Kopalnia
Gimnazjum
Dodano: Niedziela, 1 września 2019 09:00

57 nowych klas

1554 uczniów rozpocznie od września naukę w klasach pierwszych w szkołach prowadzonych przez Powiat Nowosądecki.

Dodano: Środa, 19 października 2016 12:16

Drużyna Mistrzów w Publicznym Gimnazjum w Krościenku (zdjęcia)

Wszyscy uczniowie Publicznego Gimnazjum w Krościenku wzięli udział w warsztatach profilaktyczno – sportowo – muzycznych prowadzonych przez Romana „Bosskiego” Lachowolskiego, artystę hip-hopowego - prezesa Fundacji Drużyna Mistrzów. Sport, Muzyka, Pasja.

Dodano: Czwartek, 13 października 2016 14:03

Gimnazjum w Rytrze najlepsze w halówce

W hali sportowej Gimnazjum w Brzeznej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych. W zawodach wystąpiły cztery najlepsze zespoły w powiecie, zwycięzcy rozgrywek międzygminnych.

Dodano: Wtorek, 24 lutego 2015 20:04

Klasy dwujęzyczne w nowotarskim gimnazjum

IV Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji od roku szkolnego 2015/2016 planuje utworzenie oddziałów dwujęzycznych.

Dodano: Niedziela, 14 grudnia 2014 14:16

Trwają prace przy budowie hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Zakopanem

ZAKOPANE. Obok Gimnazjum nr 1 powstaje obiekt dla zakopiańskich sportowców. Trwa stawianie i łączenie elementów, będących konstrukcją dachu. "Ustawienie pojedynczej ramy, która podtrzymywać będzie dach hali i połączenie go z pozostałymi elementami, trwa jeden dzień" - informuje UM.

Dodano: Wtorek, 11 listopada 2014 12:29

11 listopada - młodzież przy kwaterze ofiar I wojny światowej

Delegacja uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jan Pawła II w Krościenku n.Dunajcem zgromadziła się na miejscowym cmentarzu przy kwaterze nr 377 aby tradycyjnie, jak co roku zapalić znicze i złożyć wiązankę kwiatów. To tradycja krościeńskiego gimnazjum podtrzymywana nieprzerwanie od 13 lat.

Dodano: Niedziela, 9 listopada 2014 18:35

Montaż słowno-muzyczny uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w krościeńskim kościele parafialnym

Raduje się serce, raduje się dusza, gdy Pierwsza Kadrowa na wojenkę rusza - akademia przygotowana przez uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n. Dunajcem.

Dodano: Środa, 15 października 2014 18:48

Otwarcie klasy sportowej w Waksmundzie z udziałem gwiazd piłki i tenisa (zdjęcia)

W Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Waksmundzie odbyło się uroczyste otwarcie klasy sportowej o profilu piłka nożna i tenis stołowy. Gośćmi uroczystości byli m.in. trener Wisły Kraków Franciszek Smuda, piłkarz "Białej Gwiady" Semir Stilic oraz utytułowani polscy tenisiści stołowi Jarosław Tomicki i Marta Smętek.

Dodano: Środa, 25 czerwca 2014 15:30

Wykład "Bohaterowie I i II Wojny Światowej z nowotarskiego Gimnazjum"

NOWY TARG. W Muzeum Podhalańskim im. Czesława Pajerskiego odbył się trzeci wykład Jacka Waksmundzkiego z cyklu Bohaterowie I i II Wojny Światowej z nowotarskiego Gimnazjum. Tym razem J. Waksmundzki przedstawił biogramy osób z pierwszego transportu do niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz. To tragiczne wydarzenie miało miejsce 14 czerwca 1940 r. w Tarnowie.

Dodano: Piątek, 1 listopada 2013 10:10

Młodzież z Krościenka na cmentarzu cholerycznym (zdjęcia i film)

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem po raz kolejny uporządkowali zapomniany epidemiczny cmentarz pod Tylką. Pochodzi on z XIX w. i jest jedynym tak dobrze zachowanym przykładem nekropolii cholerycznej w Gminie Krościenko.

Dodano: Poniedziałek, 28 listopada 2011 22:39

Młodzi filmowcy z Publicznego Gimnazjum w Krościenku n. Dunajcem (zdjęcia)

Grupa grupa uczniów Publicznego Gimnazjum w Krościenku n. Dunajcem wzięła udział w warsztatach filmowych organizowanych w Krakowie. Zajęcia zorganizowane były w ramach projektu unijnego "Uchronić od zapomnienia".

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl