:35

Glob znika z krajobrazu Oświęcimia

Przez wiele lat straszył mieszkańców i turystów odwiedzających gród znad Soły. Ruszyła rozbiórka sławnego niegdyś w Oświęcimiu hotelu Glob.

Dodano: Piątek, 16 lutego 2018 11:17

Niechlubny symbol znika z krajobrazu miasta

Niegdyś najnowocześniejszy i najbardziej ekskluzywny budynek w mieście i okolicach, od lat straszy swym zaniedbanym wyglądem. Do końca kwietnia były hotel „Glob” w Oświęcimiu zostanie wyburzony.

Dodano: Niedziela, 22 marca 2015 13:10

22 marca - Światowy Dzień Wody. Mówmy o tym

KRAKÓW. Salezjański Wolontariat Misyjny "Młodzi Światu" przypomina, że dziś obchodzimy Światowy Dzień Wody. - Celem tej międzynarodowej akcji jest zwrócenie uwagi na problem krajów Globalnego Południa - wyjaśnia Viktoria Savkiv.

Dodano: Piątek, 6 lutego 2015 12:11

Global Impact Competition 2015

Celem konkursu Global Impact Competitions (GIC) jest promowanie nowatorskich projektów, które mają pozytywny wpływ na życie lokalnych społeczności. Zgłaszane projekty powinny dotyczyć poprawy jakości życia co najmniej miliona ludzi w Europie Środkowo-Wschodniej z wykorzystaniem potencjału innowacyjnych technologii.

Dodano: Środa, 23 października 2013 17:27

Akcja "Mali Globtroterzy"

Od marca w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowie trwa cykl imprez dla dzieci pt. Mali Globtroterzy. Ich celem jest zapoznanie dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z kulturą, językiem i tradycją krajów europejskich.

Dodano: Środa, 19 września 2012 13:42

Park Edukacji Globalnej w Krakowie zaprasza (zdjęcia)

Salezjański Wolontariat Misyjny "Młodzi Światu" od wielu lat zajmuje się szeroko pojmowaną edukacją międzykulturową i globalną. Jednym z największych i najbardziej innowacyjnych projektów było wybudowanie WIOSEK ŚWIATA - Parku Edukacji Globalnej przy siedzibie SWM na ul. Tynieckiej 39 w Krakowie.

Dodano: Wtorek, 15 listopada 2011 19:50

Tydzień Edukacji Globalnej 2011

W dniach 22-26 listopada br. odbędzie się krakowska edycja Tygodnia Edukacji Globalnej, której tematem przewodnim będą „Media dla Globalnego Rozwoju”. Organizatorem głównym jest Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl