Dworzec Kolejowy
Dodano: Wtorek, 28 listopada 2017 23:50

Są pieniądze na przebudowę placu w Kuźnicach i otoczenia dworca kolejowego

W Zakopanem szykują się wielomilionowe inwestycje. Zarząd Województwa Małopolskiego rozstrzygnął konkurs na środki przyznawane Unii Europejskiej. Zakopane otrzymało 21 milionów dofinansowania dla dwóch kluczowych przedsięwzięć.

Dodano: Piątek, 19 grudnia 2014 11:51

Odnowiony dworzec kolejowy w Nowym Sączu

Zabytkowy dworzec kolejowy w Nowym Sączu został w czwartek oddany do użytku po gruntownej renowacji. Budynkowi przywrócono wygląd i układ z czasów jego powstania – z początku XX wieku. Prace rozpoczęły się w ubiegłym roku. Koszt inwestycji to ponad 9 mln zł.

Dodano: Niedziela, 9 lutego 2014 15:59

Dworzec kolejowy w Zakopanem - mimo komunalizacji - wciąż nie jest własnością miasta

ZAKOPANE. Władze miasta nie mogą dojść do porozumienia ze spółką PKP SA. Mimo komunalizacji dworca - miasto od ponad roku nie może przejąć majątku od PKP. Sytuacja jest patowa. - Może i Zakopane jest właścicielem stacji, ale PKP SA jest wciąż posiadaczem majątku - mówi Jarosław Bator.

Dodano: Sobota, 7 lipca 2012 11:32

Nowy Dworzec Główny(zdjęcia)

Pod koniec czerwca zakończono prace budowlane. Nowy, podziemny dworzec kolejowy w Krakowie jest ostatnim elementem jednego z największych zintegrowanych centrów transportowych w kraju. Pod wspólnym dachem kolej łączy się z szybkim tramwajem, dworcem autobusowym, lotniskiem, parkingiem dla samochodów, także galerią handlową.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl