Golemo
Dzień Dziecka
Dodano: Piątek, 31 maja 2019 22:54

Interaktywna podróż dookoła świata na Dzień Dziecka w Galerii Krakowskiej

Kto nie marzy o podróży dookoła świata? Od 24 maja do 1 czerwca w Galerii Krakowskiej na dużych i małych odkrywców czeka wystawa interaktywna 
z mnóstwem ciekawostek z całego świata. Wśród nich multimedialna mapa świata, edukacyjne mini-kino oraz warsztaty plastyczne dla dzieci.

Dodano: Piątek, 31 maja 2019 22:24

Radosny Dzień Dziecka z Pepco i Polskim Towarzystwem Walki z Mukowiscydozą w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Najmłodsi spędzą go na pełnych zabawy piknikach, zorganizowanych z okazji ich święta. Niestety niektóre dzieci, ze względu na swój stan zdrowia, nie mają takiej możliwości, a ten dzień spędzają w szpitalu.

Dodano: Czwartek, 23 maja 2019 13:21

Muzeum Inżynierii Miejskiej zaprasza

Tym razem nie tylko kody i szyfry, również chemiczne doświadczenia, ciekawie spędzony Dzień Dziecka i konstruowanie zegara słonecznego - tak jawi się czerwiec w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

Dodano: Środa, 1 czerwca 2016 20:11

Dzień dziecka w Przedszkolu Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Zakopanem (zdjęcia)

Z okazji Dnia Dziecka w Przedszkolu Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny odbyło się nietypowe przedstawienie oparte na motywach „Czerwonego Kapturka”.

Dodano: Poniedziałek, 1 czerwca 2015 10:55

Olimpijski Dzień Dziecka na Wielkiej Krokwi (zdjęcia)

Na Wielkiej Krokwi w Zakopanem zorganizowany został piknik sportowy z okazji Dnia Dziecka, przygotowany przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego.

Dodano: Niedziela, 31 maja 2015 12:29

Dwudniowy Dzień Dziecka w Nowym Targu (podwójna galeria)

NOWY TARG. W tym roku Dzień Dziecka świętowany jest w mieście dłużej. Wczoraj w Parku Miejskim zorganizowano szereg atrakcji i zabaw dla całych rodzin. Dziś cykl imprez odbywa się na Miejskiej Pływalni.

Dodano: Środa, 4 czerwca 2014 22:52

Jedyny w swoim rodzaju Dzień Dziecka (zdjęcia)

W Kampusie Wielickim odbył się dziś Powiatowy Dzień Dziecka dla dzieci niepełnosprawnych. Wzięli w nim udział uczniowie Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce oraz podopieczni organizacji działających w powiecie wielickim na rzecz osób niepełnosprawnych.To jedyny w swoim rodzaju Dzień Dziecka, który jak pokazały lata poprzednie stanowi ogromne przeżycie dla dzieci biorących w nim udział oraz ich rodziców.

Dodano: Poniedziałek, 2 czerwca 2014 17:21

Orawa Dzieciom Afryki. XIII Orawski Dzień Dziecka (zdjęcia)

JABŁONKA. Na orawską ziemię po raz XIII wkroczyli wolontariusze Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego organizując akcję charytatywną Orawa Dzieciom Afryki połączony z Orawskim Dniem Dziecka. Imprezie patronował portal Malopolskaonline.pl.

Dodano: Niedziela, 1 czerwca 2014 21:36

Dzień Dziecka w Aqua Parku - zabawa dla całych rodzin (zdjęcia)

ZAKOPANE. Jak co roku w Dzień Dziecka zakopiański Aqua Park zafundował dzieciom udział w wodnej zabawie za symboliczną złotówkę. W tym roku impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem - po południu zaczęło nawet na chwilę brakować wejściówek.

Dodano: Niedziela, 1 czerwca 2014 17:23

Sportowe atrakcje dla najmłodszych (zdjęcia)

Uśmiech dziecka otrzymującego wyjątkowy prezent jest bezcenny. Takich uśmiechów nie brakowało podczas imprezy współorganizowanej przez Zakłady Mechaniczne Tarnów z okazji Dnia Dziecka. Na terenie obok siedziby przedsiębiorstwa sportowa rywalizacja wyzwalała emocje, były konkursy i zabawy.

Dodano: Niedziela, 1 czerwca 2014 11:30

Zakopiański Piknik z Olimpijczykami (zdjęcia)

W Parku Miejskim w Zakopanem z okazji Dnia Dziecka odbył się Piknik z Olimpijczykami zorganizowany został przez Urząd Miasta Zakopane i Szkołę Mistrzostwa Sportowego.

Dodano: Sobota, 31 maja 2014 22:45

Dzień Dziecka i Młodzieży w Szczawnicy (zdjęcia)

W piątek od godziny 10.0 terenie placu pod Dolną Stacją PKL Palenica, pod dużym namiotem dzieci i młodzież z Krościenka i Szczawnicy bawiły się z okazji Dnia Dziecka.

Dodano: Sobota, 31 maja 2014 21:21

Dziecięce marzenia

W niedzielę Dzień Dziecka czyli tak naprawdę - dzień każdego z nas. Wszyscy mamy lub mieliśmy rodziców więc jesteśmy bez wątpienia jutro uprzywilejowani.

Dodano: Piątek, 30 maja 2014 16:42

Dzień Dziecka w Krakowie

W najbliższy weekend w Krakowie przygotowano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Będą mogli spędzić czas m.in. na statku pirackim, albo w kąciku kreatywnego jaskiniowca.

Dodano: Czwartek, 29 maja 2014 21:10

Dwa dni dla dzieci w Rabkolandzie

RABKA-ZDRÓJ. "Nie tylko 1. ale również 2. czerwca będziemy w tym roku świętować Dzień Dziecka w Rabkolandzie!" - zapowiadają pracownicy rabczańskiego wesołego miasteczka.

Dodano: Środa, 5 czerwca 2013 21:02

Dzień Dziecka z Karolem Okrasą odwołany

Zaplanowany na piątek na terenie Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju "Dziecka z Karolem Okrasą" został odwołany. Powodem jest pogoda.

Dodano: Poniedziałek, 3 czerwca 2013 12:51

Dzień Dziecka z Małopolskim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej

SZCZAWNICA. Przy Dolnej Stacji Kolei Linowej „Palenica” odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej i Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Publicznym Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera

Dodano: Środa, 29 maja 2013 13:34

Zapraszamy na Dzień Dziecka na Wesoło w Aqua Parku Zakopane

Z okazji Dnia Dziecka Aqua Park Zakopane zaprasza serdecznie wszystkie dzieci oraz całe rodziny do wspólnej zabawy w niedzielę 2 czerwca br. Tylko w tym wyjątkowym dniu wszystkie dzieci do 15 lat otrzymują niespodziankę w postaci całodniowego wejścia za 1 zł. Dla pozostałych osób - całodniowy bilet w cenie 30 zł.

Dodano: Wtorek, 28 maja 2013 21:57

Bajkowe Melodie – Dzień Dziecka na orkiestrę i 500 głosów

Trwa cykl koncertów Bajkowe Melodie przeznaczony dla najmłodszych odbiorców. Fundacja Bielecki Art. od czterech lat organizuje muzyczne tournée dla młodych słuchaczy. Projekt, przygotowany z okazji Dnia Dziecka znacząco się rozwija, rozpoczął się w roku 2010, kiedy to odbył się jeden koncert w krakowskim kinie Uciecha, z roku na rok liczba koncertów rosła – w tym roku cykl obejmuje aż 15 wydarzeń w miastach Małopolski i Śląska w tym w tak dużych salach jak Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu czy Centrum Kultury w Katowicach.

Dodano: Poniedziałek, 6 czerwca 2011 18:18

Rodzinny Dzień Dziecka w Starej Winiarni (film)

Takiego oblężenia nie przeżywał Folwark Stara Winiarnia od zamierzchłych czasów. Tłumy mieszkańców Mszany Dolnej i okolicznych miejscowości wzięły udział w Rodzinnym Dniu Dziecka. Nawet gwałtowna burza nie zniechęciła uczestników imprezy, a humor i dobra zabawa to były hasła tego dnia.

Dodano: Poniedziałek, 6 czerwca 2011 12:41

Niedzica: na Spiszu było głośno - wielki festyn rodzinny pod patronatem malopolskaonline.pl

Kilkaset osób uczestniczyło wczoraj przed niedzickim GOK-iem w wielkim festynie rodzinnym. I choć impreza została zorganizowana z okazji niedawnego Dnia Dziecka, doskonale bawili się na niej wszyscy - od najmłodszych, po najstarszych mieszkańców Spisza.

Dodano: Niedziela, 5 czerwca 2011 11:15

Kraków: Nowohucki Dzień Dziecka (zdjęcia)

Świat bajek - to przewodni temat Nowohuckiego Dnia Dziecka, zorganizowanego w sobotę przez Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta oraz Radę i Zarząd Dzielnicy XVIII.

Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl