Festiwal Kiepury
Funkcjonariusz
Dodano: Poniedziałek, 16 października 2017 12:57

Członkowie grupy oszukującej metodą na policjanta zostali zatrzymani przez krakowskich funkcjonariuszy

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Krakowie wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KWP w Krakowie zatrzymali 3 osoby podejrzane o 3 oszustwa metodą „na policjanta”. Łączna wartość strat to 80.000 złotych.

Dodano: Wtorek, 7 kwietnia 2015 13:56

Zatrzymano poszukiwanego obywatela Gruzji i 3 Polaków

W świąteczny weekend funkcjonariusze Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali poszukiwanego obywatela Gruzji i 3 Polaków.

Dodano: Wtorek, 10 marca 2015 20:32

Małopolscy policjanci rozbili grupę, której członkowie podawali się za funkcjonariuszy służb mundurowych

Podczas przeszukania wynajmowanego przez przestępców mieszkania w Krakowie, policjanci znaleźli m.in. podrobione legitymacje i identyfikatory policyjne, a także elementy umundurowania i kominiarki. Najprawdopodobniej zatrzymani mężczyźni popełniali przestępstwa metodą na policjanta.

Dodano: Wtorek, 7 stycznia 2014 16:43

Na małopolskich drogach policja zatrzymała 12 tys. nietrzeźwych kierowców w 2013 roku

W 2013 roku funkcjonariusze z małopolskiej drogówki zatrzymali do kontroli 700 tysięcy kierowców, z czego 12 tysięcy było nietrzeźwych.

Dodano: Wtorek, 19 listopada 2013 22:39

Rozbito zorganizowaną grupę przestępczą, na czele której stała kobieta

Funkcjonariusze z Placówki SG w Tarnowie (Karpacki OSG) rozbili grupę przestępczą, zajmującą się rozprowadzaniem nielegalnego tytoniu. Zatrzymano osiem osób.

Dodano: Piątek, 15 listopada 2013 11:16

Zatrzymano handlarzy narkotyków

Funkcjonariusze z Karpackiego Oddziału SG na podstawie nakazów prokuratorskich zatrzymali trzy osoby zajmujące się handlem narkotykami. Akja prowadzona była na terenie województwa śląskiego we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.

Dodano: Sobota, 5 października 2013 21:29

Straż Graniczna informuje: "rozbite zostały dwie grupy przestępcze"

Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału SG rozbili dwie grupy przestępcze. Zatrzymano 10 osób oraz zabezpieczono nielegalne wyroby tytoniowe za ok. 900 tys. zł, maszyny do suszenia i krojenia tytoniu, kokainę, a także namioty i lampy do hodowli marihuany.

Dodano: Środa, 25 września 2013 11:09

Zarzuty dla stręczycieli

Trzy osoby, zatrzymane przez funkcjonariuszy z Placówki SG w Krakowie-Balicach za przestępstwa związane z handlem ludźmi, usłyszały zarzuty doprowadzania do uprawiania prostytucji oraz czerpania korzyści z uprawiania prostytucji przez inną osobę.

Dodano: Środa, 28 sierpnia 2013 10:30

Przemyt papierosów za pomocą motolotni

Funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału SG zatrzymali na "gorącym uczynku" dwóch mieszkańców Podkarpacia, którzy podjęli pakunki z ukraińskimi papierosami przemycone za pomocą… motolotni. W ten sposób przerzucono przez granicę około 10 tys. paczek ukraińskich papierosów o łącznej wartości ok. 170 tys. zł.

Dodano: Sobota, 6 kwietnia 2013 11:20

Prawo dosięgło dwóch Polaków

Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymali funkcjonariusze z Placówki w Krakowie-Balicach.

Dodano: Piątek, 15 marca 2013 20:27

Prokuratura zbada czy nie doszło do przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych w związku z wdrożeniem planu działania systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego

Prokuratura Okręgowa w Krakowie wszczęła śledztwo w sprawie wprowadzenia w Małopolsce w listopadzie ub. r. systemu ratownictwa medycznego. Zawiadomienie do prokuratury złożył poseł SP Arkadiusz Mularczyk, który uważa, że wdrożenie innowacji jest przygotowane niewłaściwie, na co zwracali uwagę już m. in. ratownicy medyczni, kierownicy pogotowia oraz samorządy.

Dodano: Sobota, 16 czerwca 2012 10:22

Funkcjonariusze z UE w BiOSG

Do 2 lipca w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej przebywać będzie 30 przedstawicieli służb granicznych państw członkowskich Unii Europejskiej, którzy razem z funkcjonariuszami SG pełnią służbę w ramach Wspólnej Operacji EUROCUP 2012.

Dodano: Środa, 8 lutego 2012 11:30

Bieszczady Ski Tour 2012

Zakończyło się wspólne specjalistyczne szkolenie dla funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Bieszczady Ski Tour 2012. Funkcjonariusze obu służb szkolili się z zakresu technik poruszania się w trudnym górskim terenie

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl