Golemo
Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Dodano: Piątek, 1 marca 2019 17:14

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zakopanem (zdjęcia)

Młodzież z zakopiańskich szkół wraz ze Starostwem Powiatowym i Urzędem Miasta zorganizowała obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości rozpoczeły się od Mszy Św. w Sanktuarium Najświętszej Rodziny, następnie uczestnicy wraz z pocztami sztandarowymi przeszli pod pomnik "Żołnierzy Wyklętych" do Parku im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Dodano: Niedziela, 4 marca 2018 15:42

Msza pod przewodnictwem Arcybiskupa Jędraszewskiego z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Katedrze Wawelskiej (zdjęcia)

- To właśnie jest zadanie dla nas na dzisiaj i na przyszłość. (...) Uparte poszukiwanie świętych znaków, poprzez które Żołnierze Niezłomni uświęcili polską ziemię - mówił abp Marek Jędraszewski do zebranych w Katedrze Wawelskiej z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Dodano: Piątek, 1 marca 2013 20:12

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - obchody w Krakowie

Uroczystości w Krakowie trwają w mieście od początku tygodnia. Jednak na 1 marca zaplanowano główne wydarzenia odbywające się pod hasłem: "Waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci".

Dodano: Wtorek, 26 lutego 2013 19:43

KRAKÓW. Utrudnienia w ruchu 1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W piątek, 1 marca pomiędzy godz. 17 a godz. 18 z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się impreza pod nazwą "Waszej Pamięci Żołnierze Wyklęci". W trakcie trwania przemarszu przewidywane są czasowe wstrzymania ruchu oraz objazdy pojazdów komunikacji miejskiej.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl