Galeria Krakowska
Dodano: Piątek, 31 maja 2019 22:54

Interaktywna podróż dookoła świata na Dzień Dziecka w Galerii Krakowskiej

Kto nie marzy o podróży dookoła świata? Od 24 maja do 1 czerwca w Galerii Krakowskiej na dużych i małych odkrywców czeka wystawa interaktywna 
z mnóstwem ciekawostek z całego świata. Wśród nich multimedialna mapa świata, edukacyjne mini-kino oraz warsztaty plastyczne dla dzieci.

Dodano: Środa, 21 marca 2018 12:16

Sprawca fałszywego alarmu o podłożeniu ładunku wybuchowego w Galerii Krakowskiej - tymczasowo aresztowany

Chwile grozy przeżyli 15 marca br. klienci Galerii Krakowskiej, którzy w godzinach popołudniowych spędzali w niej czas na zakupach. Tuż po godzinie 16.00, pojawiła się informacja o pozostawionym w budynku ładunku wybuchowym. Ogłoszono ewakuację, która objęła ok. 3 tys. osób przebywających w tym czasie na terenie centrum handlowego.

Dodano: Poniedziałek, 22 stycznia 2018 12:01

Biura, czytelnia i biblioteka Muzeum Historycznego Miasta Krakowa przeniesione do Galerii Krakowskiej

Do Galerii Krakowskiej przeniesiono biura, czytelnię i bibliotekę Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Znajdowały się w skrzydle wschodnim Pałacu Krzysztoforów, które wkrótce będzie remontowane.

Dodano: Sobota, 18 czerwca 2016 10:22

PGNiG otworzyło pierwszy punkt kontaktu z klientami w centrum handlowym i dopłaca 500 zł do pieca gazowego

PGNiG otworzyło w Galerii Krakowskiej pierwsze w Polsce Biuro Obsługi Klienta BOK Premium. Większość spraw związanych z gazem ziemnym w domu lub w firmie mogą w nim załatwić nie tylko mieszkańcy Krakowa i Małopolski, ale również wszyscy będący pod Wawelem tylko przejazdem.

Dodano: Sobota, 20 grudnia 2014 19:07

Konfesjonał przed Galerią Krakowską

Już po raz kolejny ksiądz Jacek Stryczek zasiadł w konfesjonale przed Galerią Krakowska. Jak sam mówi: "wydaje mi się, że szał przedświątecznych zakupów jest "zamiast". Zamiast czegoś bardzo ważnego, bo przecież święta to doświadczenie duchowe".

Dodano: Wtorek, 15 października 2013 14:30

KRAKÓW. W pobliżu Galerii Krakowskiej powstał parking za 3 grosze

Naprzeciwko Politechniki, przy ul. Pawiej otwarto parking. Wcześniej w tym miejscu wielu kierowców parkowało swoje samochody "na dziko". Obecnie opłata za postój wynosi 3 gr za minutę i naliczana jest po każdych 5-ciu minutach.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl