Golemo
Fundusze Europejskie
Dodano: Piątek, 23 marca 2018 18:10

Ekologiczne ogrzewanie w powiatowych szkołach

Trwają prace przy termomodernizacji budynków Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu. Postępy inwestycji skontrolowali starosta nowosądecki Marek Pławiak i wicestarosta Antoni Koszyk.

Dodano: Czwartek, 9 sierpnia 2012 19:32

Fundusze Europejskie na małopolskich szlakach turystycznych

Sierpień jest czasem wakacyjnych wędrówek po atrakcyjnych małopolskich trasach turystycznych. W tym roku konsultanci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich będą prowadzili akcję „Fundusze Europejskie na małopolskich szlakach turystycznych” w namiotach informacyjnych, które staną w popularnych miejscach turystycznych.

Dodano: Wtorek, 6 grudnia 2011 13:27

Małopolscy uczniowie na tropie unijnych dotacji

W środę, 7 grudnia, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego, proszowickiego, wielickiego i miasta Kraków wykażą się wiedzą o Funduszach Europejskich podczas finału konkursu „Tropami Dotacji”.

Dodano: Sobota, 22 października 2011 18:39

Tropami dotacji - konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu wiedzy na temat Funduszy Europejskich w Małopolsce Tropami dotacji, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów nowatorskiego, suskiego i tatrzańskiego.

Dodano: Piątek, 5 sierpnia 2011 10:08

Konsultanci na szlakach turystycznych

OJCÓW. W piątek w godzinach między 10 a 14 konsultant Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich będzie udzielał informacji o możliwościach uzyskania dotacji z UE przy wejściu do Ojcowskiego Parku Narodowego w południowej części Wyżyny Krakowsko -Częstochowskiej. Kolejne "przystanki" zlokalizowane będą w Tatrach, Pieninach i Gorcach.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl