Dzień Flagi
Dodano: Piątek, 3 maja 2019 11:23

Dzieci z flagami Polski i orłem posprzątały Dolinę Bobru

W Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej dzieci ze świetlicy wiejskiej z Janowic Wielkich dały przykład, jak można okazywać patriotyzm. W drodze do schroniska „Perła Zachodu” na Pogórzu Izerskim zbierały śmieci. Dolina Bobru lśni zielenią pozbawioną puszek, butelek i papierków!

Dodano: Czwartek, 2 maja 2019 20:01

Harcerze z Bukowiny Tatrzańskiej świętowali dzień flagi (zdjęcia)

Harcerze z drużyny „Dzikie Buki” z Hufca Podhalańskiego ZHP w Bukowinie Tatrzańskiej postanowili rozdać mieszkańcom i instytucjom w swojej miejscowości flagi oraz okolicznościowe babeczki.

Dodano: Środa, 2 maja 2018 12:30

Dzień Flagi w Zakopanem (zdjęcia)

Podobnie jak w ubiegłych latach, w święto flagi centrum Zakopanego udekorowane zostało barwami narodowymi. Także na wielu domach pojawiły się flagi państwowe.

Dodano: Środa, 2 maja 2018 10:34

Dzień Flagi Rzeczypospolitej. Szanuj ten symbol i nie pisz po nim

2 maja to Dzień Flagi Rzeczypospolitej. Dziś rusza kampania edukująca w sprawie szacunku do barw narodowych. Celem kampanii „Nasza historia ma dwa kolory. Nie pisz na fladze.” jest zwiększenie świadomości Polaków na temat wartości barw i symboli narodowych oraz ich poprawnego wykorzystywania.

Dodano: Niedziela, 29 kwietnia 2018 12:20

Flagi narodowe dla Malopolan

Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, który obchodzimy 2 maja, wojewoda małopolski Piotr Ćwik oraz wicewojewoda małopolski Józef Gawron będą rozdawać polskie flagi.

Dodano: Poniedziałek, 1 maja 2017 22:17

Premier Szydło na obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Spytkowicach

Centrum Informacyjne Rządu zawiadamia, że jutro, tj. 2 maja br., prezes Rady Ministrów Beata Szydło weźmie udział w obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w miejscowości Ryczów, gmina Spytkowice (powiat wadowicki).

Dodano: Sobota, 29 kwietnia 2017 17:10

Wiwat MAJ! Dzień Flagi i Święto Narodowe 3 Maja

2 maja obchodzimy Dzień Flagi. Z tej okazji wojewoda małopolski Józef Pilch oraz wicewojewodowie będą rozdawać polskie flagi. Wojewoda Józef Pilch zaprasza do budynku Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie przy ulicy Basztowej 22 i w jego okolice w piątek 28 kwietnia około godziny 11.00.

Dodano: Piątek, 2 maja 2014 10:08

Dzień Flagi

Dziś obchodzony jest Dzień Flagi. Z tej okazji na krakowskim Rynku Głównym rozdawane będą flagi.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl