Festiwal Muzyki Kameralnej
Dodano: Poniedziałek, 4 sierpnia 2014 15:54

Gala Operetkowa - koncert finałowy Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej (zdjęcia)

ZUBRZYCA GÓRNA. W zabytkowym kościele pw. Matki Bożej Śnieżnej w Zubrzycy Górnej odbył się ostatni tegoroczny koncert VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej. Gwiazdą wieczoru była sopranistka Alina Urbańczyk-Mróz.

Dodano: Niedziela, 3 sierpnia 2014 21:30

Wieczór ze Świętym - koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej (zdjęcia)

ZUBRZYCA GÓRNA. Trzeci - przedostatni koncert VI edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej był dedykowany osobie świętego Jana Pawła II. Przedstawiony został spektakl słowno-muzyczny oparty na motywach poematu papieża - "Tryptyk rzymski".

Dodano: Piątek, 1 sierpnia 2014 23:24

Dzieci dzieciom - koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej (zdjęcia)

ZUBRZYCA GÓRNA. Kolejny koncert VI edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej był występem młodych talentów.

Dodano: Poniedziałek, 28 lipca 2014 22:25

Koncert inaugurujący Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej (zdjęcia)

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Zubrzyca Górna 2014 to cykl koncertów w malowniczej scenerii Muzeum – Orawskiego Parku Etnograficznego.

Dodano: Piątek, 25 lipca 2014 09:48

VI Festiwal Muzyki Kameralnej w Zubrzycy Górnej

Począwszy od niedzieli 27 lipca do niedzieli 3 sierpnia w Zubrzycy Górnej odbywać się będą koncerty i wydarzenia artystyczne w ramach VI Festiwalu Muzyki Kameralnej.

Dodano: Niedziela, 22 września 2013 18:50

Zakończył się V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na Szczytach”

ZAKOPANE. Koncertem w wykonaniu światowej sławy brytyjskiego pianisty Jonathana Plowright'a oraz zespołu Szymanowski Quartet zakończył się festiwal "Muzyka na szczytach". Publiczność festiwalu nagrodziła artystów i organizatorów festiwalu brawami na stojąco.

Dodano: Niedziela, 15 września 2013 18:23

V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na Szczytach” (zdjęcia)

Trwa festiwalowa jesień w Zakopanem. Po Festiwalu Folkloru Ziem Górskich i Spotkaniach z Filmem Górskim przyszedł czas na spotkanie z muzyką klasyczną. W Kościele Św. Krzyża w Zakopanem zainaugurowany został V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na Szczytach”.

Dodano: Wtorek, 10 września 2013 22:08

Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na Szczytach”

Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem zaprasza na V Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na Szczytach”, który trwać będzie od 14 do 21 września, br.

Dodano: Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 12:45

V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej. Koncert finałowy

W Muzeum – Orawskim Parku Etnograficznym w Zubrzycy Górnej zakończył się V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej. Finałowy koncert „Quartetissimo” zgromadził liczną publiczność, która miała niecodzienną okazję usłyszeć oktety smyczkowe.

Dodano: Czwartek, 15 sierpnia 2013 23:12

Młody Meloman - koncert dla dzieci w wykonaniu młodych talentów (zdjęcia)

W Zubrzycy Górnej trwa V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej. Cykl koncertów organizowany jest w Muzeum – Orawskim Parku Etnograficznym. Tym razem wystąpili młodzi wykonawcy.

Dodano: Niedziela, 11 sierpnia 2013 23:25

Trwa V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Zubrzyca Górna 2013 (zdjęcia)

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Zubrzyca Górna 2013 to cykl koncertów w pięknej scenerii Muzeum – Orawskiego Parku Etnograficznego. Niedzielny koncert nosił tytuł "Ars Vocalis". Wystąpiła sopranistka Alina Urbańczyk-Mróz oraz Kwintet Festiwalowy.

Dodano: Niedziela, 4 sierpnia 2013 23:24

Rozpoczął się V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Zubrzyca Górna 2013 (zdjęcia)

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Zubrzyca Górna 2013 to cykl koncertów organizowanych w Muzeum - Orawskim Parku Etnograficznym. W tym roku koncerty organizowane będą do 18 sierpnia. Pierwszy koncert poświęcony był muzyce Jana Sebastiana Bacha.

Dodano: Środa, 31 lipca 2013 22:48

V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Zubrzyca Górna 2013

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Zubrzyca Górna 2013 to cykl koncertów w malowniczej scenerii Muzeum – Orawskiego Parku Etnograficznego. W otoczeniu przyrody i zabytków kultury rozbrzmiewa muzyka kameralna powstała na przestrzeni kilkuset lat: od muzyki mistrza baroku: Jana Sebastiana Bacha, poprzez XIX-wieczną muzykę wokalną, aż na Dmitriju Szostakowiczu kończąc.

Dodano: Piątek, 14 września 2012 21:25

Rozpoczyna się IV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej "Muzyka na Szczytach"

W sobotę 15 września br. rozpoczyna się największy festiwal muzyki kameralnej na Podhalu. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na szczytach” jest imprezą cykliczną, odbywającą się w Zakopanem od 2009 roku. Zawarte w nazwie projektu słowa „…na szczytach” są symbolem miejsca, w którym festiwal się odbywa, ale przede wszystkim są odwołaniem do wysokiego poziomu artystycznego wydarzenia.

Dodano: Poniedziałek, 20 sierpnia 2012 21:13

Koncert finałowy IV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej Zubrzyca Górna 2012 (zdjęcia)

Zakończył się IV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Zubrzyca Górna 2012. Koncert finałowy - podobnie jak poprzednie z ego cyklu - odbył się w scenerii Muzeum – Orawskiego Parku Etnograficznego.

Dodano: Poniedziałek, 13 sierpnia 2012 20:41

Clarinetto brillante - utwory Mozarta i Haydna w scenerii Muzeum-Orawskiego Parku Etnograficznego (zdjęcia)

ZUBRZYCA GÓRNA. Drugi z cyklu koncertów Festiwalu Muzyki Kameralnej miał miejsce w zabytkowej plebanii. Prócz muzyki kameralnej dla gości przygotowano wystawę Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. Ekspozycję można oglądać do końca Festiwalu.

Dodano: Wtorek, 2 sierpnia 2011 23:43

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej w Zubrzycy Górnej

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Zubrzyca Górna 2011 to cykl koncertów, których głównym wątkiem jest muzyka smyczkowa. W sierpniu czeka nas siedem koncertów. W pięknej scenerii zabytkowych kościołów Orawy zabrzmi muzyka kameralna - od barokowych sonat i koncertów, poprzez Klasyków Wiedeńskich, na Szostakowiczu kończąc.

Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl