Ewakuacja
Dodano: Środa, 27 lutego 2019 15:00

Ewakuacja dworca kolejowego w Krakowie - alarm bombowy

Po godzinie 14 w środę, 27 lutego, służby otrzymały zawiadomienie o podłożenie ładunku wybuchowego w jednym ze sklepów na Dworcu Głównym w Krakowie. Zarządzono ewakuację.

Dodano: Wtorek, 20 marca 2018 19:14

Ewakuacja w Tarnowie, pięć domów zagrożonych

Kilkanaście osób musiało zostać ewakuowanych z domów znajdujących się przy ulicy Orkana. Odkryto niebezpieczny arsenał z czasów II wojny światowej.

Dodano: Piątek, 9 marca 2018 11:32

Ewakuacja na lotnisku w Balicach

W piątek rano ze względu na zadymienie części terminalu trzeba było ewakuować podróżujących. Po sprawdzeniu lotniska i stwierdzeniu, że gościom portu nic nie grozi, służby pozwoliły powrócić pasażerom na obiekt.

Dodano: Wtorek, 20 lutego 2018 11:35

Pożar przy ul. Zamoyskiego w Krakowie

W jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Zamoyskiego w Krakowie nad ranem wybuchł pożar. Interweniowała straż pożarna. Ewakuowano mieszkańców.

Dodano: Środa, 8 listopada 2017 12:34

Ewakuacja budynku Sądu Rejonowego w Zakopanem

Policja otrzymała anonimowe zgłoszenie o podłożeniu bomby w budynku Sądu Rejonowego w Zakopanem.

Dodano: Piątek, 27 października 2017 19:02

Ewakuacja narciarzy z wyciągu. Ćwiczenia straży i TOPR (zdjęcia)

30 strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Kościelisko wczoraj brało udział w ćwiczeniach na stacji narciarskiej Witów-Ski. Strażaków wspierali ratownicy TOPR, którzy szkolili z technik linowych.

Dodano: Niedziela, 5 lipca 2015 14:13

Ewakuacja miejskiej pływalni (zdjęcia)

NOWY TARG. Na terenie miejskiej pływalni zarządzono ewakuację. Powodem było silne zadymienie całego budynku.

Dodano: Środa, 18 marca 2015 14:03

Akcja w Tarnowie zakończona. Ruch samochodowy w centrum Tarnowa został przywrócony, a ewakuowani wrócili do budynków

Na komendę policji w centrum Tarnowa przyjechał kierowca auta terenowego. Pod podwoziem swojego samochodu zauważył dziwne urządzenie - obawiał się, że może to być ładunek wybuchowy. Zgodnie z procedurami - ewakuowano okoliczne budynki i zamknięto kilka ulic.

Dodano: Środa, 12 listopada 2014 12:02

TYMBARK. Rozszczelnienie gazociągu - ewakuowano 10 osób

Co najmniej dziesięć osób zostało ewakuowanych przez strażaków w Tymbarku z powodu rozszczelnienia gazociągu. Do awarii doszło podczas prac budowlanych. Niestety ryzyko wybuchu wciąż jest realne.

Dodano: Poniedziałek, 4 listopada 2013 13:31

KRAKÓW. Ewakuacja kliniki medycznej na Mehoffera

Dzisiaj, 4 listopada przed południem podjęto decyzję o ewakuacji kliniki medycznej przy ulicy Mehoffera w Krakowie. Przyczyną był popękany strop budynku - podaje TVN24.

Dodano: Poniedziałek, 4 listopada 2013 09:29

NOWY SĄCZ. Ewakuacja galerii handlowej Trzy Korony

W sobotę, 2 listopada klienci największego centrum handlowego na Sądecczyźnie musieli w sobotę opuścić podziemny parking, gdyż kilkukrotnie przekroczone zostało tam stężenie tlenku węgla. Wietrzenie pomieszczeń trwało ponad dwie godziny.

Dodano: Wtorek, 4 czerwca 2013 11:46

Małopolska po burzach. Ewakuowano 30 osób

W związku z silnymi wiatrami, burzami i opadami deszczu, jakie miały miejsce w Małopolsce - wieczorem i minionej nocy doszło do około 350 zdarzeń. Interwencje dotyczyły przede wszystkim powiatu miechowskiego i krakowskiego i polegały głównie na wypompowywaniu wody z posesji i usuwaniu powalonych drzew i konarów. Ewakuowano 30 osób.

Dodano: Piątek, 1 lutego 2013 17:44

Ewakuacja budynku Poczty Głównej w Krakowie

Pracownicy Poczty Głównej w Krakowie zostali ewakuowani. Powodem było 18 kopert z podejrzanym białym proszkiem, który okazał się cukrem. Wszystkie przesyłki mają jednego adresata. Sanepid sprawdził zawartość kopert i okazało się, że na 99 proc. wewnątrz był cukier.

Dodano: Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Ewakuacja Galerii Kazimierz w Krakowie

Około godz. 16 policja zakończyła przeszukiwanie Galerii Kazimierz po otrzymanym mailowo zgłoszeniu, że w centrum handlowym znajduje się ładunek wybuchowy. Alarm okazał się fałszywy.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl